Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GP Meksyku

Featured Replies

Napisano

I.. wyścig też wygra a Rosberg nie dojedzie do mety i będzie się działo   ;]  bo jedyna szansa żebyśmy mieli jakiś emocje. Czuje też że Redbull namiesza na starcie... czyli "dymnie" jakiegoś Merca ale i tak straci miejsce przez opony. Dobre koniec przepowiedni... o 20.00 oglądamy    :jem:

Edytowane przez Novy81

Napisano

ale Vettela Verstapen wydymał ;l:oki:

 

sędziowie dali dupy po całości, a VES jak zwykle jest głaskany po głowie... Decyzja sędziów powinna być odrazu po ścięciu T1-T2 przez VES i sprawy by nie było.

Irytujący jest mierny poziom analizy sytuacji. Nawet z poziomu widza przed TV widać było, po czasach i odległości, że RIC nie miał opcji dojścia VET na torze. Jakby nie ''pomoc'' VES to byłby nadal ok 1,5-2s z tyłu.

Napisano

sędziowie dali dupy po całości, a VES jak zwykle jest głaskany po głowie... Decyzja sędziów powinna być odrazu po ścięciu T1-T2 przez VES i sprawy by nie było.

Irytujący jest mierny poziom analizy sytuacji. Nawet z poziomu widza przed TV widać było, po czasach i odległości, że RIC nie miał opcji dojścia VET na torze. Jakby nie ''pomoc'' VES to byłby nadal ok 1,5-2s z tyłu.

 

główny problem to brak sprawiedliwego sędziowania, powinni odrazu HAM ukarać po tym jak przeleciał 1szy zakręt i był 50m z przodu, wiele sytuacji odpuszczają a nakładają kary za głupoty 

Napisano

główny problem to brak sprawiedliwego sędziowania, powinni odrazu HAM ukarać po tym jak przeleciał 1szy zakręt i był 50m z przodu, wiele sytuacji odpuszczają a nakładają kary za głupoty

 

mi się też nie podoba brak konsekwencji w sędziowaniu, ale pierwszy zakręt po starcie może być traktowany trochę ulgowo, jest duże zamieszanie i jakby chcieć wszystko rozpatrywać to pół stawki ma coś za uszami.

Ale jak już walczą tylko dwa-trzy bolidy i jeden ktoś przegina tak jak VES to wrzucanie kary 5sek i to po zakończeniu jest śmieszne.

Napisano
  • Autor

@

 

ale Sebuś też bez winy nie był jak się później okazało

 

Bezpośrednio po niej zawodnik Ferrari został wezwany na spotkanie z zespołem sędziów sportowych, by wyjaśnić manewr obrony przed atakiem Ricciardo. Zarówno Australijczyk jak i reprezentant zespołu – Helmut Marko, przekonywali, iż Vettel złamał regułę zakazującą zmiany kierunku jazdy w strefie hamowania, jaka została wprowadzona w życie przed Grand Prix Stanów Zjednoczonych.

http://www.f1wm.pl/php/news_id-39197.html

 

mnie osobiście postawa Vettela drażni za te jego komentarze na torze, chyba jedyny który ma pretensje do wszystkich na zasadzie, a to cycki za małe, a to dupa za zimna.

Napisano



mnie osobiście postawa Vettela drażni za te jego komentarze na torze, chyba jedyny który ma pretensje do wszystkich na zasadzie, a to cycki za małe, a to dupa za zimna.

 

co do tego zgadzam się w 100%, ale cała sytuacja została IMVHO sprowokowana i spowodowana przez sędziów zawodów... Początek miał miejsce w momencie jak sędziowie, kuriozalnie, zadecydowali o ocenie ścięcia zakrętów T1-T2 przez VES po wyścigu mimo, że sprawa była oczywista.

Potem już tylko była zimna i perfidna kalkulacja RBR.

Wbrew pozorom HAM ścinając tak samo na starcie odpuścił gaz na prostej i dlatego nie dostał kary mimo, że nie był w bezpośredniej walce i nie zyskał pozycji to zachował się dużo inteligentniej.

Napisano

a to przeca było wiadomo kilka godzin po wyścigu. RBR ugrał dokładnie co chciał, a sędziowie niestety nie widzieli oczywistego... przykre, że tak łatwo mydli się oczy grupie, która ma dbać o 'fair play' :(

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.