Skocz do zawartości

C2 1.6 VTS


bielaPL

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, bielaPL napisał:
6 godzin temu, jedrocha napisał:
 
emoji4.png
Ale to co sprawne i dobre w aucie wycenią Ci na 8000 i pozamiatane.
Najpierw jedź na oględziny i czekaj na kosztorys, Na nic na ta chwilę nie wyrażaj zgody, właszcza na naprawę w ich warsztacie na zamiennikach.

Z tego co kojarzę jak określa całkę to są zobligowani do złożenia od kogoś oferty na te 8tys. Czyli 2 wypłaca i za 8 niech wrak zabierają i koniec sprawy.

 

Niekoniecznie :) wystawiają na portalu powypadkowym i patrzą za ile ktoś chciałby to zabrać, stąd biorą cenę pozostałości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jedrocha napisał:

 

Niekoniecznie :) wystawiają na portalu powypadkowym i patrzą za ile ktoś chciałby to zabrać, stąd biorą cenę pozostałości :)

Jak z 10 lat temu ojcu matiza ktoś skasował i była całka to wyglądało to tak że dostał x kasy + ofertę za wrak 1500zł i miał tydzień na zastanowienie czy z niej korzystać czy samemu się bujać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
45 minut temu, Gregs0N napisał:

to dość szybko padły, ale w takim bączku też się spokojnie biegów nie zmienia :) 

to nie jest przypadkiem ta sama skrzynia co w peugeot'cie 206 1.6?

a nie mam pojęcia, wiem, że na necie każdy na nią narzeka bo jest nieprecyzyjna i ma duże skoki lewarka, ale da radę przywyknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bielaPL napisał:

a nie mam pojęcia, wiem, że na necie każdy na nią narzeka bo jest nieprecyzyjna i ma duże skoki lewarka, ale da radę przywyknąć ;)

Jako ciekawostka - do tej skrzyni wrzucają inny tryb 5 biegu, dzięki czemu z 3kRPM przy 90kmph robi się 3kRPM przy 100 czy 110.

Co w trasie robi różnicę, niewielką, ale różnicę.

Poza tym jak patrzyłem na klubie c2 to faktycznie zbyt wielu dobrych opinii skrzynia nie ma.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka - do tej skrzyni wrzucają inny tryb 5 biegu, dzięki czemu z 3kRPM przy 90kmph robi się 3kRPM przy 100 czy 110.
Co w trasie robi różnicę, niewielką, ale różnicę.
Poza tym jak patrzyłem na klubie c2 to faktycznie zbyt wielu dobrych opinii skrzynia nie ma.
 
 
Niby można ale szkoda tego auta na takie turlanie. On dobrze i fajnie lata do 170. Przy 110 to tylko Cię błaga żeby pocisnac ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2017 o 15:23, mazi napisał:

czli prog zaraz pordzewieje :D 

może nie będzie tak źle :P

 

citro odzyskał sprawność po serwisie mechanicznym

zmieniony olej w silniku i skrzyni

wymienione linki zmiany biegów

nowe tarcze i klocki z tyłu

i fura śmiga jak nowa :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bielaPL napisał:

może nie będzie tak źle :P

 

citro odzyskał sprawność po serwisie mechanicznym

zmieniony olej w silniku i skrzyni

wymienione linki zmiany biegów

nowe tarcze i klocki z tyłu

i fura śmiga jak nowa :skromny:

 

 

Rozumiem że z OC sprawcy wyszło dobrze :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jedrocha napisał:

 

 

Rozumiem że z OC sprawcy wyszło dobrze :P:)

nie, szkodę zrobiłem bezgotówkowo, wycenili chyba na 1600 czy 1800 gotówkowo, daliby 4tys i bym wziął i by mieli spokój a tak wyszło ich 5tys naprawa i 1,5tys zastępczy

na serwis trzeba było się szarpnąć z kieszeni, ale to w sumie pakiet startowy którego nie zrobiłem na początku, a że się nie sprzedał to trzeba trochę popoprawiać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, bielaPL napisał:

nie, szkodę zrobiłem bezgotówkowo, wycenili chyba na 1600 czy 1800 gotówkowo, daliby 4tys i bym wziął i by mieli spokój a tak wyszło ich 5tys naprawa i 1,5tys zastępczy

na serwis trzeba było się szarpnąć z kieszeni, ale to w sumie pakiet startowy którego nie zrobiłem na początku, a że się nie sprzedał to trzeba trochę popoprawiać 

:oki: i tak trzymać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Odbiora to sobie w wyzszych skladkach w przyszlym roku ;)

niestety, nie wiem czemu taką drogę ubezpieczalnie obierają, naprawdę mogli być do przodu 2,5 tys, ale może ta kasa musi iść właśnie na swojaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Odbiora to sobie w wyzszych skladkach w przyszlym roku ;)

 

 

Byłoby to zrozumiałe, ale na tych które są kosztogenne :)  spowodowałeś szkodę płacisz więcej ... a nie zbiorowa odpowiedzialność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.