Skocz do zawartości

Trzecia tablica a przegląd rejestracyjny


ArekMiz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trzecią tablicę rejestracyjną przeznaczoną na hak z rowerami. Byłem ostatnio na przeglądzie rejestracyjnym i pan mi powiedział, że na taki przegląd powinienem tą trzecią tablicę przywieźć ze sobą. Prawda czy fałsz? A jeśli prawda, to gdzie jest to napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego się nie obawiałem. Przegląd bez problemu. A jeśli chodzi o tą tablicę, to może być analogicznie do LPG - musiałem przywozić ze sobą na przegląd świadectwo homologacji butli. W sumie obie rzeczy - LPG i tablica na hak do rowerów wbite są w dowód rejestracyjny... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to taki kretyński obowiązek jak wymóg pokazania homologacji zbiornika lpg przy wbiciu haka do dowodu rejestracyjnego. Ba, są lepsze przypadki, kupujesz auto z fabrycznym hakiem a i tak do SKP musisz go podjechać i wbić. Jakby nie można było w kwitach przy rejestracji pojazdu to zrobić w oparciu o fakturę zakupu i świadectwo homologacji pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎12‎/‎04‎/‎2017 o 10:00, ArekMiz napisał:

Mam trzecią tablicę rejestracyjną przeznaczoną na hak z rowerami. Byłem ostatnio na przeglądzie rejestracyjnym i pan mi powiedział, że na taki przegląd powinienem tą trzecią tablicę przywieźć ze sobą. Prawda czy fałsz? A jeśli prawda, to gdzie jest to napisane?

 

A skad ten gosc wiedzial, ze masz 3 tablice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArekMiz napisał:

jeśli chodzi o tą tablicę, to może być analogicznie do LPG - musiałem przywozić ze sobą na przegląd świadectwo homologacji butli. W sumie obie rzeczy - LPG i tablica na hak do rowerów wbite są w dowód rejestracyjny... :hmm:

 

Ale ciekawiła go sama tablica, czy całe "urządzenie" na rowery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArekMiz napisał:

A jeśli chodzi o tą tablicę, to może być analogicznie do LPG - musiałem przywozić ze sobą na przegląd świadectwo homologacji butli. 

 

Jak jezdzisz caly czas na jedna stacje, to wystarczy zabrac pierwszy raz. Wbijaja do systemu i nastepne przeglady juz mozna byc bez papierow z samym dowodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blue_ napisał:

 

Jak jezdzisz caly czas na jedna stacje, to wystarczy zabrac pierwszy raz. Wbijaja do systemu i nastepne przeglady juz mozna byc bez papierow z samym dowodem

Zależy co to za stacja. 

Ja jeszcze takiej nie bylem co papiera nie chcą (mimo, że rok wcześniej widzieli), co najwyżej do butli po numery nie zaglądają ( jak zapomnisz papiera to przejdziesz badanie, ale zawsze pytają).

Jak data montażu LPG odległa w DR to tym bardziej nalegaja na papier.

Żeby nie było, to tak, znam takie gdzie nie zapytają jak już widzieli papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎14‎.‎04‎.‎2017 o 06:21, steyr napisał:

Mam 3 tablicę, w lutym robiłem przegląd i diagnosta się nie pytał czy mam ją przy sobie. A był to pierwszy przegląd po którym miałem wbitą 3 tablicę do DR.

Tak samo u mnie. W styczniu badanie techn, tablica wbita w dowód i zero pytań od diagnosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 12.04.2017 o 10:00, ArekMiz napisał:

Mam trzecią tablicę rejestracyjną przeznaczoną na hak z rowerami. Byłem ostatnio na przeglądzie rejestracyjnym i pan mi powiedział, że na taki przegląd powinienem tą trzecią tablicę przywieźć ze sobą. Prawda czy fałsz? A jeśli prawda, to gdzie jest to napisane?

Bzdura, pan niedouczony chyba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2017 o 10:00, ArekMiz napisał:

Mam trzecią tablicę rejestracyjną przeznaczoną na hak z rowerami. Byłem ostatnio na przeglądzie rejestracyjnym i pan mi powiedział, że na taki przegląd powinienem tą trzecią tablicę przywieźć ze sobą. Prawda czy fałsz? A jeśli prawda, to gdzie jest to napisane?

 

 

W sumie diagnosta powinien dokonać oględzin tablic, akurat konkretnie o trzeciej nic nie ma ale... Punkt 1.2. http://www.sunrise-phu.com.pl/forum/projekt/1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.