Skocz do zawartości

silnik 1.3 16V ze swifta


scorpion2402

Rekomendowane odpowiedzi

> ja piernicze chlopak sie pyta

> a wy nic sensownego mu nie napisaliscie

> :: SZARY ty jestes miszcz od tego typu rzeczy

> pomoz koledze

> pozdrawiam

Juz kiedys pisalem ze nie zajmuje sie rzeźbą w gównie - wiec sam sobie odpowiedz hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem sporo dobrego o tych silnikach... Swifty 1.3 są niezywkle żwawe, bardzo ekonomiczne i juz niejednokrotnie czytałem o ich niskiej awaryjności. Jak dla mnie, to nie masz się nad czym zastanawiać, a zmieścić się wszystko da :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja słyszałem sporo dobrego o tych silnikach... Swifty 1.3 są

> niezywkle żwawe, bardzo ekonomiczne i juz niejednokrotnie

> czytałem o ich niskiej awaryjności. Jak dla mnie, to nie masz

> się nad czym zastanawiać, a zmieścić się wszystko da :-)

Ja nie mam nic przeciwko silnikowi od swift'a w swifcie. A w seju czy cc jest to tyle dlubania ze az mi sie nie chce nawet pisac, no i podstawowa sprawa kto to zarejestruje i jako co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czemu? Tle samo koni ma 1.2 16V... a tu masz jeszcze 0.1 zapasu

Temu ze nawet nie ma co porownywac swapa na 1.2 16V gdzie wszystko pasuje, a swapa silnika ze swifta gdzie nic nie bedzie pasowac i dojdzie troche typowego rzeźbiarstwa w gównie typu skracanie półosi, robienie nowych łap mocujacych silnik ... jedym slowem bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.3 ze swifta gti ,ma 107 koni i zawsze mozna to uturbic. wiec ma

> mozna pomyslec

młody kolega jest i malo wie rotfl.gif nie wiem jaki szaleniec by sie tego podjął zeby to puźniej nie bylo awryjnie tza niektore zeczy od nowa projektowac i robic po slusarzach a na koniec nie wiem kto by kupil ten samochód hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 80 z tego co wiem...

Moj kolega takim zielonym swiftem staruje na /4mili.Seryjnie 1.3 16v ma 101 koni.On na Bemowie miał 123 konie a obecnie zalozyl turbo.Niedlugo jedzie na hamownie.A czy się zmiesci to nie wiem.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, właśnie seria 1,3 16v ma ok 100 ok 80 ma 1,3 8v

Wiem że jeździłem dwoma Swiftami i jeden był w ch*j szybszy niż ten drugi. Wersja 16v jest chyba oznaczona symbolem GTi - jakoś tak mi kumpel tłumaczył co jest w klubie Swifta 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Japończyki zawsze były zwinne no i ogulnie to napewno lepsze motorki

> niz Fiata no ale troch przerubek by pewnie było żeby go wrzucić

> do naszych furek

No byłoby! Kumpel próbował upchnąć do CC silnik od Alfy i w sumie tam już było gimnastyki... aż w końcu dał sobie spokój i dalej pomyka 900 smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> młody kolega jest i malo wie nie wiem jaki szaleniec by sie tego

> podjął zeby to puźniej nie bylo awryjnie tza niektore zeczy od

> nowa projektowac i robic po slusarzach a na koniec nie wiem kto

> by kupil ten samochód

uturbienie kazdego auta ktore w seri niemialo turbo zawsze sie wiaze z jakimis zmianami celem przystosowania pod turbo. ale jak to jest wszystko zrobione porzadnie to niewiem czemu ma byc awaryjne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nie lepiej jest zakładać to co sprawdzone i pewne?

> A nie jak to szary mówi rzeźbić w gównie

a co rozumiesz przez sprawdzone i pewne.

ten co 1 uturbij 1.2 myslal ze to sprawdzone i pewne. trzeba zaryzykowac jak sie chce. moze sie sprawdzi uturbiony sc swift i niebedzie awaryjny. albo niewyjdzie to jest ryzyko takich poczynań, albo wyjdzie i inni beda nasladowac bo juz bedzie "pewne" albo niewyjdzie i beda dalej uturbiac 1.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> uturbienie kazdego auta ktore w seri niemialo turbo zawsze sie wiaze

> z jakimis zmianami celem przystosowania pod turbo. ale jak to

> jest wszystko zrobione porzadnie to niewiem czemu ma byc

> awaryjne ?

chyba nie robiles niec przy silniku rotfl.gif ktos pomyslal ładujac i montując jakis silnik do samochodu z fiata do fiata to co innego niż z suzuki do fiata grinser006.gifinne technologie grinser006.gifjak by było to takie proste i opłacalne to by każdy wkładał grinser006.gifposluchaj starszych i doswiadczonych ludzi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.