Skocz do zawartości

Auta używane, nie jest dobrze...


piter333

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Camel napisał(a):

Jakbym czytał drugą część zdania o sobie :) 

Matka z żoną, wyglądasz jak "menel": buty, spodnie, kurtka, czapka z "dekatlonuuu". Nikt by Cię nie rozpoznał, że masz "kasę" 🤣

To tak mnie naszło jak na co dzień do rodziców przyjeżdżałem taki wypłosz i parkowałem na parkingu i nikt nie widział z czego wysiadałem, aż do czasu jak z ciężkimi zakupami wjechałem na "podwórko" pod klatkę "gwiazdą" i wypakowałem zakupy z bagażnika z "klapą w prądzie" - miny byłych sąsiadów bezcenne 😁

Grubo. ;l ;]

 

Mam łatwiej.

Jak zajechałem na wioskę złotym Lanosem, to powiedzieli że "musi ksiądz przyjechał". :hehe:

Edytowane przez ZUBERTO
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ZUBERTO napisał(a):

Grubo. ;l ;]

 

Mam łatwiej.

Jak zajechałem na wioskę złotym Lanosem, to powiedzieli że "musi ksiądz przyjechał". :hehe:

 

"dobry Jezu a Nasz Panie daj Lanosowi (złotemu) wieczne spoczywanie" 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marcindzieg napisał(a):

Ja też. Dalej tak jest dokładnie tak jak piszesz. Mimo wysokich cen paliwa. I korki jakie były takie są. I nie stoją w nich bynajmniej stare auta.

 

No ale przy rosnących kosztach jako pierwsze zaczną znikać stare i tanie auta, wieć z perspektywy oglądacza korków wrażenie będzie dokładnie odwrotne - coraz większa dominacja nowych i drogich.

Podobnie jest ze sprzedażą aut - im biedniejsze społeczeństwo tym wyżej w rankingu będzie sprzedaż BMW X6.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Furvus_Eques napisał(a):

No ale przy rosnących kosztach jako pierwsze zaczną znikać stare i tanie auta, wieć z perspektywy oglądacza korków wrażenie będzie dokładnie odwrotne - coraz większa dominacja nowych i drogich.

Dokładnie tak się dzieje. Stare okupują parkingi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
No ale przy rosnących kosztach jako pierwsze zaczną znikać stare i tanie auta, wieć z perspektywy oglądacza korków wrażenie będzie dokładnie odwrotne - coraz większa dominacja nowych i drogich.
Podobnie jest ze sprzedażą aut - im biedniejsze społeczeństwo tym wyżej w rankingu będzie sprzedaż BMW X6.
 
Czyli jak w trzecim świecie: grupka w Mercedesach...reszta boso.

Wysłane z mojego RMX3242 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, można nawet tak jak załączonym obrazku, to nawet mocno w kierunku ekologii. Teraz będzie czterodniowy tydzień pracy, to będzie można sobie wystrugać w wolnym czasie taką furę. Kiedyś się tak mawiało, no chyba drewnianą.. zwłaszcza teraz, jak 1/3 Polski ma być zalana, to z tym drewnem coś trzeba będzie zrobić.2e9b3f19cb28d962b1e44aff3cb3c9f5.jpg

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2023 o 03:18, piter333 napisał(a):

Ale ja właśnie o tym kup poczciwego 1.9tdi czy 1.6mpi i będzie to jeździć i będzie tanie w eksploatacji. Co do rdzy nowsze A3 czy A4 to nie jest już to co w 80tce. A grande Punto jakość nad wyraz nie koroduje w porównaniu do dwójki. 

 

No na czyichś błędach człowiek musi sie uczyć 

niektórzy wola na swoich. Zabronisz mu? Nie…

Sprzeda audi z powrotem i kupi roczny bilet na komunikacje miejska 

i życie sie toczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.