Skocz do zawartości

Stellantis - walczyć czy odpuścić ??


cezar55

Rekomendowane odpowiedzi

wymiana wycieraczek w ASO w ramach pakietu serwisowego PREMIUM, zgodnie z pkt.6.1.3 ""należy się" raz w roku wymiana wycieraczek" - pomimo, że poprzednie wycierały dobrze... niestety dałem się namówić.

wymienili a jakże... z tym że lewa teraz rozmazuje... i to akurat po środku, co utrudnia i denerwuje mnie 😠 straszliwie

albo założyli jakieś używane albo nowa ma wadę fabryczną

i teraz najlepsze:

ASO nie wymieni wadliwej wycieraczki bo... wymiana należy się raz w roku

Stellantis odpowiedziało na złożoną reklamację, że... wymiana należy się raz w roku

 

chyba się nie mylę ale każdy produkt w UE jest objęty jakąś gwarancją producenta i w ramach gwarancji na produkt powinna zostać wymieniona na wolną bez wad

 

wiem, że koszt nie wielki za wycieraczkę ale chodzi o zasadę - nie po to płaci się grubą kasę na pakiety serwisowe...

Stellantis - walczyć czy odpuścić ??

Edytowane przez cezar55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cezar55 napisał(a):

Stellantis odpowiedziało na złożoną reklamację, że... wymiana należy się raz w roku

 

A co ma wymiana w ramach pakietu serwisowego do gwarancji? Wymieniają Ci w ramach pakietu serwisowego a jak coś nie działa to objęte jest gwarancją. 

Robią z Ciebie wała.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cezar55 napisał(a):

wiem, że koszt nie wielki za wycieraczkę ale chodzi o zasadę - nie po to płaci się grubą kasę na pakiety serwisowe...

Stellantis - walczyć czy odpuścić ??

Można walczyć, jeździć po serwisach, pisać pisma, iść do sądu. Rok, dwa - odzyskasz te 40 zł. Można spróbować wytrzeć wycieraczkę ściereczką z płynem do mycia naczyń. Może jest po prostu tłusta. Można też za 40 zł wymienić wycieraczkę i nie kupować nic więcej od Stellantis.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcindzieg napisał(a):

Można walczyć, jeździć po serwisach, pisać pisma, iść do sądu. Rok, dwa - odzyskasz te 40 zł. Można spróbować wytrzeć wycieraczkę ściereczką z płynem do mycia naczyń. Może jest po prostu tłusta. Można też za 40 zł wymienić wycieraczkę i nie kupować nic więcej od Stellantis.

W innych markach problemu pewnie nie będzie, bo nie zapiszą, że wycieraczki co roku wymieniają ;]

 

Edytowane przez bartekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2023 o 12:01, marcindzieg napisał(a):

Można walczyć, jeździć po serwisach, pisać pisma, iść do sądu. Rok, dwa - odzyskasz te 40 zł. Można spróbować wytrzeć wycieraczkę ściereczką z płynem do mycia naczyń. Może jest po prostu tłusta. Można też za 40 zł wymienić wycieraczkę i nie kupować nic więcej od Stellantis.

próbowałem czyścić ale nie pomogło, obecnie czekam na odpowiedz na ponowienie reklamacji, zobaczymy co z tego będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym palcem pokazać co zrobili niewłaściwie i poprosić o naprawienie problemu. Jeśli bezskutecznie to przy następnej wizycie zażyczył bym bym sobie pełnej obserwacji prac jakie wykonuje mechanik albo zrobiłbym im w momencie odebrania samochodu kontrolę wykonania wszystkich prac serwisowych które mieli wykonać ale po akcji z wycieraczką przecież nie możesz mieć już zaufania. Zabawa lepsza niż użeranie się ze źle założoną wycieraczką ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cezar55 napisał(a):

próbowałem czyścić ale nie pomogło, obecnie czekam na odpowiedz na ponowienie reklamacji, zobaczymy co z tego będzie

Bardzo dobra wycieraczka Bosha kosztuje w Oszołomie 42 zł. Te najtańsze kupisz za 6. Za małe kwoty na stratę choćby minuty życia. Ale chcesz to walcz. Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.