Skocz do zawartości

Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

286846080-1.jpg

trochę nie gra spasowanie maski i zderzaka, ale dzisiaj już to poprawiłem

286846080-2.jpg

286846080-3.jpg

na felgach widać już przejechane kilometry, ale jak na 18" i polskie drogi to i tak nie jest źle. Na zimę będą odnowione. W między czasie żona nauczy się jeździć na takich kołach smile.gif bo to jej auto

286846080-4.jpg

no i to, co mnie boli najbardziej, czyli brudna tapicerka. Dzisiaj już wyszorowane boczki i fotel kierowcy. Wygląda lepiej, ale trzeba będzie oddać do prania łącznie z dywanem, a później impregnacja (dzięki Lisek)

post-21616-1435252003475_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ładny, ale osobiście nie gra mi z jasnym wnętrzem.

Z jasnym wnetrzem komponuje sie ciemny lakier ok.gif

Mialem w swojej Cromie taka tapicerke, jedynie delikatnie fotel kierowcy ze tak powiem przybrudzony byl, ale pianka do tapicerki wyczyscilem i jak nowka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z jasnym wnetrzem komponuje sie ciemny lakier

no właśnie, ale tak też nie jest źle

> Mialem w swojej Cromie taka tapicerke, jedynie delikatnie fotel kierowcy ze tak powiem przybrudzony

> byl, ale pianka do tapicerki wyczyscilem i jak nowka

boczki już doczyściłem, fotel też wygląda dużo lepiej, ale trzeba będzie niestety oddać do profesjonalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie, ale tak też nie jest źle

> boczki już doczyściłem, fotel też wygląda dużo lepiej, ale trzeba będzie niestety oddać do

> profesjonalisty.

Urok jasnej tapicerki, a z jinsow jeszcze bardziej sie brudza sick.gif

To teraz jeszcze relingi zalozyc wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czarna croma z 2009 r przebieg ok 83 tyś

1.9 150 KM

niestety DPF obecny frown.gif

a latam przeważnie po mieście

el. szyby i lusterka

miłe i całkowite zaskoczenie zimą

odpalała przy największych mrozach , a niestety nie jest garażowana

to mój pierwszy diesel

zawsze jeździłem benzyniakami i napatrzyłem się zimą na zamarznięte diesle niechcące odpalić

na szczęście jak pisałem powyżej auto paliło na dotyk przy największych mrozach smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym narazie będzie problemik

mój cyfrowy aparat ma moja była dziewczyna z którą nie rozstałem się w zgodzie więc o aparacie chyba mogę zapomnieć smile.gif

a w telefonie po upadku nie robi zdjęć

za troszkę ponad miesiąc zmieniam tel i wtedy napewno wrzucę

chyba że wcześniej od kogoś pożyczę by się pochwalić samochodem smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tym narazie będzie problemik

> mój cyfrowy aparat ma moja była dziewczyna z którą nie rozstałem się w zgodzie więc o aparacie

> chyba mogę zapomnieć

aparat z swiety spokoj to niewielki koszt:)

Gratuluje madrego wyboru.

Kawal auta za rozsadne pieniadze i niewielu nas mimo wszystko, to jst piekne, jedyny w korku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Wita poszukiwaczka swojej przyszłej Cromki

Witaj serdecznie na naszym kąciku waytogo.gif

PS.

Chętnie pomożemy w poszukiwaniach , ale może określ trochę bliżej jaka Croma cię interesuje - czyli cena , rocznik , wyposażenie , silnik , itd. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wita poszukiwaczka swojej przyszłej Cromki

> im dłuzej szukam tym trudniej kupić :/ będę szczęśliwa jeśli pomożecie przy wyborze

> okolice śląsk i

Szkoda, ze teraz bo moja czarnulka byla do wziecia za grosze, a teraz juz po ptakach frown.gif

Czarna slicznotka, co sobote spedzam z nia po 3 h w pocie czola:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przywitanie smile.gif

mam 25 koła i chcę za to kupić najlepszy okaz i jak najmłodszy, w sumie nie musi być wypasiona po brzegi, nie potrzebuję kierownicy z przyciskami, nawet nie potrzebny klimatronic, zwykła klima wystarczy, najbardziej podoba mi sie kolor jasnobrązowy z relingami na dachu grinser006.gif diesel 1,9

siedzenia nie ze skóry i nie z alcantary wyleczyłam się

byłam oglądac jedna w Lędzinach umówiłam sie na serwis fiatowski na czwartek, szkoda, ze ogłoszenie wygasło, bo bym pokazała

jest ładna, goła, ma położony bezbarwny lakier po jednej stronie, sprowadzona z Włoch a tam wszystkie auta porysowane, gośc ma książeczkę z wpisami serwisowania, wymieniony był rozrząd, egr i coś jeszcze, zobaczymy co wyjdzie w serwisie

aha, ta obwódka która jest przy skrzyni biegów widac że była klejona silikonem, czy to normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aha, ta obwódka która jest przy skrzyni biegów widac że była klejona silikonem, czy to normalne ?

NIe jest normalne, ona jest na zatrzaski,wiec ktos pewnie ja polamal i na silkonie dał sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne to chyba zapadajace sie przyciski od kierowcy, straszny bubel te plastiki

A co do wloch,oni sie przepychaja wiec tam takie auta sa, moja tez miala tu i owdzie ryski.

Kawal auta z cromki, przyjemnie sie wozi, a kolor MOCCA i brazowa tapicerka lub mieszana bardzo mila dla oka.

Czarna ladna ale wez to utrzymaj w glancu... facepalm%5B1%5D.gif

Zona pomyslalaby ze w garazu cos uprawiam tyle czasu i juz powod rozwodu: maz zanadto dopieszcza swoja czarnulke hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.