Skocz do zawartości

Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

> nowy może nie jestem, ale croma jest nowa.

Witaj zatem stary-nowy userze waytogo.gif

> 2005r jtd 150KM (chyba z DPF, bo znalazłem takie info na fakturze), Emotion, przebieg 111000km,

> auto w 100% pewne bo z polskiego salonu od rodziny

Czyli najwyraźniej ktoś zdecydował się na dopłatę do wersji z DPF-em smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Z racji rozszerzenia kącika T/T o "inne" Fiaty - a zwłaszcza Cromę - w tym wątku witamy się z

> nowymi użytkownikami

Witam i ja widzę , że ostatni wpis dość dawno , ale mimo wszystko Witam sie ze starymi wyjadaczami - użytkownikami Cromek devil.gifdevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Witam Wszystkich

> po 6 letniej przygodzie z koreańską myślą techniczną, wracam do włoszczyzny

> Autko to Croma 1,9 120 KM z 2008 roku.

> Jeszcze raz witam i saluto

A koreanska mysl sie spsuła:) czy zjezdzila i stad CROMKA? (madry wybor)

Ja zostawilem LANOWOZ z sentymentu wie cmam dwa fiaty i lanowoz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko "niemodny".

A co Ty masz TICO, ze niemodne?:)))

szczerze powiem, ze LANOWOZ HTB, bialy, ciemne szyby i felgi polerowany - czarny daja....mily dla oka widok:) mimo konstrukcji co ma 16 lat smile.gif

Dlatego w aucie ladne kolo to 60% sukcesu, w cromce idealnie pasowalyby 18" ale wiadomo, zakup nietani, chyba zeby sie trafilo cs naprawde niedrogo np MS Typ20-4, ale sie rozmarzylem:) hoho

JUtro bedzie cieplej, poswiece czarnulce ze 3 h coby wypiekniala nieco:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A koreanska mysl sie spsuła:) czy zjezdzila i stad CROMKA? (madry wybor)

Dziękuję za miłe powitanie. Koreańska myśl techniczna jest sprawna i jeździ, ale w zamyśle idzie do sprzedania, pewnie za jakieś drobne. Jeśli ktoś chce na części lub do zabawy wink.gif to Lanos '99 250 tyś. nalotu do wzięcia. Mechanicznie sprawny he he...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się , że zgodnie ze starą zasadą z AK jako M tego kącika wreszcie dołączyłem do grona posiadaczy Cromy skromny.gif

1,9 MJTD 150KM , 2007r , Emotion , kolor jak niżej

286796976-Trasa_GE_850_.jpg

Fotka z trasy powrotnej , zrobiona w jednym z krajów UE gdzie autostrady są nie tylko za darmo , ale mają mniej dziur i ograniczeń niż nasze płatne .

PS.

Podobieństwo do znanej już z naszego kącika Cromy nieprzypadkowe waytogo.gif

post-24156-14352519787533_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź zbiorcza , bez zachowania kolejności wg. pytań wink.gif

> Witaj, kurcze wydaje mi się, że już ją widziałem na tym forum ale pewnie mi się tylko wydaje rotfl.gif

> Witam, coś mi się wydaje, że tą Cromę już na żywo miałem okazję oglądać wink.gifzlosnik.gif

- całkiem możliwe grinser006.gif

> Tak myslalem, ze to Ty...1000ilestam km po zakupie dalo jakie wrazenia?

> Jak wrażenia z jazdy? zlosnik.gif

- komfort zawieszenia super przy dobrym trzymaniu na zakrętach , wygodne siedzenia z pełną regulacją , Stilo MW jest znacznie twardsze , a szczególnie tył

- w środku cicho , słychać tylko szum wiatru i opon o natężeniu zmiennym zależnym od rodzaju asfaltu

- świetne światła , jak na ksenony przystało

- silnik elastyczny , cichy , oszczędny - 1,9MJTD 150KM - czyli słowem jedyny właściwy skromny.gif

- ??? ( mam go jeszcze trochę krótko - choć żadnym innym autem do tej pory tyle kkm za jednym razem nie zrobiłem - wiec jak mi się coś jeszcze szczególnie fajnego przypomni to dopiszę )

> Dzienne w miejscu drogowych masz, czy mi się wydaje?

niewiem.gif nic mi o tym nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy witamy ..... claps.gif dobry wybór jedna z najładniejszych opcji - kolor tapicerki + nadwozia claps.gif

Nie rozumiem wink.gif jechałeś kupić POLSKIE auto za naszą zachodnią granicę hehe.gif

Co do auta to mam jedno pytanie ... a dokładnie chodzi mi o kratki grilla... One są całe niklowane u góry i u dołu czy to taka inwencja twórcza niewiem.gif U mnie grill górny ma niklowane tylko te wzdłuż "wzmocnienia" a tu całość hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam, podążając szlakami przetartymi, czyli przesiadając się ze Stilo do Cromy (2009, 120 km z DPF) .

Mam nadzieję, że da mi tyle radości z jazdy co stilaczek.

Oczywicie konsekwencją przesiadki jest sprzedaż Stilo, ale to już w osobnym wątku.

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To i ja się przywitam, podążając szlakami przetartymi, czyli przesiadając się ze Stilo do Cromy

> (2009, 120 km z DPF) .

> Mam nadzieję, że da mi tyle radości z jazdy co stilaczek.

> Oczywicie konsekwencją przesiadki jest sprzedaż Stilo, ale to już w osobnym wątku.

> Mirek

poka zdjęcie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poka zdjęcie

Poczekam do wiosny smile.gif

sama radosc ino DPF-a trzeba pilnowac jak lata sie w miescie

Radykalnie rozwiążę ten problem, zastanawiam się tylko jeszcze gdzie i mówiąc szczerze ceny trochę mnie odstraszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radykalnie rozwiążę ten problem, zastanawiam się tylko jeszcze gdzie i mówiąc szczerze ceny trochę

> mnie odstraszają

Wiesz, mozna z tym zyc, nie taki diabel straszny, a poki toto drozne, to dziada wypalic co 700-1000km i zadnej wycinki.

Kup FES-a za 50 zl i po problemie

Zastanawiam sie nad FESem Bloototh i apla na androida, wpiac na stale, ale nie wiem, czy apla ma np Clogging DPF.Moze ktosz Was wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radykalnie rozwiążę ten problem, zastanawiam się tylko jeszcze gdzie i mówiąc szczerze ceny trochę

> Wiesz, mozna z tym zyc, nie taki diabel straszny, a poki toto drozne, to dziada wypalic co

> 700-1000km i zadnej wycinki.

> Kup FES-a za 50 zl i po problemie

> Zastanawiam sie nad FESem Bloototh i apla na androida, wpiac na stale, ale nie wiem, czy apla ma np

> Clogging DPF.Moze ktosz Was wie?

To po blutuczu to +20mA więcej z akumulatora na postoju i teoretycznie dostęp do auta z zewnątrz dla KAŻDEGO telefonu z androidem... Mnie kącikowicze wyleczyli z tego pomysłu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.