Skocz do zawartości

Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

No piękna mućka wink.gif Bardzo ładnie doposażona ale jeszcze nie we wszystko wink.gif

Mam nadzieje, że będzie się dobrze sprawować... Ja osobiście byłem u tych chłopaków w szczecinie i oglądałem u nich podobnie wypasiona z 200 KM silnikiem i z identycznym przebiegiem na liczniku ale z powodu zbyt wielu napraw blacharskich i kilku nie działających mechanizmów w tym dachu odpuściłem sobie ich...

Witamy wiec w klubie... 20.GIF30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!!!!

Jestem posiadaczem "Ósemki" (w wolnym tłumaczeniu z włoskiego to CROMA) nabytej od jednego z forumowiczów ( ELK). Jest mi b. miło zaliczać się do grona miłośników marki FIAT (126, 125, argenta, tempra, brava, croma). Witam wszystkich i pozdrawiam. smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif. Fotki mojej ósemeczki oraz jej "biografie" można znaleźć na wątku ELKA.

Cieszę się ,że mogę się wam przedstawić i przywitać!!! 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie!!!!!!

> Jestem posiadaczem "Ósemki" (w wolnym tłumaczeniu z włoskiego to CROMA) nabytej od jednego z

> forumowiczów ( ELK). Jest mi b. miło zaliczać się do grona miłośników marki FIAT (126, 125,

> argenta, tempra, brava, croma). Witam wszystkich i pozdrawiam. . Fotki mojej ósemeczki

> oraz jej "biografie" można znaleźć na wątku ELKA.

> Cieszę się ,że mogę się wam przedstawić i przywitać!!!

Serdecznie witamy, na miły początek dobre 20.GIF stawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie!!!!!!

> Jestem posiadaczem "Ósemki" (w wolnym tłumaczeniu z włoskiego to CROMA) nabytej od jednego z

> forumowiczów ( ELK).

Witaj serdecznie na forum "innych" Fiatów wink.gif

Mam nadzieję , że faktycznie masz już poprzez poprzednika porobione w aucie wszystko co należy grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam taka nadzieję, chociaż kilka spraw musiałem zrobić , ale to standard po zakupie auta( wymiana filtrów, płynów ustrojowych etc.).

Padnięty był także silniczek tylnej wycieraczki, ale wymagał tylko wyczyszczenia i przesmarowania.

Chwała niech będzie Cinkowi za jego ingerencje w tym autku. Przy mojej eksploatacji pojazdu(90% to krótkie odcinki jazdy po mieście) całe to ekologiczne "ustrojstwo" doprowadziło by wóz (o moim portfelu taktownie nie wspomnę)do śmierci warsztatowej.

Dziękuję Cinek , dziekuję Elk.

Jeszcze raz pozdrawiam i dzieki za miłe przywitanie!! wink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Wieczorną porą witam grzecznie wszystkich śFiatowców. Moja obecna miłość to Croma 1.9 150KM Emotion. Do wzajemnego szczęścia brakuje nam tylko tańszego paliwa i większej liczby okazji do dalekich podróży, czego wszystkim Wam także życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witamy.Jak masz jakies foto Cromy to wstaw

Mroczne i ponure mad.gif, ale prawdziwe wink.gif

image001ezr.jpg

image002ml.jpg

image003caa.jpg

Pozdrawiam!

PS. Czy tej wielkości foty nie rozwalają nikomu ekranu? Bo nie znalazłem w regulaminach konkretnych limitów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Mroczne i ponure , ale prawdziwe

> Pozdrawiam!

Witaj serdecznie na tym forum AK ok.gif

> PS. Czy tej wielkości foty nie rozwalają nikomu ekranu? Bo nie znalazłem w regulaminach konkretnych

> limitów ...

Słabo szukałeś - Autokącik regulamin - przepisy dodatkowe ak. 5 .

Ale prawie zmieściłeś się w limicie pixelowym , więc przymkniemy oko waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam również was wszystkich, od połowy listopada jestem właścicielem Cromki 1,9 multi w 115km wersji purO2. Samochód z Belgii, produkcja połowa XI 2009, rejestracja 2010 wink.gif

Jak narazie bez zastrzeżeń ale samochód ma dopiero 50k km przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zawsze mi sie ten kolor podobal na Grande i Cromie.

Dynamic PurO2, w sumie oprócz climatronik nic niema, ale szukałem diesla z niewielkim przebiegiem. Sam przywiozłem z niederlandów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dynamic PurO2

Witaj na naszym forum ok.gif

> szukałem diesla z niewielkim przebiegiem.

> Sam przywiozłem z niederlandów

Do tej pory stamtąd nie spotkałem diesla o małym przebiegu , ale może miałeś farta wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witaj na naszym forum

> Do tej pory stamtąd nie spotkałem diesla o małym przebiegu , ale może miałeś farta

przebieg w serwisie został potwierdzony bo byłem w ASO na wymianie oleju i przeglądzie po 2 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam również was wszystkich, od połowy listopada jestem właścicielem Cromki 1,9 multi w 115km

> wersji purO2. Samochód z Belgii, produkcja połowa XI 2009, rejestracja 2010

Witamy 30.GIF

Trzeba więc zmienić na standardowe 150 KM + 35 KM bonus wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witamy

> Trzeba więc zmienić na standardowe 150 KM + 35 KM bonus

eee ze 120tki 180 nie wyciągniesz wink.gif z GP mi cinek wyciągnał 155KM z tego samego silnika więc nie szalejmy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

M.in. po lekturze tego forum zdecydowałem się na zakup Cromy.

Szukałem samochodu z automatem i w dostępnych pieniążkach a w miarę młodym roku znalazłem moją...

2005 rok - czarna. Kupiona ponad miesiąc temu. Jestem z okolic Bydgoszczy. Życzę wszystkim Wszystkliego Lepszego w Roku Euro 2012 oraz bezawaryjności autek. cfaniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Witam Wszystkich bardzo serdecznie. Moja strzała to srebrna Croma 1.9 16V 150KM sprowadzona z jej

> ojczyzny. Można nas zobaczyć na ulicach Rzeszowa i okolicach. Pozdrawiam

Witamy nowego kolegę. Sam trafiłem tu dość niedawno. Ale widzę, że coraz więcej osób decyduje się na ten piękny samochód (i trafia na nasze forum). Bezawaryjności i szerokości życzę. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

W dniu 22.02.2012r. stałem się szczęśliwym posiadaczem Fiat Croma 2005r. 1,9 120KM jednak bez DPF Dynamic.

Jestem 3 właścicielem. 1 - to rzecznik prasowy FAP, 2 - to osoba, która odkupiła po roku od FAP Cromę a jestem 3 użytkownikiem.

Na obrazku jeszcze Panda, bo została w domu i liczę, że nowy nabytek będzie się spisywać tak dobrze jak 8letnia Panda.

Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość, bo pewnie zadam sporo pytań jak "szukajka" nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.