Skocz do zawartości

Tutaj witamy nowych na kąciku nowego Fiata Cromy :-)


Iron

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam wszystkich.

Witaj na forum "Innych Fiatów" wink.gif

> W dniu 22.02.2012r. stałem się szczęśliwym posiadaczem Fiat Croma 2005r. 1,9 120KM jednak bez DPF Dynamic.

I całe szczęście że bez .

> Na obrazku jeszcze Panda, bo została w domu i liczę, że nowy nabytek będzie się spisywać tak dobrze

> jak 8letnia Panda.

Tego życzymy waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam.

Życzę zadowolenia z autka i ... szerokiej drogi.

> Witam wszystkich.

> W dniu 22.02.2012r. stałem się szczęśliwym posiadaczem Fiat Croma 2005r. 1,9 120KM jednak bez DPF

> Dynamic.

> Jestem 3 właścicielem. 1 - to rzecznik prasowy FAP, 2 - to osoba, która odkupiła po roku od FAP

> Cromę a jestem 3 użytkownikiem.

> Na obrazku jeszcze Panda, bo została w domu i liczę, że nowy nabytek będzie się spisywać tak dobrze

> jak 8letnia Panda.

> Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość, bo pewnie zadam sporo pytań jak "szukajka" nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem fiata croma 150KM wersja emotion (niestety z DPF). Więc teraz już będę stale tu zaglądał i jestem pewien że będą to mile spędzone chwile cool.gif.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Wszystkich!!!

> Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem fiata croma 150KM wersja emotion (niestety z

> DPF). Więc teraz już będę stale tu zaglądał i jestem pewien że będą to mile spędzone chwile .

> Pozdrawiam

Witamy! 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od dzis gosci czarna KROMKA w garazu.

Niestety do zarejestrowania tylko moge wycierac z kurzu.

Auto z wloch, 2009, 120 + DPF ( po kij toto ) 131 tysiakow potwierdzone.

Jeszcze tylko kosmetyka i jak nowka, tzn.rog prawy zderzaka przod +format A5 pod klamka do lakierku bo zarysowane

Jak sie ogarne zapodam fotki przez lakiem.

Madry wybor - to haslo niekoniecznie zapozyczone z LIDLA kierowalo mnie w strone kupna cromy.

Albo z leclerca- najwiecej za najtaniej.

Albo z MM- nie dla idiotow smile.gif

Do wyboru do koloru.

Gneralnie znajomi napierw pytaja co to ta croma

a potem sie dziwia, ze to jest croma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> Dzisiaj w garażu staneła nowa Krówka.

Całkiem fajnie się prezentuje - bezusterkowości ok.gif

Na liczniku nawet przebieg nieduży , a sprawdzałeś może ile pokazuje ODO w ECU ? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Całkiem fajnie się prezentuje - bezusterkowości

> Na liczniku nawet przebieg nieduży , a sprawdzałeś może ile pokazuje ODO w ECU ?

Nie sprawdzałem... Nie miałem jak.

Jeżeli znacie kogoś z FESem z okolic Skierniewic, to dajcie namiar. Chętnie przeegzaminuje Krówkę na 6-cio pak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wpadłem się przywitać bo zmieniłem właśnie kategorię wagową o +300kg (ze Stilo).

Mój nabytek to Makaron 2.4. Stan - wypacykowany bo z polskiego komisu ale raczej nie kręcony, sprawdziłem co mogłem w komputerku i na pierwszym badaniu.

Żeby nie było różowo to wyszedł problem z cyklu TTTM już po dwóch tygodniach od zakupu. Spodziewałem się, że nadejdzie ten moment ale nie myślałem, że tak szybko:-) Ale szczegóły to już w innym wątku...

285827724-cr.jpg

--------------------------------------

Wkleiłem obrazek

Iron

--------------------------------------

Pozdrawiam wszystkich

post-7280-14352515837127_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witamy kolejnego użytkownika

> Cromka na wypasie, szklany dach, bixenon.

> Navi, skora tez jest??

Tak prawie wszystko, z takich (wydaje mi się) teraz często spotykanych dupereli, zabrakło lusterka elektrochromatycznego oraz czujników zmierzchu i deszczu.

Co do skóry to na razie przyzwyczajam się. Niestety w tych modelach to raczej standard, wolałbym jak w Stilo porządną tapicerkę. Tutaj fotele mniej trzymają a skóra śliska więc nie można otwierać okien, żeby nie wypaść hehe.gif

Tak przy okazji, widziałem pytania o manuale. Gdzieś kiedyś znalazłem stronę skąd można zaciągnąć do fiatów dowolną dokumentację z konkretnego rocznika i w języku.

Manuale Fiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobry wieczór! Witam wszystkich użytkowników forum. Mój egzemplarz to prawie jak kolegi Bobby, tyle, że bez solara. Silnik 2.4. Edycja polska, pochodzi z FAP. Niestety, ostatnio mam z nim coraz większy zawrót głowy. Jeśli ktoś miał problemy z B&Me Nav, proszę o priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry wieczór! Witam wszystkich użytkowników forum. Mój egzemplarz to prawie jak kolegi Bobby,

> tyle, że bez solara. Silnik 2.4. Edycja polska, pochodzi z FAP. Niestety, ostatnio mam z nim

> coraz większy zawrót głowy. Jeśli ktoś miał problemy z B&Me Nav, proszę o priv.

widze że kolega z forum Fiata wreszcie sie zalogował wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam serdecznie wszysktich uzytkownikow forum.

> Moje auto to Croma 1.9 150KM bez Fap'a z jasnym wnetrzem.

> Dzieki instrukcjom tu zamieszczonym poprawilem juz kilka rzeczy w autku :-)

> Pozdrawiam

Witamy.... i cieszymy się jeśli w czymś pomogliśmy ...

Uzupełnij opis ( lokalizacja ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

> Witam od 3 tygodni jestem posiadaczem Cromy w dowodzie rok produkcji 2010 .1.9 120 koników.Jestem z

> Śląska

Witamy w elitarnym gronie posiadaczy Fiatów Croma smile.gif

Powrzucaj dane do profilu i bezawaryjnego użytkowania waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> kolejna Croma z Wrocławia

> Jeszcze kilka i będzie nas więcej niż tych z Górnego Śląska

We wro juz codziennie mijam cromke jakas

Bedzie z 7 moze juz:))

Widze ze rozsadek wygrywa nad lansem w starym tedeiku smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.