Skocz do zawartości

Dobry filmik z odbioru TMY w Katosach.


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, PawelWaw napisał(a):

niesamowite :totalszok:

 

To akurat nie jest dla Ciebie. Stary Turkuciu Podjadku (w znaczeniu - wyjadaczu). 

 

Pętają się ludzie na EV, co udając hejt i wychwalając paski na gnojówkę (bez urazy) mają potajemnie mokre sny od Muskowozach, to dla nich!

 

;]

  • Haha 3
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PawelWaw napisał(a):

niesamowite :totalszok:

Materiału nie oglądałem tylko otworzyłem bez dźwięku, to jest pewnie ta euforia po zakupie, przy odbiorze.

Ja odbierałem w deszczu ze śniegiem pod chmurką, z głodnym dzieckiem. To byłby materiał :hmm:

10 godzin temu, HelixSv napisał(a):

Pętają się ludzie na EV, co udając hejt i wychwalając paski na gnojówkę (bez urazy) mają potajemnie mokre sny od Muskowozach, to dla nich!

 

Po pół roku jeżdżenia Y śmiało mogę stwierdzić, że dalej ludzie mnie mają za astronautę ;l

Ostatnio specjalnie pojechałem Y na spotkanie biznesowe w znajomym gronie aby przez cały wieczór ludzie o mnie gadali, ej wiesz że on przyjechał teslą? Bycie elektro "celebrytą" bywa męczące :mlot: Było wziąć diesla.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, komor napisał(a):

Ja odbierałem w deszczu ze śniegiem pod chmurką, z głodnym dzieckiem. To byłby materiał :hmm:

 

Na mój odbior pojechałem z żoną pociągiem do Malmö, potem autobusem miejskim, potem z kilometr z buta. W salonie byliśmy z 10 minut przed czasem. 

Po czym okazało się, że odbiór nie jest w salonie, tylko na parkingu w porcie niedaleko stacji kolejowej, gdzie byliśmy  pół godziny wcześniej. ;] Więc taxi i rura. 

Sam odbiór to 15 minut z czego większość to konsupcja poczęstunku (ciacho i woda gazowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, HelixSv napisał(a):

 

Na mój odbior pojechałem z żoną pociągiem do Malmö, potem autobusem miejskim, potem z kilometr z buta. W salonie byliśmy z 10 minut przed czasem. 

Po czym okazało się, że odbiór nie jest w salonie, tylko na parkingu w porcie niedaleko stacji kolejowej, gdzie byliśmy  pół godziny wcześniej. ;] Więc taxi i rura. 

Sam odbiór to 15 minut z czego większość to konsupcja poczęstunku (ciacho i woda gazowana).

 

Czyli Ząbki to Prestiż a Katowice Luksus ;]

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komor napisał(a):

 

Czyli Ząbki to Prestiż a Katowice Luksus ;]

 

Właśnie chciałem zauważyć, że jakbym kupował Teslę, to z odbiorem z Kato ;]

Po tym co widziałem w Ząbkach i porównuję z tym z filmu, to tam w Kato by mogli sprzedawać Rollsy ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kravitz napisał(a):

 

Właśnie chciałem zauważyć, że jakbym kupował Teslę, to z odbiorem z Kato ;]

Po tym co widziałem w Ząbkach i porównuję z tym z filmu, to tam w Kato by mogli sprzedawać Rollsy ;]

 

Lepszej obsługi niż w Ząbkach nie wyobrażam sobie w Kato, a byłem u nich 2 razy. Dużo się zmieniło ponoć przez ostatni czas i Ząbki już ogarniają. Katowice za to tak ogarnęli, że dłużej o tydzień czekałem na papiery od nich bo zajęci albo chorzy byli ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kravitz napisał(a):

 

Właśnie chciałem zauważyć, że jakbym kupował Teslę, to z odbiorem z Kato ;]

Po tym co widziałem w Ząbkach i porównuję z tym z filmu, to tam w Kato by mogli sprzedawać Rollsy ;]

 

nie zartuj, tesla dla Ciebie za szybka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2024 o 16:03, PawelWaw napisał(a):

niesamowite :totalszok:

U mnie wszystkie zgody klepnąłem na Ajfą i w związku z tym, że nie miałem pytań udałem się na parking z którego odjechałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2024 o 22:54, HelixSv napisał(a):

 

Tak mnie naszło zapytać, przy okazji tego wątku.

Czy w przypadku elektryków wydają auto z 5% stanem baterii tak jak w przypadku spalinówek, że zaraz na stację trzeba pojechać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kanu napisał(a):

 

Tak mnie naszło zapytać, przy okazji tego wątku.

Czy w przypadku elektryków wydają auto z 5% stanem baterii tak jak w przypadku spalinówek, że zaraz na stację trzeba pojechać? :)

 

W Libero się zdarzało widziałem, stany 7-15% jak mieli dużo wydań, nie ma gdzie podładować za bardzo przed wydawką, mają tylko 4 stanowiska swoje 11kW i 1 SuC, który jest ciągle zajęty przez całą masę Tesli ;]. Ja odebrałem dobity do 74%, ale to Ząbki były, tam jest luks ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, komor napisał(a):

 

W Libero się zdarzało widziałem, stany 7-15% jak mieli dużo wydań, nie ma gdzie podładować za bardzo przed wydawką, mają tylko 4 stanowiska swoje 11kW i 1 SuC, który jest ciągle zajęty przez całą masę Tesli ;]. Ja odebrałem dobity do 74%, ale to Ząbki były, tam jest luks ;)

 

Wszystkie 4 EV a nawet PHEV, były dobite do 100%, ale to Szwecja była, tam był luks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kanu napisał(a):

 

Tak mnie naszło zapytać, przy okazji tego wątku.

Czy w przypadku elektryków wydają auto z 5% stanem baterii tak jak w przypadku spalinówek, że zaraz na stację trzeba pojechać? :)

Zazwyczaj 100% jeśli tak sobie zażyczysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kanu napisał(a):

 

Tak mnie naszło zapytać, przy okazji tego wątku.

Czy w przypadku elektryków wydają auto z 5% stanem baterii tak jak w przypadku spalinówek, że zaraz na stację trzeba pojechać? :)

 

Pamiętam akurat dokładnie jak to było w przypadku Golfa PlugIna.

Odebrałem z baterią naładowaną jakos do połowy. Gościu z salonu przepraszał za to i twierdził że dopiero się ładuje, bo ja przyjechałem 2h wcześniej niż się umówiliśmy.

Faktycznie byłem o tyle wcześniej i jak poszliśmy na odbiór auta, to było podłączone do ładowarki.

Zakładam, że bym odebrał na 100% naładowany.

 

Co do Golfa elektryka, to już nie pamiętam przyznam. Do domu miałem ze 30km i tyle pamiętam, że nie było żadnego problemu dojechać i chyba nie jechałem jakoś na rezerwie. Czy był naładowany na full, to już kompletnie mi wyleciało z głowy.

 

A co do tego, że auta spalinowe wydają z pustym bakiem.

Jak odbierałem pierwszego swojego Golfa w 2018, to mi gość z salonu powiedział dlaczego tak jest.

Chodzi o jakieś tam aspekty koncesyjno prawne. Jakby wydawali z pełnym to by tego paliwa przechodziło przez salon tyle, że by podchodziło pod handel paliwem, na który trzeba mieć jakieś papiery.

Ja wiem że to może być wymówka dobra jak każda inna, ale takie info dostałem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kanu napisał(a):

 

Tak mnie naszło zapytać, przy okazji tego wątku.

Czy w przypadku elektryków wydają auto z 5% stanem baterii tak jak w przypadku spalinówek, że zaraz na stację trzeba pojechać? :)

Skodę miałem na full naładowana przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kravitz napisał(a):

Chodzi o jakieś tam aspekty koncesyjno prawne. Jakby wydawali z pełnym to by tego paliwa przechodziło przez salon tyle, że by podchodziło pod handel paliwem, na który trzeba mieć jakieś papiery.

Ja wiem że to może być wymówka dobra jak każda inna, ale takie info dostałem.

 

Dobrze, że jak wydają naładowany EV to nie podchodzi pod handel energią ;l

Mi w 2009 roku wydali Focusa na rezerwie permanentnej do tego z nienaładowanym aku 12V, to był kozak :old: Już wtedy mnie przyzwyczajali do EV, bo musiałem ponad 30 minut czekać żeby aku wstał :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2024 o 10:31, HelixSv napisał(a):

Na mój odbior pojechałem z żoną pociągiem do Malmö, potem autobusem miejskim, potem z kilometr z buta

A elektrownię po drodze widziałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.