Skocz do zawartości

Hyundai Ioniq 5


Ralph78

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

Nie

 

 

Ty to chyba przez to przesiadywanie w tym elektrycznym wątku w hp takie farmazony wypisujesz. Dzbany kącikowe ściągneły Cię w okolice złóż ropy naftowej. 

 

;] 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ralph78 napisał(a):

Pewnie zdjęcie z zimy, śnieg zablokował przedni radar.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

Zima przy 27*C to jest coś 😎😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ralph78 napisał(a):

No cóż mam nadzieję, że nie świadczy to o tym że to kiepskie autoemoji23.png

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

#tylkoteslunia 😌😁

  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • maszt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Wreszcie by była najlepsza decyzja życiowa ale pewnie żona nie pozwoli ;]
Najlepsza decyzja życiowa do teraz to było założenie fotowoltaiki. Ogólnie to za każdy kWh oddany do sieci będę mógł odkupić w taryfie nocnej EV aż 3 kWh A że mamy dom, który jest bardzo energooszczędny to za okres 20 marca do 20 maja oddaliśmy do sieci 719 kWh Stąd pomysł na auto elektryczne.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
  • maszt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ralph78 napisał(a):

Najlepsza decyzja życiowa do teraz to było założenie fotowoltaiki. Ogólnie to za każdy kWh oddany do sieci będę mógł odkupić w taryfie nocnej EV aż 3 kWh emoji41.png A że mamy dom, który jest bardzo energooszczędny to za okres 20 marca do 20 maja oddaliśmy do sieci 719 kWh emoji106.png Stąd pomysł na auto elektryczne.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

 

Idealnie, darmowy prąd :jem:

  • maszt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Ralph78 napisał(a):

Najlepsza decyzja życiowa do teraz to było założenie fotowoltaiki. Ogólnie to za każdy kWh oddany do sieci będę mógł odkupić w taryfie nocnej EV aż 3 kWh emoji41.png A że mamy dom, który jest bardzo energooszczędny to za okres 20 marca do 20 maja oddaliśmy do sieci 719 kWh emoji106.png Stąd pomysł na auto elektryczne.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

EV to inny wymiar jazdy 👍

 

Bateria 77 kWh? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mrBEAN napisał(a):

EV to inny wymiar jazdy 👍

 

Bateria 77 kWh? 

Tylko takie były na rynek irlandzki. W sumie to jest jeszcze jedna rzeczy, którą podstawowa wersja mogłaby mieć a mianowicie HUD. W Earth nie ma niestety:bzik:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ralph78 napisał(a):

Rzeczywiście złom, kupuje Teslęemoji16.png0fef886502b7b9e8184137442c5c71c7.jpgeeadb724c85543d52d39b878b32d3dc4.jpg77bec4feab9afca189633d360e1800ae.jpg

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

 

Jak ktoś ustawia temp na 66-70 stopni, to nawet Teseleczka 🥰  się gubi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ralph78 napisał(a):

Rzeczywiście złom, kupuje Teslęemoji16.png0fef886502b7b9e8184137442c5c71c7.jpgeeadb724c85543d52d39b878b32d3dc4.jpg77bec4feab9afca189633d360e1800ae.jpg

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

 

A fotka nieTesli. I to nie z internetu gdzieś zza wody a od mojego znajomego. Nawet nie mógł wyjechac z garażu. 

 

 

Screenshot_20240525_183108_WhatsApp.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, HelixSv napisał(a):

 

A fotka nieTesli. I to nie z internetu gdzieś zza wody a od mojego znajomego. Nawet nie mógł wyjechac z garażu. 

 

 

Screenshot_20240525_183108_WhatsApp.jpg

 

Jak już na forum ustalone VW nie umie w elektryki, wszyscy to wiedzą, nawet w Irlandii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, HelixSv napisał(a):

 

Jak ktoś ustawia temp na 66-70 stopni, to nawet Teseleczka 🥰  się gubi.

 

 

 Zdajesz sobie sprawę z tego, że to pewnie stopnie Farenheita jak to w dzikim kraju używają?:old:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ralph78 napisał(a):

 Zdajesz sobie sprawę z tego, że to pewnie stopnie Farenheita jak to w dzikim kraju używają?:old:

 

Smołę gotować a nie elektrykiem jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HelixSv napisał(a):

 

Smołę gotować a nie elektrykiem jeździć. 

Przy tych zmianach klimatycznych smoła na asfalcie już się w okresie letnim rozpuszcza sama na ulicach :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ralph78 napisał(a):

Rzeczywiście złom, kupuje Teslęemoji16.png0fef886502b7b9e8184137442c5c71c7.jpgeeadb724c85543d52d39b878b32d3dc4.jpg77bec4feab9afca189633d360e1800ae.jpg

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

Zapomniałeś o pożarach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ralph78 napisał(a):

Najlepsza decyzja życiowa do teraz to było założenie fotowoltaiki. Ogólnie to za każdy kWh oddany do sieci będę mógł odkupić w taryfie nocnej EV aż 3 kWh emoji41.png A że mamy dom, który jest bardzo energooszczędny to za okres 20 marca do 20 maja oddaliśmy do sieci 719 kWh emoji106.png Stąd pomysł na auto elektryczne.


 

Nie czytałeś ekspertów którzy twierdzą, że się nie opłaca ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, HanYs napisał(a):

Zapomniałeś o pożarach. 

To akurat się zdarza w każdej marce niezależnie, mam nadzieję jedynie że jak przyjdzie pożar w EV6 to w miarę szybko się ewakuujemy zanim :bbq:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Ralph78 napisał(a):

Tylko takie były na rynek irlandzki. W sumie to jest jeszcze jedna rzeczy, którą podstawowa wersja mogłaby mieć a mianowicie HUD. W Earth nie ma niestety:bzik:

 

Ale biedna wersja ;] Jak wy tam żyjecie na tych wyspach w takiej biedzie ? Wysłać wam pomarańcze??? ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PawelWaw napisał(a):

 

Ale biedna wersja ;] Jak wy tam żyjecie na tych wyspach w takiej biedzie ? Wysłać wam pomarańcze??? ;]

No bida Panie, Tusk nam zabrał zieloną wyspę i przeniósł do Polski :old:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ralph78 napisał(a):

Tylko takie były na rynek irlandzki. W sumie to jest jeszcze jedna rzeczy, którą podstawowa wersja mogłaby mieć a mianowicie HUD. W Earth nie ma niestety:bzik:

Możesz wciąć mój HUD, nie korzystam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mrBEAN napisał(a):

Możesz wciąć mój HUD, nie korzystam 😁

 

Pełna zgoda.

HUD u mnie wygrywa w kategorii na najbardzie bezużyteczny gadżet w samochodzie.

Jak tylko testuje jakieś auto z tym wynalazkiem, to jest to pierwsza rzecz do wyłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HelixSv napisał(a):

 

Pełna zgoda.

HUD u mnie wygrywa w kategorii na najbardzie bezużyteczny gadżet w samochodzie.

Jak tylko testuje jakieś auto z tym wynalazkiem, to jest to pierwsza rzecz do wyłączenia.

 

co wy gadanie, to jest zajebiste, film sobie wyswietlasz i ogien :jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wpadła fajna oferta, Kia EV6 w białym kolorze wersja Earth, 2022, 80kkm przebiegu, za mojego Priusa w rozliczeniu 6k euro. Coś tam dopłacę, reszta na finance 0 procent. Aha i jeszcze za darmo instalacja ładowarki w domu. Cena auta to 32500 euro. Chyba dobra oferta? :hmm: Umówiłem się na środę na oglądanie i jazdę testową.

 

image.png.6810466d993fbf723504fbc151a2ea9a.png

 

image.png.456b29da6d176055d014290622d5861a.png

 

image.png.76bb863af84b58dd9ae75b686b23dd13.png

 

image.png.ed2e25eb31be1dc1b17ad5699ef4af38.pngimage.png.0b94b3d99ef581e51a12eeebc8016bc2.png

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ralph78 napisał(a):

W końcu wpadła fajna oferta, Kia EV6 w białym kolorze wersja Earth, 2022, 80kkm przebiegu, za mojego Priusa w rozliczeniu 6k euro. Coś tam dopłacę, reszta na finance 0 procent. Aha i jeszcze za darmo instalacja ładowarki w domu. Cena auta to 32500 euro. Chyba dobra oferta? :hmm: Umówiłem się na środę na oglądanie i jazdę testową.

 

image.png.6810466d993fbf723504fbc151a2ea9a.png

 

image.png.456b29da6d176055d014290622d5861a.png

 

image.png.76bb863af84b58dd9ae75b686b23dd13.png

 

image.png.ed2e25eb31be1dc1b17ad5699ef4af38.pngimage.png.0b94b3d99ef581e51a12eeebc8016bc2.png

 

 

 

to ta 4x4 i 300+ KM wersja czy jakas bieda ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ralph78 napisał(a):

Bieda jak android vs iOS, prestiżu nie ma i nie będzie 8-) Nie to co Teslunia:mast:

 

dodam ze bardzo ladne auto :serducha:

 

BTW kupuj juz bezprzewodowy AA bo jest tylko przewodowy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2024 o 20:09, PawelWaw napisał(a):

 

dodam ze bardzo ladne auto :serducha:

 

BTW kupuj juz bezprzewodowy AA bo jest tylko przewodowy :)

 

 

Byłem, oglądałem i wpłaciłem depozyt. Odbiór w przyszłym tygodniu. Opony do wymiany, sprzedawca mówi, że zdaję sobie sprawę i będą nowe marki Hankook, ja do niego,że wolę Michelin. Zadzwonił i mówi, że są droższe niż te co on w cenie daje więc się umówiliśmy na dopłatę różnicy z mojej strony. Ma być serwis zrobiony, wgrane wszystkie poprawki i nowe oprogramowanie bo to co było to jeszcze wersja z 2021 :panic: W cenie auta dostałem jeszcze instalację ładowarki wallbox Ohme Home Pro (podobno całkiem niezła wg opinii użytkowników) i gumową wykładzinę do bagażnika.  "Cinos mode on" Finance 0 procent więc wziąłem na 4 lata bo i po co operować swoją kasą "Cinos mode off" 

Mam nadzieje, że nie będę żałował 8-)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ralph78 napisał(a):

 

Byłem, oglądałem i wpłaciłem depozyt. Odbiór w przyszłym tygodniu. Opony do wymiany, sprzedawca mówi, że zdaję sobie sprawę i będą nowe marki Hankook, ja do niego,że wolę Michelin. Zadzwonił i mówi, że są droższe niż te co on w cenie daje więc się umówiliśmy na dopłatę różnicy z mojej strony. Ma być serwis zrobiony, wgrane wszystkie poprawki i nowe oprogramowanie bo to co było to jeszcze wersja z 2021 :panic: W cenie auta dostałem jeszcze instalację ładowarki wallbox Ohme Home Pro (podobno całkiem niezła wg opinii użytkowników) i gumową wykładzinę do bagażnika.  "Cinos mode on" Finance 0 procent więc wziąłem na 4 lata bo i po co operować swoją kasą "Cinos mode off" 

Mam nadzieje, że nie będę żałował 8-)

 

Nie będziesz :jem:

2 tygodnie jazdy i wrzucamy cie do wątku hejterow EV na HP, zrobisz tam z nimi porządek ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2024 o 17:27, Ralph78 napisał(a):

 

Byłem, oglądałem i wpłaciłem depozyt. Odbiór w przyszłym tygodniu. Opony do wymiany, sprzedawca mówi, że zdaję sobie sprawę i będą nowe marki Hankook, ja do niego,że wolę Michelin. Zadzwonił i mówi, że są droższe niż te co on w cenie daje więc się umówiliśmy na dopłatę różnicy z mojej strony. Ma być serwis zrobiony, wgrane wszystkie poprawki i nowe oprogramowanie bo to co było to jeszcze wersja z 2021 :panic: W cenie auta dostałem jeszcze instalację ładowarki wallbox Ohme Home Pro (podobno całkiem niezła wg opinii użytkowników) i gumową wykładzinę do bagażnika.  "Cinos mode on" Finance 0 procent więc wziąłem na 4 lata bo i po co operować swoją kasą "Cinos mode off" 

Mam nadzieje, że nie będę żałował 8-)

Dobry wózek, będzie Pan zadowolony 👍 Trochę ospały jest ten RWD ale wyspa mała to i tak nie ma się gdzie rozpędzić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mrBEAN napisał(a):

Dobry wózek, będzie Pan zadowolony 👍 Trochę ospały jest ten RWD ale wyspa mała to i tak nie ma się gdzie rozpędzić ;) 

Na AWD i GT-Line mnie nie stać8-) Zresztą za dużo kasy trzeba dopłacić :ok: Jedyne czego się boję to, że co chwila gdzieś czytam, że utrata wartości jest ogromna, mnie to akurat będzie trochę mniej dotyczyło bo i tak już w niecałe 2 lata auto straciło prawie połowę wartości. Natomiast chodzą słuchy, przynajmniej u mnie na wyspie, że salony nawet już nie chcą brać EV w rozliczeniu a jeśli nawet to za naprawdę psie pieniądze. Kobieta z pracy wzięła Cupre Born a po póltorej roku im się dziecko urodziło, więc stwierdziła, że im większy samochód jest potrzebny. Wróciła do salonu gdzie kupiła i odesłali ją z kwitkiem:panic:

Wracając do meritum, to chcę okleić dach i spoiler błyszczącym czarnym winylem. Już widziałem auta po takich zabiegach i wyglądają kozacko:jem: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Ralph78 napisał(a):

Na AWD i GT-Line mnie nie stać8-) Zresztą za dużo kasy trzeba dopłacić :ok: Jedyne czego się boję to, że co chwila gdzieś czytam, że utrata wartości jest ogromna, mnie to akurat będzie trochę mniej dotyczyło bo i tak już w niecałe 2 lata auto straciło prawie połowę wartości. Natomiast chodzą słuchy, przynajmniej u mnie na wyspie, że salony nawet już nie chcą brać EV w rozliczeniu a jeśli nawet to za naprawdę psie pieniądze. Kobieta z pracy wzięła Cupre Born a po póltorej roku im się dziecko urodziło, więc stwierdziła, że im większy samochód jest potrzebny. Wróciła do salonu gdzie kupiła i odesłali ją z kwitkiem:panic:

Wracając do meritum, to chcę okleić dach i spoiler błyszczącym czarnym winylem. Już widziałem auta po takich zabiegach i wyglądają kozacko:jem: 

Z tą utratą wartości to jest trochę bardziej zawiła sprawa. 
1. pewnie mieliście/macie jakieś dopłaty do EV, więc wiadomo, że rynkowo trzeba to odliczyć.  
 

2. druga sprawa jak EV6 wchodziło do sprzedaży to było zaraz przez pandemoniowymi zwyżkami cen. 
 

W PL taka AWD GTline finalnie podrożała z ok. 240-250 kzł na 310-320 kzł. 
 

I jak policzyć utratę od tych 320 to jest niesmacznie 😁

Jak od tych 240-250 minus 27 dotacji to w zasadzie normalnie przy tej cenie wozu. 
250-27= 223

 

U Was było zapewne podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą utratą wartości to jest trochę bardziej zawiła sprawa. 
1. pewnie mieliście/macie jakieś dopłaty do EV, więc wiadomo, że rynkowo trzeba to odliczyć.  
 
2. druga sprawa jak EV6 wchodziło do sprzedaży to było zaraz przez pandemoniowymi zwyżkami cen. 
 
W PL taka AWD GTline finalnie podrożała z ok. 240-250 kzł na 310-320 kzł. 
 
I jak policzyć utratę od tych 320 to jest niesmacznie
Jak od tych 240-250 minus 27 dotacji to w zasadzie normalnie przy tej cenie wozu. 
250-27= 223
 
U Was było zapewne podobnie. 
U nas była dotacja w wysokości 5000 €. Więc jak policzyć finalnie najtańszą wersję tego modelu to cena wynosiła 61 000 minus 5000 dotacji. Teraz 2 letnie auto można kupić za 32000. Trochę spora ta utrata wartości.
Tak przy okazji, planuje trasę Galway-Dublin-Galway w ciągu jednego dnia, przeglądam ładowarki na trasie. Ile jest warta nawigacja wbudowana w Kia? Używasz Google Maps przez AA czy może ABRP? Chciałbym jakąś szybką ładowarkę z opcją restauracji w pobliżu. Mam parę typów, tylko nie wiem czym użyć Google Maps z z dodanymi punktami czy po prostu polegać na innych aplikacjach lub wbudowanej nawigacji w aucie. Ta ostatnia ma taką zaletę, że jak się u jej użyje i wie że samochód będzie się ładował to może podgrzać baterię.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ralph78 napisał(a):

Więc jak policzyć finalnie najtańszą wersję tego modelu to cena wynosiła 61 000

Domyślam się, że bierzesz pod uwagę aktualny cennik? 

 

To tylko 200 z hakiem w jedną stronę. Po środku trasy masz Ionity, i tam bym ładował, chyba, że ktoś dałby wyraźnie taniej i niewiele gorzej ;) 

Nawigacja Kia całkiem fajnie chodzi, można z niej korzystać, choć weryfikować jakie ładowarki wybiera, trzeba sobie tam wstępnie ustawić preferencje. 

Podgrzewanie baterii jest istotne w Tesli, żeby się chciała jakoś sensownie ładować, w EV6 mały zysk. 

 

Do planowania zgrubnego warto korzystać z Plugshare, i sprawdzić co oferuje runek, jakie stawki itd. 

Bo rozstrzał potrafi być spory. 

 

120 km/h jeździcie czy dokłada się, ile? :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
21 minut temu, mrBEAN napisał(a):
Domyślam się, że bierzesz pod uwagę aktualny cennik? 
 
To tylko 200 z hakiem w jedną stronę. Po środku trasy masz Ionity, i tam bym ładował, chyba, że ktoś dałby wyraźnie taniej i niewiele gorzej  
Nawigacja Kia całkiem fajnie chodzi, można z niej korzystać, choć weryfikować jakie ładowarki wybiera, trzeba sobie tam wstępnie ustawić preferencje. 
Podgrzewanie baterii jest istotne w Tesli, żeby się chciała jakoś sensownie ładować, w EV6 mały zysk. 
 
Do planowania zgrubnego warto korzystać z Plugshare, i sprawdzić co oferuje runek, jakie stawki itd. 
Bo rozstrzał potrafi być spory. 
 
120 km/h jeździcie czy dokłada się, ile?  

Nie wiem jaki był wcześniej cennik, pewnie trochę drożej niż teraz. Na dzień dzisiejszy została dopłata 3 500 €. Do tego trzeba doliczyć około 1000 za delivery i przygotowanie auta do wydania. Czyli ta cena ze strony Kia to prawie 56000 po dopłacie. Aha jeszcze jest dopłata 650 euro za lakier, inaczej dostaniesz jak@twinsen paska w podkładzie

Ionity jest jakaś opcją, ale jest sporo ładowarek ESB też z mocą 200 kWh i są tańsze. Na wstępie wybrałem w drodze powrotnej ładowarki w Kinnegad, jest ich 8 i wszystkie mają po 200 kWh.
Dziwna sprawa z Plugshare bo nie pokazuje wszystkich ładowarek, patrzyłem na filtry i nie mam tam żadnych wykluczeń.

Limity na autostradzie w Irlandii to 120 km/h więc nawet jakbym chciał szybciej jechać to niezbyt się opłaca. Dość często stoją i łapią.

 

a6b6f6607827a67e940f7e739e999154.jpg739a8e8215d6a53842df0fdc0456e1c9.jpg

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Ralph78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ralph78 napisał(a):
12 godzin temu, mrBEAN napisał(a):

Nie wiem jaki był wcześniej cennik, pewnie trochę drożej niż teraz

W 2021 startowało z 50000 ojro po dopłacie, minus jeszcze jakiś rabat pewnie ( u nas 5% było ).

 

12 godzin temu, Ralph78 napisał(a):

Ionity jest jakaś opcją, ale jest sporo ładowarek ESB też z mocą 200 kWh i są tańsze


No i gitara, bo w tym planowaniu EV głównie chodzi o znalezienie dobrze i tanio ;) 

 

Ionity miałem na myśli skorzystanie z passport, o ile będziesz więcej jeździł poza domem. 
A jak jest tańsza alternatywa 200 KW, tym lepiej 😎

IMG_5042.jpeg.bf5eaf0e4cb7761f995d3402ece7514a.jpeg

 

12 godzin temu, Ralph78 napisał(a):

Dziwna sprawa z Plugshare bo nie pokazuje wszystkich ładowarek, patrzyłem na filtry i nie mam tam żadnych wykluczeń.

To redagują i dorzucają ludzie, a już jestvteho tyle, że nie każdemu się chce ;) Zesztą u Ciebie może być bardziej popularny chargemap albo jeszcze coś innego. 
 

12 godzin temu, Ralph78 napisał(a):

Limity na autostradzie w Irlandii to 120 km/h więc nawet jakbym chciał szybciej jechać to niezbyt się opłaca. Dość często stoją i łapią.

To te +\- 300 km przy 120 km/h zrobisz. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2024 o 16:28, Ralph78 napisał(a):

Pewnie zdjęcie z zimy, śnieg zablokował przedni radar.

Wysłane z mojego SM-S928B przy użyciu Tapatalka
 

 

Mnie zastanawia, dlaczego na 45% baterii jest jeszcze tylko 148km zasięgu ;]

Miało być na 100% ponad 500km, coś nie halo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2024 o 17:33, Ralph78 napisał(a):

Chyba dobra oferta? :hmm: Umówiłem się na środę na oglądanie i jazdę testową.

 

Nazwa dealera nie zachęca ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kravitz napisał(a):

 

Mnie zastanawia, dlaczego na 45% baterii jest jeszcze tylko 148km zasięgu ;]

Miało być na 100% ponad 500km, coś nie halo ;]

Od dzisiaj używasz samochodów? 😁
 

I nie ponad 500, a 484 😌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mrBEAN napisał(a):

Od dzisiaj używasz samochodów? 😁

 

@HanYs używa lepiej.

Ktoś ściemnia.

Widać w 15 minut leci prawie do pełna

"moja Tesla w 15 minut ładuje 175 mil czyli 280 km."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kravitz napisał(a):

 

@HanYs używa lepiej.

Ktoś ściemnia.

Widać w 15 minut leci prawie do pełna

"moja Tesla w 15 minut ładuje 175 mil czyli 280 km."

 

Ty Tesluni nie mieszaj z innymi shitwozami 😌😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.