Skocz do zawartości

"Jadę niebezpiecznie? Zadzwoń! "


Koonrad

Rekomendowane odpowiedzi

"Panie! Pana alfa pędzi na złamanie karku jakieś 180 na godzinę. Ten pana kierowca to jakiś wariat drogowy! - usłyszeliśmy w głośniku samochodowego telefonu stojąc tym autem w korku.

To był pierwszy telefon podczas naszej mistyfikacji mającej na celu sprawdzenie, czy polscy kierowcy będą informować.... "

linka

jestem za informowaniem o grubszych wybrykach

tylko czy nasza policja da rade ... hmm.gif

sam kiedyś doświadczyłem "fałszywego donosicielstwa"

jeździłem firmowym autkiem, oklejonym ktoś zadzwonił, że zastawiam mu miejsce/wjazd. Telefon na autku podany był do mojego taty, ja w tym czasie siedziałem u serce.gif (domek jednorodzinny), a dzwoniącym nie był chyba przyszły teściu grinser006.gif

To jak to jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Panie! Pana alfa pędzi na złamanie karku jakieś 180 na godzinę. Ten

> pana kierowca to jakiś wariat drogowy! - usłyszeliśmy w głośniku

> samochodowego telefonu stojąc tym autem w korku.

Przeczytałem, zrozumiałem i nie będę się czepiał tego migacza zlosnik2.gif

Myślę, że większość "ściemniaczy" po prostu zżerała zawiść i zazdrość, że ktoś ma tak drogie autko i jeszcze ich wyprzedza.

Gdyby to był jakiś dostawczak - fałszywych zgłoszeń byłoby mniej - taka ludzka natura no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> "Panie! Pana alfa pędzi na złamanie karku jakieś 180 na godzinę.

Żałosne... sick.gif

Pomysł takiej prowokacji super. ok.gif Pokazuje jednoznacznie, ile w naszym społeczeństwie frustratów, którzy zrobią wszystko, żeby dop...lić bliźniemu. Przyczyna jest mniej istotna, wysiłek też nieważny, grunt, żeby komuś zrobić źle.

I jak tu się dziwić, że takie społeczeństwo wybiera takich rządzących...? oslabiony.gifczerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeczytałem, zrozumiałem i nie będę się czepiał tego migacza

> Myślę, że większość "ściemniaczy" po prostu zżerała zawiść i

> zazdrość, że ktoś ma tak drogie autko i jeszcze ich wyprzedza.

> Gdyby to był jakiś dostawczak - fałszywych zgłoszeń byłoby mniej -

Mniej hmm.gif na pewni nie ale zapytaj jakiegoś Vanselera od chipsów Lays - oni mają podobne tablice z tyłu.

> taka ludzka natura

To taka Polska natura .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mniej na pewni nie ale zapytaj jakiegoś Vanselera od chipsów Lays -

> oni mają podobne tablice z tyłu.

> To taka Polska natura .

a ja mysle , ze w wiekszosci to zawisc , ze ktos ma lepsze autko crazy.gif (a dokładnie , ze jezdzi takim za darmo /firmowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja mysle , ze w wiekszosci to zawisc , ze ktos ma lepsze autko (a

> dokładnie , ze jezdzi takim za darmo /firmowe)

Dzisiaj nic nie ma za darmo .

Można to nazywać jak kto woli , do mnie kiedyś w moim mieście i nie tylko leciały epitety/komplementy(niepotrzebne skreślić) pie....... warszawiak tylko dlatego że podróżowałem SC 1.1 MPI Van które posiadało tablice rejestracyjne WI 65...

Jednym słowem Ciemnogród.

A tak na marginesie bardzo cenię sobie niektórych niemców którzy jak widzą że jest coś lub zaraz będzie coś nie tak dzwonią na 112 . A u nas niektórzy nie mają odwagi poinformować o pijanym za fajerą.

Ciemnogród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pokazuje jednoznacznie, ile w naszym

> społeczeństwie frustratów, którzy zrobią wszystko, żeby

> dop...lić bliźniemu. Przyczyna jest mniej istotna, wysiłek też

> nieważny, grunt, żeby komuś zrobić źle.

Moim zdaniem znacznie przesadzasz. Odebrali 18 telefonów w tym 14 od żartownisiów, a test trwał kilkanaśice dni - spokojnie można uznać , że 14 dni. Zatem jeden zawistny żartowniś na jeden dzień. A pałętali się po połowie kraju tą alfą. Nie jest jeszcze tak tragicznie...

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem znacznie przesadzasz. Odebrali 18 telefonów w tym 14 od

> żartownisiów, a test trwał kilkanaśice dni - spokojnie można

> uznać , że 14 dni. Zatem jeden zawistny żartowniś na jeden

> dzień. A pałętali się po połowie kraju tą alfą. Nie jest jeszcze

> tak tragicznie...

Mnie bardziej ciekawilby inny wynik. Jezeli rzeczywiscie jechaliby niezgodnie z przepisami, a wrecz powaznie je lamiac, czy ludzie tez by dzwonili hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu dostawczaki Coca-Coli (to nie reklama smile.gif ) miały podobne nalepki - znak ograniczenia do 80 bodajże i podpis - jeśli jadę szybciej-zadzwoń...I co? znikły ze wszystkich. Chyba nie nadążali z odbieraniem telefonów smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żałosne...

> Pomysł takiej prowokacji super. Pokazuje jednoznacznie, ile w naszym

> społeczeństwie frustratów, którzy zrobią wszystko, żeby

> dop...lić bliźniemu. Przyczyna jest mniej istotna, wysiłek też

> nieważny, grunt, żeby komuś zrobić źle.

Bo jadący 180 km/h jest jak najbardziej w porządku i nikomu nie może zrobić źle?

Coś mi się zdaje, że w tym wypadku wyznajesz teorię złodzieja "chciałem uczciwie ukraść, ale jakiś cham zadzwonił na psy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Swego czasu dostawczaki Coca-Coli (to nie reklama ) miały podobne

> nalepki - znak ograniczenia do 80 bodajże i podpis - jeśli jadę

> szybciej-zadzwoń...I co? znikły ze wszystkich. Chyba nie

> nadążali z odbieraniem telefonów

A dostawczaki zwolniły, czy jeżdżą dalej jak pogięte?

Bo firma, która koło mnie robi nie musi takich telefonów umieszczać. Każdy pojazd - dostawczak, ciężarówka, a nawet koparki i walce drogowe, ma GPS z pełną telemetrią. Podstawowo służy to do zarządzania placem budowy i logistyką (wykonują tzw. infrastrukturę liniową, czyli potrafią być rozproszeni na kilku(nastu) km) - między innymi podaje położenie, prędkość, motogodziny i stan paliwa, żeby firmowa cysterna mogłą opymalizować trasę aprowizacji. Ale oprócz tego, jeżeli któryś z kierowców w trasie przekroczy "korporacyjny" limit 80 km/h, to rano jest na dywaniku u szefa i tłumaczy się z czerwonego wydruku ze stanowiska kierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo jadący 180 km/h jest jak najbardziej w porządku i nikomu nie może

> zrobić źle?

> Coś mi się zdaje, że w tym wypadku wyznajesz teorię złodzieja

> "chciałem uczciwie ukraść, ale jakiś cham zadzwonił na psy".

nie bardzo rozumiem Twoje oburzenie, skoro Alfa jadaca 180km/h stala tak naprawde w korku icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie bardzo rozumiem Twoje oburzenie, skoro Alfa jadaca 180km/h stala

> tak naprawde w korku

Odnosiłem się do wypowiedzi Snajpera, link mi się nie chciał otworzyć, dopiero teraz doczytałem, o co chodziło. Gdyby zacytował ów fragment o korku, nie było by pomyłki 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho to takie umieszczenie numeru prowokuje do zartow, a utrudnia 'zgloszenie' faktycznego przegiecia. trudno odczytac te cyferki jesli owa alfa zapina 140+ kph.. wink.gif

zatem praktycznie jedyna szansa to jazda wlasnie w korku, albo zatrzymanie na swiatlach.

pozdro

fosfor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem znacznie przesadzasz. Odebrali 18 telefonów w tym 14 od

> żartownisiów, a test trwał kilkanaśice dni - spokojnie można

> uznać , że 14 dni. Zatem jeden zawistny żartowniś na jeden

> dzień. A pałętali się po połowie kraju tą alfą. Nie jest jeszcze

> tak tragicznie...

> mar00ha

Ciekawe jak na takie zarty reaguje policja, zamiast lapc piratow potem uganiaja sie za falszywymi zgloszeniami o ile by sie uganiali, moze pomysl montowania czarnej skrzynki bylby lepszy w razie kontroli to mogli by sprawdzac np ostatnie 30 min i mozna by dowiesc swej niewinnosci albo winy zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak tu się dziwić, że takie społeczeństwo wybiera takich

> rządzących...?

taaaa to wszystko wina PiS rotfl.gif

ale masz głowę, żeby wyciągać takie wnioski... za cienki w uszach jestem, żeby się zmierzyć z Twoim światopogądem hehe.gif

BTW- podobają mi się obecni rządządzący a prowokację uważam za udaną i ukazującą frustrację "żartownisiów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.