Jump to content

Zuraw

użytkownik
 • Content Count

  6464
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  1d 3h 14m 7s

Zuraw last won the day on July 31 2017

Zuraw had the most liked content!

Community Reputation

290 Przezacny kompan

About Zuraw

 • Rank
  swap magik
 • Birthday 06/17/1974

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  dłubnąć to, dłubnąć tam i mieć z tego frajdę :-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie na które pytanie? Bo przez chwilę na ekranie pokazywało mi komunikaty meseengera tak, że ożna było je przeczytać.
 2. Zawsze będziesz mógł być nagrany jak na poniższym filmie
 3. Czy ta wersja pokazuje na ekranie komunikaty messengera tak, że można je przeczytać i uruchamia automatycznie Yanosika pokazując go na ekranie? I czy nawigacja na ekranie wyświetla prędkość, z którą się poruszamy?
 4. Oficjalnie nie istniał, a na początku roku jeźdił po Barlinku
 5. A może ktoś podesłać link do działającej wersji android Auto z APK? Niestety 3 poległy z Androidem 9.
 6. Mimo znaku ostrzegawczego o dzikich zwierzętach, niezachowanie szczególnej ostrożności i doprowadzenie do zdarzenia drogowego - winny. Odszkodowanie, a właściwie jego brak, to tak, masz racje.
 7. Jeśli był znak o dzikich zwierzętach -> winny.
 8. Chryste Panie!!! Choć surround vision jest postępem w stosunku do klasycznego lusterka, to przy tym czymś jest jakimś niedorozwojem technicznym.... Chończycy naprawdę zrobili coś rewelacyjnego! I słowo daję chciałbym to mieć w drugim samochodzie, ale wielkość tego wyświetlacza niestety trochę komplikuje sprawę. No i zastanawia mnie jak wykonana jest komunikacja z przyciskami w kierownicy? Bo opcji ma w ciul....
 9. Szczerze? Nie przeczytałem. Przygnało mnie tu przywołanie Tomcata. A że jestem po kilku drinkach to... wiesz jak jest :-) Co do reszty masz rację - mam te same spostrzeżenia! Trzeba poczekać na jakąs aktualizację. Nie sądzę, że w wersji wyspiarskiej mają inne wyświetlacze, więc to wszystko kwestia softu.
 10. Zgadza się. Możliwe, że w topowej wersji osobwki będzie automatyczne parkowanie. W partnerze nie ma, ale rzeczywiście szukając przełużoną blaszanką miejsca równoległego, linia oznaczająca koniec samochodu przydaje się do znalezienia wystarczająco długiego miejsca parkingowego.
 11. Jest to nieprawda. Można nie klikać i pojechać. Jedno nie ma związku z drugim.
 12. Mam w swoim Peugeocie i jak napisał Tomcat - rewelacyjne rozwiązanie! Fakt, jest trochę irytujące to każdorazowe wyłączanie komunikatu, ale skoro tego nie przeskoczysz, to nie ma się co denerwować - przyjdzie aktualizacja to się zmieni. Ja mam długą blaszankę z hakiem holowniczym i dodatkowo z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu i parkowanie nim jest łatwiejsze niż preszkloną osobówką - kamera czerwoną inią zaznacza "koniec" samochodu, ale haka w niej nie widać. Sprawdziłem gdzie jest ten "koniec" - za linią jest jeszcze jakieś 30cm luzu. Druga fajna rzecz to przy cofaniu pomarańczową przerywaną pokazuje dokąd otwierają się każde drzwi, więc jeśli zamierzasz je otwierać przy ścianie wiesz do którego momentu cofać. Kamera boczna. Moim zdaniem kontrowersyjna. Rzeczywiście w manetce jest guzik do przełączania widoków między kamerą tylną i boczną, ale i tak zmieniając pas ruchu nie ma czasu na przełączanie obrazów. Kilka razy mało nie zdjąłe samochodu z boku. Zaleta? Rzeczywiście można podejrzeć jaka fura stoi koło ciebie w korku w całkowicie niewidocznym z pozycji keirowcy miejscu. Co bym zmienił? Po pierwsze to automatyczne wyłączanie komunikatu na lusterku po uruchomieniu silnika - powinno samo się wyłączać po kilku sekundach. Po drugie format obrazu. Wyświetlacz sprawia wrażenie "kwadratu"- 4:3. Zdecydowanie wolałbym 16:9, albo w ogóle panoramę w kształcie standardowych lusterek z jednoczesnym wyświetlaniem z obydwóch kamer. Może któraś aktualizacja pozwoli na samodzielne ustawianie opcji wyświetlacza... Największa wada? Nie da się przejrzeć, bo nigdzie nie ma lusterka - nawet w daszkach... Czy wybór SV był słuszny? Zdecydowanie tak! Jedno z lepszych rozwiązań do blaszanki, więc jeśli się zastanawiasz, o nie ma nad czym!
 13. Zuraw

  Boxy na dach

  Możesz to jakoś bardziej obrazowo opisać? Mam od wielu lat jakiś najtańszy kufer z Norauto za 300zł. Nie ma co prawda otwierania na dwie strony, ale wytrzymuje ładowność ponad 70kg (martwiłem się o rynienki). Raz się zapomniałem, że go mam i przy 170km/h zaczął furkotać. Po zwolnieniu ucichł. Zamek działa bez zarzutu, choć z oporem przy domykaniu, gdy musiałem się na nim położyć, żeby docisnąć wieko. Przy dłuższym obowiązkowo minimum 2 zamki.
 14. Nie popadajmy w skrajności Nie wiem czy "noc" nie warte... Wiem tylko, że thule, które miałem na pokraku, mimo, że wystawalo 1/3 długości auta za zderzak i bylo obciązone, to nie dawało o sobie znać. Oczywiście masz rację, że nie mam porównania, bo nie jechałem z aterą, co nie zmienia faktu, że mogę ocenę pozytywną wystawić sprzętowi, który użytkowałem EDIT: Jedyną rzeczą, którą zrobiłbym dodatkowo, to spiął wspornik roweru na platformie z belką na dachu, ponieważ bagażnikiem czasami bujało góra-dół, ale to mogło być spowodowane samą konstrukcją haka holowniczego w pokraku (mógł się wyginać ze względu na krótkie ramiona). Poza tym absolutnie bez uwag!
 15. Jeśli jesteś fejsbukowy, to zapraszam na największą grupę w necie https://www.facebook.com/groups/fiat126p/ Ja osobiście nie pomogę, bo w swoich maluchach od 18 lat nie mam silnika malucha...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.