Jump to content

Zuraw

użytkownik
 • Content Count

  6404
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  16h 48m 2s

About Zuraw

 • Rank
  swap magik
 • Birthday 06/17/1974

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  dłubnąć to, dłubnąć tam i mieć z tego frajdę :-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeden z trzech żółtych w skrzynce z bezpiecznikami.
 2. Problem zdiagnozowałem w czerwcu. Ostatecznie wymieniłem przekaźnik na nowy (w ASO 140zł, w sklepie moto 30zł dokładnie taki sam) i do tej pory jeździ bezproblemowo. Do tego stopnia, że aż musiałem rzucić okiem w wątek o jakim problemie pisałem....
 3. Patrz - zasugerowałem się postem Jokiego
 4. Wyprostować mu rurę w trasie, żeby się wygrzał i zniknie. Pod korkiem zbiera się wytrącona wilgoć zmieszana z olejem. Zjawisko szczególnie nasila sie właśnie przy krótkich odcinkach, kiedy silnik nie ma szans na porządne zagrzanie się.
 5. Cholera wie co to fizycznie za kamera i co ona sobą reprezentuje. Trochę strach brać tak w ciemno
 6. Dzisiaj podczas tankowania zdałem sobie sprawę, że umieszczenie kamery w świetle stop w ogóle nie ma sensu, ponieważ tylna klapa jest wygięta w łuk i kamera umieszczona na jej szczycie będzie widziała dopiero jakies 40cm za samochodem:
 7. Czy ty myślisz, że policjanci czekają na mnie tuż po wyjściu z domu, żeby mi pokazać co mają? Ja nie mam czasu SPECJALNIE do nich jeździć. Nawinie się jakiś to zagadam. [...] Nie wierzysz? Podjedź do policji to ci pokaże ci jak to wygląda. Czy to za trudne dla ciebie?
 8. Czy już pisałem, że nie rozumiesz absolutnie nic z tego, co czytasz?
 9. Następny.... Weźże chłopie przeczytaj na spokojnie co dokładnie napisałem, bo naprawdę nie chce mi się tłumaczyć tego raz jeszce specjalnie dla ciebie....
 10. Jak należy wam napisać, żebyscie zrozumieli, że to, co mają policjanci to skrócona wersja wyciąg / wersja uproszczona (wymyślcie sobie inna nazwę) tyfikatora, który czytacie w necie? I w tej skróconej wersji błędny zapis! Przytaczanie tutaj taryfikatora nie ma najmniejszego sensu...
 11. Zuraw

  Ceramika w praktyce.

  Jak tak czytam o tych problemach z ceramiką, dochodzę do wniosku, że jednak przezroczyta folia ohronna bęczie lepszym rozwiązaniem na nowy samochód. Nałoży się raz i będzie spokj bez konieczności pamiętania co robić, a czego unikać, o odświeżaniu i innych "mykach". Dobrze myślę?
 12. Nie wystarczy ci, że piszę słowo w słowo to, co policja ma u siebe? Sądzisz, że mma tyle wolnego czasu, aby wymyślać sobie takie tematy i potem siedzieć i z tobą pisać? Nie - nie mam. Przekazuję to, co policja ma i na podstawie czego powstal problem oraz podaję rozwiązanie jak uniknąć mandatu, który policja stara się wystawić na podsatwie błędnego zapisu, który posiada. Rozumiem, że ty specjalnie potrzebujesz zdjęcie, bo inaczej "się nie liczy"?
 13. Jeśli pozwolisz, to ja powiem co jest sednem tematu, który założyłem, a nie to, co tobie się wydaje, że nim jest. Problemem jest fakt, że policja posiada taryfikator z błędem, z którego wynika, że ciągnąc przyczepe inną niż lekka powinieneś posiadać uprawnienia B96 lub E do B, co jest nieprawdą i stoi w sprzeczności z rozporządzeniem. Na podstawie tego, co posiadają policjanci, próbują oni karać mandatem na podstawie TEGO, CO POSIADAJĄ, a nie rozporządzenia. Więc przestań się wydurniać i próbować tłumaczyć coś, czego od początku nie rozumiesz, bo w prowadzasz ludzi w błąd swoimi wyimaginowanymi wywodami, które maja tyle wspólnego z tematem co nic.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.