Jump to content

Zuraw

użytkownik
 • Content Count

  6804
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zuraw last won the day on July 31 2017

Zuraw had the most liked content!

Community Reputation

557 Przezacny kompan

About Zuraw

 • Rank
  swap magik
 • Birthday 06/17/1974

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  dłubnąć to, dłubnąć tam i mieć z tego frajdę :-)

Recent Profile Visitors

2049 profile views
 1. Za chwilę jeszcze Doblo do nich dołączy
 2. Średnio w mieście 8,2, ale ja lekkiej nogi nie mam. Poza tym wokół trzepaka non stop się kręcę, więc światła, światła i światła... Średnia prędkość z 13kkm to 36km/h. Ostatnio na tempomacie jechałem 90km/h przez godzinę i spalił 6,3, więc przy spokojnej jeździe w trasie można zejść niżej.
 3. No jak nie ma? Jest i Doblo, jest i Rifter, jest też Turneo. Opcji jest wiele.
 4. Długa osobówka była od samego poczatku, Obecnie 3 niezależne fotele z tyłu. Sam mam 3-osobową blaszankę z automatyczna klimą i paroma bajerami
 5. Kiedyś był zapis "Pojazd przystosowany do ciągnięcia przyczep", czyli musiał mieć wpis. Ten zapis umozliwiał montaż haka bez adnotacji o przytosowaniu. Obecnie jest zapis "Pojazd wyposażony w hak" i nie ma zmiłuj - masz hak, musisz mieć adnotację. Co prawda od 3 lat w pokraku nie mam i pojechałem z bagażnikiem na Węgry i jak na razie DR nie straciłem.
 6. Jeszcze 4 lata, long, 1.5 130KM, 6 biegów, ogrzewana szyba przednia, ogrzewane fotele, automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, duży wyświetlacz, navi google maps (via android auto), surraound vision, 3 miejsca, poduszka pasażera, znikomy przebieg. Tano nie będzie
 7. Na Leclerku są z węża. Właśnie zbliża mi się drugie tankowanie i na pewno tam pojadę. Do tej pory zero kłopotów. Peugeot Partner 2020 1.5 BlueHDI 130KM.
 8. O ile wiadomo, że nie wolno holować pojazdem z przyczepą innego pojazdu, o tyle czy można holować samochód z przyczepą? Przykład: Jadę samochodem z przyczepą, który ulega awarii. Przyjeżdża holownik i...? Może go wziąć na hol czy nie? Przez holownik mam na myśli inny, większy samochód osobowy. Fajnie by było, gdyby informacja poparta była jakąś podstawą prawną, ponieważ art. 31 PoRD niestety o takim przypadku nie wspomina.
 9. A dlaczego ją sprzedałeś?
 10. Napisałem, że budżet na razie jest sprawą drugorzędną. Bardziej chodzi mi o zorientowanie się czy są jakieś alternatywy dla Sharana / Alhambry / ew. Riftera? Może być nowy, choć lepszy by był kilkulatek ze względu na cenę. Pytanie tylko co jeszcze ma opcje, które mnie interesują?
 11. Ja się mocno przywiązuję do samochodów. Posiadam je nawet po 9-10 lat. Kupowanie samochodu, który już ma 10 lat jest obarczone bardzo dużym ryzykiem zawodności. Poza tym C8 mi się nie podoba. A dlaczego 7 lat? Bo na 3 jeszcze w leasingo mogę wziąć
 12. Nie będzie. Inny moduł zęba, inna średnica koła zębatego. Wymianiać musisz parami - wałek plus talerz. Inaczej od razu rozjebiesz wszystko. Albo i więcej 🙂
 13. Dwójka! Dwójka!!! Choć i piątkę zajechałem, ale dlatego, że nakrętka wałka się odkręciła....
 14. Zastanawiałem sie właśnie czy jest jakaś alternatywa do nich Jest jeszcze Rifter, ale na razie nie ma elektrycznych przesuwnych. Czekam na lift, jeśli w licie zrobią 3 niezależne fotele i elektryczne drzwi to biorę w ciemno, bo teraz mam Partnera Longa i jestem cholernie zadowolony.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.