Jump to content

Zuraw

użytkownik
 • Content Count

  6555
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zuraw last won the day on July 31 2017

Zuraw had the most liked content!

Community Reputation

389 Przezacny kompan

About Zuraw

 • Rank
  swap magik
 • Birthday 06/17/1974

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  dłubnąć to, dłubnąć tam i mieć z tego frajdę :-)

Recent Profile Visitors

1766 profile views
 1. Na B96 mógłbyś pociągnąć przyczepę o DMC=2050kg (masa zestawu nie więkza niż 4250kg), ale ogranicza cię MMC przyczepy z rubryki O1. Zgodnie z nią możesz pociągnąć przyczepę o RMC nie większej niż 1600kg, bo tyle maksymalnie może pociągnąć twój samochód (opis tej rubryki to właśnie MMC wynikająca z homologacji pojazdu przez producenta, a nie jak chce policja DMC przyczepy). Do tego dochodzi jeszcze Art. 62. o ruchu drog. Ciągnięcie przyczep 1. Rzeczywista masa całkowita przyczepy ciągniętej przez: 1) samochód osobowy, samochód ciężarowy o d
 2. Odróżniacie MMC pojazdu (DR pojazdu) od MMC przyczepy dla danego pojazdu (rubryka O1 i O2; DR pojazdu) wynikające z homologacji ppojazdu od MMC przyczepy wynikające z homologacji przyczepy? DMC przyczepy ma się nijak do MMC z rubryki O1 i O2 DR pojazdu.
 3. Ogólnie @Piotrus już wszystko napisał Nie będzie się o co kłocić
 4. Allegro, przefiltruj po cenie, a potem po popularności. Wbrew pozorom ardzo ciekawe wyniki się otrzymuje. I wybrałbym tą z początku listy popularności. Opcja numer 2 - używany oryginał, chyba, że ma w sobie coś takiego, co dyskwalifikuje go z takiego zakupu.
 5. Tak, ale czy to ma jakieś znaczenie? Wystarczy, że bez kupowania klamry z allegro, po zdjęciach dało się wywnioskować, że te klamry zrobione z gównolitu i nadaja się co najwyżej do pchania kartofli. No i ewentualnie wyłączeniu czujnika nacisku siedziska. Problem rozwiązałem inaczej, działa i co najważniejsze jest bezpieczne
 6. Od 20 lat na opony.pl. Bezpłatna dostawa do zaprzyjaźnionego wulkanizatora, u niego montaż.
 7. C.514 wystarcza do tjeta? Czyli jeśli w pokraku mam 1.2 8v na sdryjnych łapach, to tjet wchodzi p&p? Oczywiście kolektor i turbo-burbo trzeba pomodzić, ale reszta wejdzie bez problemu i zagra z C.514? Czy lepiej od razu szukać C.510 i zmieniać kołnierz?
 8. Czołem, mam następujacy problem - mam za krótki pas bezpiueczeństwa środkowego siedzenia do zapięcia nosidełka z młodym o jakieś 10cm. Niestety przedłużki z allegro 28cm są za długie, bo wtedy nie przełożę pasa przez miejsce dla niego przeznaczone w nosidełku. Pozostaje więc sama klamra, problem w tym, że nie wiem czy jakakolwiek nadaje sie po pierwsze do puga, a po drugie czy zapewnia jakiekolwiek bezpieczeństwo...? https://allegro.pl/listing?string=zaslepka pasa&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-aut-1-2-0717&order=p
 9. Jeszcze tego nie rozgryzłem, ale zauważyłem, że w moim Partnerze od kolejności uruchomienia zapłonu, silnika, zapięcia pasów zależy czy działa [email protected] Na pewno nie działa, jeśli ruszy się zanim zgaśnie kontrolka silnika, ale wtedy wciąż nie czyta komunikatów. Muszę znależć w końcu tę kombinację i sprawdzić czy jest ona powtarzalna, bo już drugi czy trzeci raz zdarzyła mi się powyższa sytuacja, ale nie pamiętam po jakiej kombinacji wystąpiła....
 10. A jednak tak. Nie rozumiem tylko na jakiej zasadzie się łączy, ale wtedy, gdy pokazuje treść komunikatów nie działa system [email protected] - chodzi o to uruchomienie silnika, po kolejnym działa [email protected], le nei czyta komunikatów. Nie wiem jeszcze od czego to zależy, ale pewnie siedzi gdzieś w ustawieniach. Poniżej przykład tej samej wiadomości z messengera i smsa (inne ikonki przy zdjęciu)
 11. Nie na które pytanie? Bo przez chwilę na ekranie pokazywało mi komunikaty meseengera tak, że ożna było je przeczytać.
 12. Zawsze będziesz mógł być nagrany jak na poniższym filmie
 13. Czy ta wersja pokazuje na ekranie komunikaty messengera tak, że można je przeczytać i uruchamia automatycznie Yanosika pokazując go na ekranie? I czy nawigacja na ekranie wyświetla prędkość, z którą się poruszamy?
 14. Oficjalnie nie istniał, a na początku roku jeźdił po Barlinku
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.