Jump to content

karax

administrator
 • Posts

  7809
 • Joined

 • Last visited

About karax

 • Birthday 12/05/1981

Retained

 • Przystojny Michał

Profile Information

 • Name
  M
 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  prawie Warszawa
 • Zainteresowania
  cycki i piwo i jeszcze samochody
 • Car
  czerwony, biało-czarny, srebrny, szary, niebieski, beżowy

Recent Profile Visitors

2441 profile views

karax's Achievements

mistrz kierownicy

mistrz kierownicy (14/20)

909

Reputation

 1. @slawekw ja myślę że taka zośka jak moja się łapie Realnie jesteś w stanie wystrugać z niej ponad 300km zasięgu Przy emerycko kapeluszniczej jeździe były osoby co dochodziły do 500km na jednym "baku"
 2. Ja go mam nadal. Potrafi ci się na priv przyjebać jak napiszesz coś co nie jest po jego myśli.
 3. Te dwa miejsca nie są oznaczone jako miejsca pod elektryki. To są zwykłe miejsca parkingowe tylko z dostępem do gniazda siłowego. Zawsze możesz napisać do zarządcy parkingu żeby to zmienił.
 4. Poszukaj sobie aplikacji CanZee. Potrafi dużo fajnych rzeczy i jest pisana typowo pod zośki.
 5. I tak i nie. Generalnie Siltec miał problemy również z Typ 2. W moim przypadku zostało to rozwiązane po chyba trzeciej wizycie w ASO. Generalnie o ile Typ 2 polecam, o tyle na Siltecu znowu przez CCS ładować się nie próbowałem. Renault oficjalnie nie przyznaje, że ma problem, ale sugeruje ładowanie na GreenWayach tylko.
 6. Pisz na podforum dla Zoe Tutaj konkretnie wątek na ten temat - Ten zamykamy
 7. To był tylko skrót myślowy. Generalnie trochę tego jest. Typu powieś obrazki równo na ścianie 4-5 metrów. Wtedy taki laser się przydaje. aż z ciekawości popatrzyłem co jest lepsze od tego lidlowego Najtańszy Bosch: https://allegro.pl/oferta/bosch-quigo-poziomica-laserowa-laser-krzyzowy-7128291974 - 8 mm Taki ciut lepszy niebieski: https://allegro.pl/oferta/bosch-gll-2-10-laser-krzyzowy-czerwony-10m-ip54-11857718133 - 3 mm Najtańszy płaszczyznowy: https://allegro.pl/oferta/bosch-laser-krzyzowy-universal-level-360-statyw-11539226154 - 4 mm Generalnie nie widziałem nic poniżej 3 mm na 10 metrach. Mowa o sprzętach poniżej 1k pln. Taki z odchyleniem 1 mm na 10 metrach to koszt bliżej 4k pln
 8. no ja wiem, że 4 mm na 10 metrach d00py nie urywa ale też liczę że do domowych zastosowań wystarczy
 9. Dobra. Muszę i ja coś kupić bo żona coraz silniej ciśnie żeby jej jakieś półki i obrazki wieszać Coś do 300-350 pln. Wyszło teraz coś nowego co ma sens? W Lidlu ma być czarny Parkside PKLLP 360 B2 https://www.lidl.pl/p/parkside-performance-akumulatorowy-laser-krzyzowy-pkllp-360-b2-4-v/p100339777 Jak on się ma w porównaniu do jakichś chińczyków ?
 10. Pogadaj z @Rome Aktualnie ma fajną Corollę do wzięcia od ręki. Tylko nie pamiętam czy kombi.
 11. No dobra, ale wiesz że generalnie tak wygląda każde auto na ramie? Dokąd nie dopuszczasz żeby korozja była na wylot to nie jest problem. Co do samej konserwacji ja aktualnie ściągam budę i robię konserwację ramy w Lincolnie TC tyle że u mnie już wylazły dziury. Konwersacja podwoi wartość tego konkretnego auta ale na kolejne 20 lat będę miał spokój.
 12. nad zatokę to się lata a nie jeździ autem jak jakiś biedak ! zresztą z góry też tylko innym środkiem latającym ! :skromny:
 13. O to ja tak na początku robiłem
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.