Skocz do zawartości

72 Rajd Polski


msikor

Rekomendowane odpowiedzi

ja się wybieram smile.gif

dobrze że w tym roku rajd jest bardziej kompaktowy i więcej odcinków zlokalizowanych wokół Mikołajek. W zeszłym roku zrobiłem chyba ze 400 km po całych mazurach żeby zobaczyć trzy odcinki oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja się wybieram

> dobrze że w tym roku rajd jest bardziej kompaktowy i więcej odcinków zlokalizowanych wokół

> Mikołajek. W zeszłym roku zrobiłem chyba ze 400 km po całych mazurach żeby zobaczyć trzy

> odcinki

rok temu nie byłem bo bez sensu zrobili z ta Litwa...

a do tego okazało sie to niewypałem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mam pytania do tych co byli rok temu, jakie wrażenia? jak z biletami, lepiej kupić karnet za 150zł, czy na każdy odcinek płacić osobno? Póki co się zastanawiam, może zbiorę ekipę. Średnio żebym jechal przez 3/4 kraju w sam lub w 2 osoby wink.gif pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak planujesz noclegi. Ja z ekipą rok temu nocowaliśmy na oesach (i taką formę polecam) więc żadnych karnetów nie potrzebowaliśmy. W tym roku razem z Koyottem i Kojdusem jedziemy do domku i chyba wejściówki będę już potrzebne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> ja mam pytania do tych co byli rok temu, jakie wrażenia?

wrażenia yikes.gifok.gif

>jak z biletami, lepiej kupić karnet za 150zł, czy na każdy odcinek płacić osobno?

zależy jak chcesz się zorganizować, na ile dni i ile planujesz zobaczyć os. Karnet jest wygodniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy jak planujesz noclegi. Ja z ekipą rok temu nocowaliśmy na oesach (i taką formę polecam) więc

> żadnych karnetów nie potrzebowaliśmy. W tym roku razem z Koyottem i Kojdusem jedziemy do domku

> i chyba wejściówki będę już potrzebne...

ja miałem karnet na wszystkie oesy a szczerze powiedziawszy to nigdzie nie sprawdzali więc równie dobrze można było wejść bez biletu. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> ja mam pytania do tych co byli rok temu, jakie wrażenia? jak z biletami, lepiej kupić karnet za

> 150zł, czy na każdy odcinek płacić osobno? Póki co się zastanawiam, może zbiorę ekipę.

> Średnio żebym jechal przez 3/4 kraju w sam lub w 2 osoby pozdrawiam

rok temu nie byłem... ale byłem w 2009 roku jak jeszcze Loeb jeździł i auta były "porządne" grinser006.gif

wrażenia są super...

a prędkości na OSach yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak to jest, teoretycznie na wszystkie odcinki jest opłata/karnet? Czy są odcinki które są po

> prostu płatne? Czy może wszystkie odcinki są płatne? Pytam bo sie nie wtajemniczałem jeszcze

Teoretycznie wszystkie odcinki sa płatne ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany poradźta : )

jak co roku wale do mikołajek na ogladarke, i zawsze odruchowo wybierałem takie miejsca gdzie była pełna dzida...

ale w tym roku planuje poświecić jeden oes na obejrzenie albo startu do odcinka albo mety.

i teraz co lepsze?

tak mi sie wydaje ze chyba start, bo zaloga jest widoczna dłuzej, najpierw przed strefa potem w strefie, potem "twoja minuta", no i mozna poogladac wozy i załogę z bliska i posłuchac jak pracują.

ale jak z dojazdami do startu mety dla przeciętnego kibica?

trudniej niż na klasyczne miejsce na oesie czy bez różnicy?

jak z oglądaniem?

mozna z bliska czy siatka na 100m?

w ogóle warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany poradźta : )

> jak co roku wale do mikołajek na ogladarke, i zawsze odruchowo wybierałem takie miejsca gdzie była

> pełna dzida...

> ale w tym roku planuje poświecić jeden oes na obejrzenie albo startu do odcinka albo mety.

> i teraz co lepsze?

> tak mi sie wydaje ze chyba start, bo zaloga jest widoczna dłuzej, najpierw przed strefa potem w

> strefie, potem "twoja minuta", no i mozna poogladac wozy i załogę z bliska i posłuchac jak

> pracują.

> ale jak z dojazdami do startu mety dla przeciętnego kibica?

> trudniej niż na klasyczne miejsce na oesie czy bez różnicy?

> jak z oglądaniem?

> mozna z bliska czy siatka na 100m?

> w ogóle warto?

Jeśli już to najlepiej jest kilkanaście/kilkaset metrów przed startem, bo załogi stają wysiadają z aut itd.

Na starcie już jest spina i ogień.

Na mecie nie byłem, to nie będę udawał, że wiem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany poradźta : )

> jak co roku wale do mikołajek na ogladarke, i zawsze odruchowo wybierałem takie miejsca gdzie była

> pełna dzida...

> ale w tym roku planuje poświecić jeden oes na obejrzenie albo startu do odcinka albo mety.

> i teraz co lepsze?

> tak mi sie wydaje ze chyba start, bo zaloga jest widoczna dłuzej, najpierw przed strefa potem w

> strefie, potem "twoja minuta", no i mozna poogladac wozy i załogę z bliska i posłuchac jak

> pracują.

> ale jak z dojazdami do startu mety dla przeciętnego kibica?

> trudniej niż na klasyczne miejsce na oesie czy bez różnicy?

> jak z oglądaniem?

> mozna z bliska czy siatka na 100m?

> w ogóle warto?

Meta generalnie chyba kiepski pomysl najpierw lotna paredziesiat/set metrow potem stop, wywiady do radio rajdowych wiec dostep do zalogi jesli o to chodzi to raczej slaby a potem gnanie na nastepny oes.

Start tak ale jednak przed strefa a to wiaze sie w wiekszosci wypadkow z nieobejzeniem niczego z odcinka bo pkc zazwyczaj jest oddalony od startu wlasciwego gdzie juz z nikim sie nie pogada wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jak to jest, teoretycznie na wszystkie odcinki jest opłata/karnet? Czy są odcinki które są po

> prostu płatne? Czy może wszystkie odcinki są płatne? Pytam bo sie nie wtajemniczałem jeszcze

Teoretycznie platne sa pkt widokowe zaznaczone jako dostepne dla kibicow.

Praktycznie inaczej bardzo ciezko dostac sie na oes bez znajomosci lokalnej topografi zlosnik.gif

My zazwyczaj parkujemy na parkingach przygotowanych przez organizatora bo sa najblizej oesu ale juz na oes udajemy sie niekoniecznie w miejsca wyznaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Bylem na wszyetkich rundach WRC oraz ostatnierj rundzie ERC na Polskim, generalnie genialny rajd, predkosci mega ale chyba najlepsze oesy i ogladary w lesie sa, auta sie mocno kopią bo w lesie nawierchnia bardziej miekka niz na otwartym polu, w tym roku pogoda zapowiada sie mega (do 32*C w niedziele np) jezdzimy na osrode do Mikolajek wiec i na Tor Mikolajki blisko, karnet standardowo KOMFORT z wjazdem na parkingi. Radio Rajdowe duzo daje, dobra nawigacja i do rpzodu, do zaobaczenia od czwartku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na wszyetkich rundach WRC oraz ostatnierj rundzie ERC na Polskim, generalnie genialny rajd, predkosci mega ale chyba najlepsze oesy i ogladary w lesie sa, auta sie mocno kopią bo w lesie nawierchnia bardziej miekka niz na otwartym polu, w tym roku pogoda zapowiada sie mega (do 32*C w niedziele np) jezdzimy na osrode do Mikolajek wiec i na Tor Mikolajki blisko, karnet standardowo KOMFORT z wjazdem na parkingi. Radio Rajdowe duzo daje, dobra nawigacja i do rpzodu, do zaobaczenia od czwartku :)

W czwartek będę na Stanczykach :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udany pobyt. Zaliczyłem w tym roku arenę w piątek wieczorem (ledwo zdążyłem po 3,5 godzinach jazdy), w sobotę Mazury i Świętajno, wieczorem znów arena, w Niedzielę w Baranowie oba kończące odcinki.

Na plus zachowanie kibiców na drogach. Między odcinkami przemieszczali się w autach sprawnie niczym kierowcy na OSach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.