Skocz do zawartości

Corvetta , żołte tablice, specjaliści od zdjęć proszeni


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to gruby ulep. A dlaczego bo:

1. Samochód sprowadzony z Indiany  po gruntownej odbudowie, [ciach]

2. remont klimatyzacji (jeszcze nie zamontowana) [ciach]

3. remont był robiony 5lat temu, zrobione od tego czasu ok 800mil, 

 

Od 5 lat nie ma czasu na zamontowanie klimy... 

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że każdy amerykanieć poniżej 1980 będzie potrzebował mniej lub bardziej, ale gruntownej odbudowy ...

 

Moim zdaniem to gruby ulep. A dlaczego bo:

1. Samochód sprowadzony z Indiany  po gruntownej odbudowie, [ciach]

 

Krawiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na bardzo porządnie zrobioną. Cena tez raczej atrakcyjna.

P.S. A nie lepiej taka? http://otomoto.pl/oferta/chevrolet-corvette-c7-coupe-automatic-bezwypadkowy-vat-23-ID6yANQR.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

w takiej jest coś.. co powoduje, że mi się nie podoba. Jako całość, nie tylko samochód.

No i w pracy by mnie zjedli :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to?

 

Chodzi Ci o ten ciężarek 200g na feldze? Przecież od wewnętrznej strony nie widać...   :hehe:

Ale czy tam nie brakuje jakiegoś elementu pomiędzy piórem a "zwrotnicą" - od góry resoru? Albo ew. jest to źle poskładane, albo też się mylę...   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale czy tam nie brakuje jakiegoś elementu pomiędzy piórem a "zwrotnicą" - od góry resoru? Albo ew. jest to źle poskładane, albo też się mylę...  

 

Mogłoby wyglądać lepiej.

2015-09-27_18-53-26.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy remontem, to musisz zaakceptować "wyremontowaną" według czyjegoś wyobrażenia.

Moim skromnym zdaniem lepiej kupić coś taniej, taką porządną bazę, żeby można było sobie pojeździć i się sprzętem nacieszyć a potem na zimę wstawić do warsztatu na remont. Kumpel w zeszłym roku kupił taką Vetkę, jeździłem nią i bardzo fajny to był samochodzik. Nie wiem, czy już zaczął remontować, ale jak chcesz, to mogę pogadać z nim, żeby się podzielił swoimi doświadczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.