Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. > Gdyż? Gdyż ponieważ jest bardzo hałaśliwe i mało komfortowe. Ponad to półka w bagażniku finezyjnie utrudnia dotęp do tegowóż, a krawędź wspomnianej do miłych w dotyku nie należy... Deska rozdzielcza brzydka jak noc, regulacja nawiewów i temperatury niepraktyczna.
  2. > Hmm... może C1/p107/Aygo ? > z tym że chyba cytryna będzie najtańsza. mialem p107 od nowosci, nie polecam
  3. HelixSv odpowiedział Miro na temat - Motokącik
    > Auta się nie psują a opony do wywalenia (bo każdy ma na aucie te najlepsze-testowe ) > Tutaj do poczytania > Quote: > Pracownicy ADAC zeznawali anonimowo, że na polecenie zwierzchników przestali naprawiać auta, a > zaczęli często niepotrzebnie wymieniać części > Quote: > Firmy bardzo chętnie wykorzystywały nieoficjalne "wskazówki". Przygotowywały ogumienie, które > często całkowicie różniło się od odpowiedników dostępnych na rynku cywilnym to jest kleska
  4. HelixSv odpowiedział mAbZ na temat - Motokącik
    > Nie, nie chwalę się > Może chcesz kupić Forda Ka z paroma drobnymi usterkami, tanio? pewnie kupię za jakieś 4 miesiące. nowe ka albo mii. żona pracę zmienia i możliwe, że drugie auto bardzo się przyda. ps. pewnie kupiłeś starą yariskę
  5. HelixSv odpowiedział mAbZ na temat - Motokącik
    > Problem rozwiązany - nowe auto kupione > Ka pojedzie prawdopodobnie na złom, nie będzie mi go ani trochę szkoda ale chwalisz się? bo sprawdziłem Twoje wąty i nigdzie nie ma... co tam zaköpowałeś???
  6. HelixSv odpowiedział R0CK na temat - Motokącik
    > witam! > Noszę się z zamiarem zakupu auta dla rodziny. Aktualnie powożę Nubira 1.6 w sedanie i jakoś zawsze > wszystko udało mi się upchać. W drodze 2 dziecko i mam obawy, że na dalszy wyjazd będzie > ciężko się zapakować. Patrzę na Vany i wpadł mi w oko Ford S-max co sądzicie i jakie > alternatywny dla niego? smaxa miałem i polecam. co do alternatyw, to przy 2+1+1 przydają się bardzo 3 osobne siedzenia z tyłu i takiego auta należy szukać.
  7. HelixSv odpowiedział mAbZ na temat - Motokącik
    > Obiecalem jej Fiata 500C jak zrobi prawko > Ka służył nam do nauki jazdy, jak wiesz w Szwecji każdy doświadczony, niekarany kierowca może > uczyć. tak, tak oczywiście wiem a ile lat musi mieć uczeń?
  8. HelixSv odpowiedział mAbZ na temat - Motokącik
    > Nieee, rocznik qp żonie nowe ka. raptem 80000.- 14 letnie auto...
  9. > Z tyłu ma dużo miejsca dla pasażerów? > Auto duże ale pytanie o rozplanowanie wnętrza. bardzo duzo
  10. > Macie całkowicie sprawny samochód i chcecie go sprzedać? Jestem ciekaw motywacji i uzasadnień > dlaczego? Znudził się, denerwuje, bo nie daje żadnych powodów do sprzedaży a chcielibyście coś > innego, a może jeszcze coś innego? Albo kiedy czujecie, że czas na zmianę? - nuda - chec sprobowania czegos nowego - pojawiajace sie usterki - potrzeba czegos wiekszego albo bezpieczniejszego zycie jest tylko jedno, nie wybrazam sobie jezdzic jednym autem 5 lat
  11. > a czy jest jakis nowy silnik 2.0 D pieciocylindrowy? Był, ale już nie ma. 2.0D 5 cyl 163KM zostal wlasnie zastapiony przez 2.0D 4 cyl 181KM. ten pierwszy siedzi w moim volvo i sprawuje sie swietnie
  12. HelixSv odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    hybrydy z pluginem są żałośnie drogie. golf pewnie nie będzie inny.
  13. HP-ML-287473893-ML- HP
  14. > Volvo S60, 163 konny Diesel z 400Nm zupełnie wystarczy i ładnie mruczy (5cylindrów). fajne auto z dobrym silnikiem ale bagażnik stanowczo za mały
  15. > Tyle że w sumie nie wiem co kolega chciał przekazać przez swój post poza tym że w RAV4 po 60 tys. > km spaliło się sprzęgło? Chyba właśnie tylko tyle, taka historia nieszczęśliwego egzemplarza. Bardziej bym się przeczepił do stwierdzenia, że niezawodność Toyoty to "marketingowy bełkot".
  16. > Przede wszystkim chodzi o statystykę, nie ma samochodow niezawodnych, sa tylko psujące sie > statystycznie mniej lub bardziej. Tak samo z ludźmi - statystycznie człowiek żyje 88 lat. Czy > to oznacza ze ja dożyje tego wieku? > Kupując samochód warto patrzeć na statystyki - szanse ze trafimy cos co sie psuje sa mniejsze. Ale > nei zerowe! Równie dobrze mozna kupić Dacia w której przez 5 lat nie zepsuje sie nic jak i > Toyote w której w ciagu 5 lat padnie silnik i skrzynia. Ale szanse na oba te zdarzenia sa > małe. Dlatego wnioskowanie o niezawodnosci pojazdów danej marki na podstawie własnych > doświadczeń jest śmieszne (choc z drugiej strony fajnie miec samochód ktory sie nie psuje). oczywista oczywistość ale dobrze przeczytać głos rozsądku.
  17. HelixSv odpowiedział fantomasz na temat - Motokącik
    > A może coś w ten deseń Volvo V60 ?? > Nie ukrywam, że koło czerwca będę sam chciał takie volvo postawić u siebie w garażu fajne volvo, ale to nie jest "max opcja" ani "full" ani "najbogatsze wyposażenie". nie ma aktywnego tempomatu ani elekrycznie sterowanych siedzeń, najpewniej nie ma też BLISa. opis trefny - sprzedawca nie jest wiarygodny.
  18. > Przecież o tym piszę. > Większy zasięg jest lepszy bo jest większy. Quod erat demonstrandum. Ale ja zgadzam się z Tobą zupełnie. Odradzam tylko tego rodzaju dyskusje, bo do niczego one nie prowadzą. - Lubie diesla, bo ma dobry zasięg. - Ale po co Ci zasięg? - Bo nie muszę często tankować. - No ale i tak musisz sikać - Ale mogę się wysikać w lesie - Ale wąż Cię może ugryźć - Ale moich stacji nie ma dużo - A to złe stacje wybrałeś - Też nie marnuję czasu ja tankowanie - Hahaha, a ile ten czas jest wart?... Hahaha...
  19. > Dają wygodne faktury (elektroniczne) i nie wmuszają hotdogów. > Co mi nie przeszkadza bo mam duży zasięg. > Ale przecież to nie znaczy że mam zakaz tankowania gdzie indziej. Tyle że nie lubię tego robić. > Paliwo mi się nigdy w trasie nie skończyło. Choć bywało że przejechałem stację na autostradzie > a następnej ani widu ani słychu. I tu znów diesel górą, bo benzynowy silnik przysporzyłby mi o > wiele więcej nerwów w sytuacji gdy trzeba z pustym bakiem przejechać jeszcze kilkadziesiąt km. Ale o czy Ty dyskutujesz? Pasuje Ci bardziej diesel, bo ma lepszy zasięg i tyle. Nie wygląda na to, żebyś dał się przekonać, że diesel jest dla Ciebie gorszy, bo wybrałeś kiepską markę stacji benzynowych albo, że sikając można zostawiać auto, żeby się samo tankowało...
  20. mam takie same zdanie. nowe beemki sa bardzo ładne, zarówno piątka, jak i trójka. i to szczególnie z perspektywy kierowcy. duża zmiana na plus w stosunku do poprzednich modeli. może kiedyś sobie sprawie.
  21. Ode mnie życzenia Wspaniałych Świąt, ale zarazem umiaru w świętowaniu (żebyście się nie napruli jak meserszmity).
  22. > Fizyki nie oszukasz, podobnie z dachem Za twardy oznacza większe przeciążenia przy koziolkowaniu. no tak, fizyki nie oszukasz ważne, że s60 śpiewająco przechodzi testy euro i usa.
  23. zgoda, co do wszystkiego poza tym, że mocniejszy przód nie oznacza automatycznie większego bezpeiczeństwa, przód ma absorbować energię, a nie bezpośrednio przekazywać przeciążenia na styk klatka piersiowa - pas bezpieczeństa... fizyki nie oszukasz ( )
  24. > Chińczycy dają radę widocznie się nie wtrącają
  25. > Wyniki testów dostępne są na stronie. Zapraszam do dyskusji. od razu dyskusji... s60 jest wybitny właśnie dlatego, że volvo nie są robione tak, aby dostać pieć gwiazdek, tylko, aby były bezpieczne (a to spora różnica).

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.