Zawartość dodana przez HelixSv
-
Nissan Leaf - czy ktokolwiek w Polsce tego uzywa?
> Ciekaw jestem jak by miał się do mojego Audi z 147 konnym silnikiem. No i jak wyciszenie bo > irlandzkie drogi są strasznie głośne. W czwartek przejechałem Priusem 250 km. Było ok. Na plus: Dość przestronne Wygodne fotele (przynajmniej kierowcy) Fajny schowek pod konsolą i sporo innych Automat (siłą rzeczy) Na minus: Trudno wyczuć hamulec Kiepskie plastiki Słabo wyciszony Generalnie, trochę się zawiodłem. Jak dla mnie, jeśli Prius, to raczej plug-in, brak tankowania zrekompensowałby mi te minusy.
-
Nissan Leaf - czy ktokolwiek w Polsce tego uzywa?
Ja jestem na tak. Uwazam, że to dobry pomysł. Mnie też pociągają elektryki czy hybrydy. Będę Ci kibicował.
-
ford ka za 26tyś zł
> Bo to jest jak wszystkie inne samochody robiony dla normalnych ludzi! Nie dla mutantów ważących 130 > kg przy wzroście 170 cm . tłumacz ich, tłumacz... mam 80kg przy 179cm i trudno byłoby mi prowadzić ka przez 5 minut. takie up! czy sandero mają bardziej normalne siedziska.
-
ford ka za 26tyś zł
> ford sprzedaje KA za 25650zł 1.2 pb 69km, 2 poduszki i abs > to ten sam silnik co w fiacie? > pomnę jak fiacik SC kosztował 22 tyś zł. jakieś 12 lat temu. > przyznam ze cena interesująca, jak w środku? wieksze od SC? fajne auto, niebrzydkie, ale ma stanowczo za krótkie siedziska
-
Cezh ma torta !!!!
- Cezh ma torta !!!!
> Najlepsiejszego i sto !!!! Dzięki- Dziś moje Volvo zahamowało.
> Dobrze wiedzieć, że ustrojstwo działa o właśnie! a już planowałem jakiś test, wjazd w kartony albo coś w tym stylu...- Dziś moje Volvo zahamowało.
> Ale, że co? City safety czy ki diabeł? No właśnie citisejfti. Zawsze, w ataku paniki, tylko swieciło i piszczało, dziś nie wytrzymało i musiało zahamować.- Dziś moje Volvo zahamowało.
> no proszę, jednak to sie przydaje pierwszy raz od roku- Dziś moje Volvo zahamowało.
Dziś moje Volvo zahamowało. Pierwszy raz, samo, bez włączonego aktywnego tempomatu. Zagadałem się z pasażerem. Peugeot przede mną raptownie się zatrzymał. Volvo zaswieciło, zadźwięczało i zahamowało. Mądre Volvo.- Jak w prosty sposób poprawić bezpieczeństwo na drogach w PL?
> I podpowiem, że NIGDY i żaden > zakaz nie spełnił i nie spełni swojej funkcji. > Pozdrawiam. Nie wiem, jak to rozumieć. Że wszystkie zakazy nie spełniają swojej funkcji? Wiadomo, że zakazy są czasem łamane, ale żeby od razu "NIGDY i żaden"?- Jak w prosty sposób poprawić bezpieczeństwo na drogach w PL?
każdy sposób na pozbycie się drogowych idiotów jest dobry. mam nadzieję, że niedługo nie bedą potrzebne żadne znaki ograniczające prędkość, radary, fotoradary i policjanty w krzakach. wystarczy w każdym aucie seryjny gps automatycznie ograniczający predkość. tylko co na to blacharze, budżety gmin/państw i firmy pogrzebowe...- Rundka po salonach
> Dobry pomysł. Dotychczas nie przyszło mi to do głowy. > Zapytam. dobry pomysł tylko weź ze sobą jakiś dyplom, fotel albo chociaż wiertło- Rundka po salonach
no jeszcze kia, opel i ford (focus brzydal i mondeo od kącikowicza za półdarmo) ... i będziesz miał przegląd pola też lubię jeździć po salonach, taka choroba chyba- PAWELwaw84 ma torta !
> Dziękuję współtowarzysze spod znaku Łosia > Ech dużo bym dał, żeby te torty nie pokazywały się coraz częściej, ale czas jest nieubłagany. U > mnie zawitała właśnie trójka z przodu A idź! Mi za rok czwórka. Wszystkiego dobrego!- Ford Focus FL
> Ot tak sobie wyładniał: > Źródło duża poprawa wewnątrz, bo gorzej już być nie mogło...- Do czego służy SUV??
> Od tego są samosciemniajace lusterka. Działa wyśmienicie szczególnie jak oślepia samochód z naprzeciwka- Do czego służy SUV??
> Podczas mojej odyseji po salonach w poszukiwaniu auta trafiłem też na szrot.........znaczy do > autokomisu. > Stała tam piękna Toyota RAV4. Ze względu na swój wiek (2008) była w akceptowalnej cenie (49tys.zł). > Wyposażenie - w zasadzie wszystko łacznie z automatem, skórą, dachem z dziurą itp.. Silnik 2.0 > benzynowy. > Nie znam się na Toyotach a na SUV'ach w szczególności, ale w tym egzemplarzu można się było > zakochać. > I tu naszła mnie wątpliwość. Do czego służy SUV?? > Bo ani to w teren, ani na długą trasę. Koszty eksploatacji znacznie większe. > Tylko dla szpanu czy ma to jakieś walory użytkowe?? według mnie zalety suva nad kompaktem to: łatwiejsze wsiadanie łatwiejsze wkładanie-wyjmowanie fotelika dla dziecka lepsza widoczność łatwiejsze podjeżdżanie pod krawężnik (chyba raczej najeżdżanie na krawężnik... ) lans-szpan-prestige-szacun (choć ja nie lubię obnosić się z moim bogactwem ) wady: wyższa cena zakupu większe spalanie czasem wyższe koszty serwisu w niektórych przypadkach mniej komfortowa (leżąca) pozycja za kierownicą- Do czego służy SUV??
> Zachwyciłem się wyposażeniem. Paradoksalnie największe wrażenie zrobił na mnie automat - nigdy > takowego w samochodzie nie miałem. > Boję się natomiast : > - kosztów eksploatacji (zakładając że w Toyocie niewiele się zepsuje to nawet same opony kosztują > 2x tyle co do Skody) > - skomplikowanego serwisu i zdania się na ASO > - tego, że jest "bezwypadkowy" > - wysokiego spalania (to jednak 2 litry i 4x4). co do automatu, to "siem" moge wypowiedziec. mialem z 10 aut, teraz mam pierwsze z automatem i jest świetnie a jeżdżę przeważnie w granicach ośmiotysięcznej "aglomeracji" albo w trasie. oczywiście następne auto będzie "w automacie". w świniaku nie koniecznie w dizlu też nie ale w automacie musi być... no i tempomacie.- Do oglądaczy zdjęciowych - co sądzicie o takim?
> S80 bardzo mi się podoba, konfigurowałem ostatnio dla hecy - 229 tys. > mi wyszło, auto naprawdę ładne. Mam 37 lat. o masz... no to mi pomogłeś przekonać Marka ...23 lata ani się nie obejrzysz- Do oglądaczy zdjęciowych - co sądzicie o takim?
> SUV odpada > Byliśmy w Volvo, są wręcz wstydliwie brzydkie w środku. Popatrz na S80: > Ta płaska decha wygląda tragicznie. s80 nie pasuje do kobiety, raczej do 60-latka. xc60 bardzo mi (nam) sie podoba. szkoda, ze w szwecji sa tak drogie.- Do oglądaczy zdjęciowych - co sądzicie o takim?
> http://www.chariotsofpb.com/Inventory/In...56/Default.aspx > Czyli Audi A6 w ktorym jest jedno miejsce mniej i mniej miejsca na głowy na tylnych siedzeniach i > jeszcze trzeba za to dopłacać. Stylistyka Audi mi sie bardzo podoba, tylko 4 miejsca sa pewnym > ograniczeniem, ale jak na razie nie jestem dziadkiem i wystarczyły by, szczegolnie ze w domu > sa trzy samochody. Wg. Consumer Reports A6 jest rewelacyjnie niezawodne - pewnie mozna > zakładać ze samochód ktory ma 90% wspólnych części tez bedzie niezawodny. Osiągi pomimo małej > mocy i pojemnosci silnika (tylko 310km i tylko 3 litry) sa przyzwoite - 5.5 sekundy do setki. > Zużycie paliwa takze jest bardzo rozsądne. Samochód wydaje sie ciekawa alternatywa dla Lexusa > GS a dostępność używanych pozwala na kupienie go troche taniej. lepiej nowe xc60. a nie wypierdziane (emeryt) audi... zabierz kobietę do volvo, może jej się spodoba. a jeśli lubisz różne reports, to najważniejsze są te dotyczące bezpieczeństwa.- Czy większe auto przy dziecku to nagroda czy kara :)
mam dwojke dzieci. nigdy nie zmienialem auta ze wzgledu na dziecko. zawsze samochod, ktory mialem w danym momencie byl wystarczajaco duzy- A gdyby tak......nowy "kompakt"??
> Natomiast pewnym jest, że jeśli PONOWNIE zawiodę się na aucie nowym to następny będzie tani > strucel, którym nie będę się przejmował w ogóle. > .............. To kup brzydką Toyotę a nie ładne Megane. Inaczej skończysz w Bmw po dziadku z Niemiec, co Turek płakał jak sprzedawał.- A gdyby tak......nowy "kompakt"??
> Nigdy nie poruszałem takiego tematu,ale ostatnio wyjątkowo "wpadłem do kilku salonów i oglądałem > auta typu "działkowiec premium". > Interesuje mnie jakie auta mają dobrą prasę. > Sam uważam, że to nie ma znaczenia bo teraz wszystko jest na poziomie ścieku, ale może jest gdzieś > jakiś ściek mniej śmierdzący. > 1. Ford Focus 1.6 turbo 4D > 2. Opel Astra 1.4 turbo 4D > 3. Toyota Auris kombi 1.6 5D > 4. Skoda Octavia 1.4TSI liftback 5D > 5. inne barachło > Który zasługuje na tytuł "Jeździdło 2014"?? Znając Twoje szczęście, to polecam Aurisa albo Cee'da. Czas na coś azjatyckiego. Nie wiem, jak tam Mazda 3... - Cezh ma torta !!!!
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.