Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. > Ciekaw jestem jak by miał się do mojego Audi z 147 konnym silnikiem. No i jak wyciszenie bo > irlandzkie drogi są strasznie głośne. W czwartek przejechałem Priusem 250 km. Było ok. Na plus: Dość przestronne Wygodne fotele (przynajmniej kierowcy) Fajny schowek pod konsolą i sporo innych Automat (siłą rzeczy) Na minus: Trudno wyczuć hamulec Kiepskie plastiki Słabo wyciszony Generalnie, trochę się zawiodłem. Jak dla mnie, jeśli Prius, to raczej plug-in, brak tankowania zrekompensowałby mi te minusy.
  2. Ja jestem na tak. Uwazam, że to dobry pomysł. Mnie też pociągają elektryki czy hybrydy. Będę Ci kibicował.
  3. > Bo to jest jak wszystkie inne samochody robiony dla normalnych ludzi! Nie dla mutantów ważących 130 > kg przy wzroście 170 cm . tłumacz ich, tłumacz... mam 80kg przy 179cm i trudno byłoby mi prowadzić ka przez 5 minut. takie up! czy sandero mają bardziej normalne siedziska.
  4. > ford sprzedaje KA za 25650zł 1.2 pb 69km, 2 poduszki i abs > to ten sam silnik co w fiacie? > pomnę jak fiacik SC kosztował 22 tyś zł. jakieś 12 lat temu. > przyznam ze cena interesująca, jak w środku? wieksze od SC? fajne auto, niebrzydkie, ale ma stanowczo za krótkie siedziska
  5. > Najlepsiejszego i sto !!!! Dzięki
  6. > Dobrze wiedzieć, że ustrojstwo działa o właśnie! a już planowałem jakiś test, wjazd w kartony albo coś w tym stylu...
  7. > Ale, że co? City safety czy ki diabeł? No właśnie citisejfti. Zawsze, w ataku paniki, tylko swieciło i piszczało, dziś nie wytrzymało i musiało zahamować.
  8. > no proszę, jednak to sie przydaje pierwszy raz od roku
  9. Dziś moje Volvo zahamowało. Pierwszy raz, samo, bez włączonego aktywnego tempomatu. Zagadałem się z pasażerem. Peugeot przede mną raptownie się zatrzymał. Volvo zaswieciło, zadźwięczało i zahamowało. Mądre Volvo.
  10. > I podpowiem, że NIGDY i żaden > zakaz nie spełnił i nie spełni swojej funkcji. > Pozdrawiam. Nie wiem, jak to rozumieć. Że wszystkie zakazy nie spełniają swojej funkcji? Wiadomo, że zakazy są czasem łamane, ale żeby od razu "NIGDY i żaden"?
  11. każdy sposób na pozbycie się drogowych idiotów jest dobry. mam nadzieję, że niedługo nie bedą potrzebne żadne znaki ograniczające prędkość, radary, fotoradary i policjanty w krzakach. wystarczy w każdym aucie seryjny gps automatycznie ograniczający predkość. tylko co na to blacharze, budżety gmin/państw i firmy pogrzebowe...
  12. HelixSv odpowiedział gorex na temat - Motokącik
    > Dobry pomysł. Dotychczas nie przyszło mi to do głowy. > Zapytam. dobry pomysł tylko weź ze sobą jakiś dyplom, fotel albo chociaż wiertło
  13. HelixSv odpowiedział gorex na temat - Motokącik
    no jeszcze kia, opel i ford (focus brzydal i mondeo od kącikowicza za półdarmo) ... i będziesz miał przegląd pola też lubię jeździć po salonach, taka choroba chyba
  14. > Dziękuję współtowarzysze spod znaku Łosia > Ech dużo bym dał, żeby te torty nie pokazywały się coraz częściej, ale czas jest nieubłagany. U > mnie zawitała właśnie trójka z przodu A idź! Mi za rok czwórka. Wszystkiego dobrego!
  15. HelixSv odpowiedział Maxiu na temat - Motokącik
    > Ot tak sobie wyładniał: > Źródło duża poprawa wewnątrz, bo gorzej już być nie mogło...
  16. HelixSv odpowiedział gorex na temat - Motokącik
    > Od tego są samosciemniajace lusterka. Działa wyśmienicie szczególnie jak oślepia samochód z naprzeciwka
  17. HelixSv odpowiedział gorex na temat - Motokącik
    > Podczas mojej odyseji po salonach w poszukiwaniu auta trafiłem też na szrot.........znaczy do > autokomisu. > Stała tam piękna Toyota RAV4. Ze względu na swój wiek (2008) była w akceptowalnej cenie (49tys.zł). > Wyposażenie - w zasadzie wszystko łacznie z automatem, skórą, dachem z dziurą itp.. Silnik 2.0 > benzynowy. > Nie znam się na Toyotach a na SUV'ach w szczególności, ale w tym egzemplarzu można się było > zakochać. > I tu naszła mnie wątpliwość. Do czego służy SUV?? > Bo ani to w teren, ani na długą trasę. Koszty eksploatacji znacznie większe. > Tylko dla szpanu czy ma to jakieś walory użytkowe?? według mnie zalety suva nad kompaktem to: łatwiejsze wsiadanie łatwiejsze wkładanie-wyjmowanie fotelika dla dziecka lepsza widoczność łatwiejsze podjeżdżanie pod krawężnik (chyba raczej najeżdżanie na krawężnik... ) lans-szpan-prestige-szacun (choć ja nie lubię obnosić się z moim bogactwem ) wady: wyższa cena zakupu większe spalanie czasem wyższe koszty serwisu w niektórych przypadkach mniej komfortowa (leżąca) pozycja za kierownicą
  18. HelixSv odpowiedział gorex na temat - Motokącik
    > Zachwyciłem się wyposażeniem. Paradoksalnie największe wrażenie zrobił na mnie automat - nigdy > takowego w samochodzie nie miałem. > Boję się natomiast : > - kosztów eksploatacji (zakładając że w Toyocie niewiele się zepsuje to nawet same opony kosztują > 2x tyle co do Skody) > - skomplikowanego serwisu i zdania się na ASO > - tego, że jest "bezwypadkowy" > - wysokiego spalania (to jednak 2 litry i 4x4). co do automatu, to "siem" moge wypowiedziec. mialem z 10 aut, teraz mam pierwsze z automatem i jest świetnie a jeżdżę przeważnie w granicach ośmiotysięcznej "aglomeracji" albo w trasie. oczywiście następne auto będzie "w automacie". w świniaku nie koniecznie w dizlu też nie ale w automacie musi być... no i tempomacie.
  19. > S80 bardzo mi się podoba, konfigurowałem ostatnio dla hecy - 229 tys. > mi wyszło, auto naprawdę ładne. Mam 37 lat. o masz... no to mi pomogłeś przekonać Marka ...23 lata ani się nie obejrzysz
  20. > SUV odpada > Byliśmy w Volvo, są wręcz wstydliwie brzydkie w środku. Popatrz na S80: > Ta płaska decha wygląda tragicznie. s80 nie pasuje do kobiety, raczej do 60-latka. xc60 bardzo mi (nam) sie podoba. szkoda, ze w szwecji sa tak drogie.
  21. > http://www.chariotsofpb.com/Inventory/In...56/Default.aspx > Czyli Audi A6 w ktorym jest jedno miejsce mniej i mniej miejsca na głowy na tylnych siedzeniach i > jeszcze trzeba za to dopłacać. Stylistyka Audi mi sie bardzo podoba, tylko 4 miejsca sa pewnym > ograniczeniem, ale jak na razie nie jestem dziadkiem i wystarczyły by, szczegolnie ze w domu > sa trzy samochody. Wg. Consumer Reports A6 jest rewelacyjnie niezawodne - pewnie mozna > zakładać ze samochód ktory ma 90% wspólnych części tez bedzie niezawodny. Osiągi pomimo małej > mocy i pojemnosci silnika (tylko 310km i tylko 3 litry) sa przyzwoite - 5.5 sekundy do setki. > Zużycie paliwa takze jest bardzo rozsądne. Samochód wydaje sie ciekawa alternatywa dla Lexusa > GS a dostępność używanych pozwala na kupienie go troche taniej. lepiej nowe xc60. a nie wypierdziane (emeryt) audi... zabierz kobietę do volvo, może jej się spodoba. a jeśli lubisz różne reports, to najważniejsze są te dotyczące bezpieczeństwa.
  22. mam dwojke dzieci. nigdy nie zmienialem auta ze wzgledu na dziecko. zawsze samochod, ktory mialem w danym momencie byl wystarczajaco duzy
  23. > Natomiast pewnym jest, że jeśli PONOWNIE zawiodę się na aucie nowym to następny będzie tani > strucel, którym nie będę się przejmował w ogóle. > .............. To kup brzydką Toyotę a nie ładne Megane. Inaczej skończysz w Bmw po dziadku z Niemiec, co Turek płakał jak sprzedawał.
  24. > Nigdy nie poruszałem takiego tematu,ale ostatnio wyjątkowo "wpadłem do kilku salonów i oglądałem > auta typu "działkowiec premium". > Interesuje mnie jakie auta mają dobrą prasę. > Sam uważam, że to nie ma znaczenia bo teraz wszystko jest na poziomie ścieku, ale może jest gdzieś > jakiś ściek mniej śmierdzący. > 1. Ford Focus 1.6 turbo 4D > 2. Opel Astra 1.4 turbo 4D > 3. Toyota Auris kombi 1.6 5D > 4. Skoda Octavia 1.4TSI liftback 5D > 5. inne barachło > Który zasługuje na tytuł "Jeździdło 2014"?? Znając Twoje szczęście, to polecam Aurisa albo Cee'da. Czas na coś azjatyckiego. Nie wiem, jak tam Mazda 3...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.