Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. > Ile gooowna zostało wylane na temat 2.0 tdi i 1.2 nie przyjęłaby nawet największa oczyszczalnia > ścieków. Szkoda tylko, że to goowno wylewają ludzie, którzy w życiu nie użytkowali żadnego z > tych silników - to napisałem ja, wieloletni, zadowolony użytkownik wspomnianego goooowna. ale narzekac trzeba. co wyjdzie cos nowego, to olabogaswietego-koniecswiata, kury sie przetana niesc a krowy mleka dawac przez ta technike. ciskaja sie ludziska jak chlopy, kiedy im prund podlaczali...
  2. > heh a jak z korozją ? jki są zabezpieczone porządnie ? czy wetnie ruda po 2 latach ? po 2 latach? to nie daewoo tico
  3. > za i przeciw ? jak olel stoi teraz z zabezpieczeniami antykorozyjnymi ? ten silnik radzi sobie z tą > masą ? > jak z filtrem cząstek stałych, turbo i 2masą? ogólnie brać czy nie ? Mój ojciec taką ma. Swego czasu nagminnie zapychał filtr cząsteczek (jeździ krótkie odcinki). Żałuje, że nie kupił benzyny.
  4. > Duże kombi: > - Audi A6 > - E klasa > - Superb > -inne jakie ? > Sprawdzi się jako rodzinne auto ? Szczególnie chodzi o tylna kanapę 2 foteliki plus jedna dorosła > osoba. > Pzdr s-max
  5. 1. piesi - NARESZCIE Wbrew pozorom latwe do wyegzekowania, latwiejsze niz stanie z radarem (nie trzeba radaru). 2. wyzsze mandaty - 3. zimowki - Myslalem, ze juz obowiazuja 4. naklejki - Jakies zarty, sa komputery. 5. tablice motocykli - Choc, nie wiem, czy to cos pomoze. 6. zniesienie tolerancji predkosci - 7. krew - nie znam sie 8. defibrylator - A skad go wziac na drodze? 9. anonimowy kierowca - chyba, ze auto zostalo skradzione 9b. rabat -
  6. > Pytanie do kolegów i koleżanek, którzy mają/ mieli małe dzieci. > Jak duży musi być bagażnik auta, żeby dało się przewozić w nim wózek dla dziecka? > czy kombi jest niezbędne? jak syn sie rodzil to mielismy stara brave, jak corka to vectre b hatch. bylo ok, w kazdym razie nie pamietam o problemach.
  7. > Szczerze mowiac bylem swiecie przekonany, ze koneic terenu zabudowanego upowaznia do jazdy z > predkoscia 90km/h, chyba ze znaki pojkazuja inaczej, zas tablica zielona jest jeedynie tablica > informcyjna o miejscowosci prze zjaka przejezdzamy. niezle jaja
  8. > Z ciekawosci zapytam skrzynia 5 czy 6b? 5
  9. > Ile realnie spala w Twój S-max i w jakich warunkach? w trasie 120 km/h 8,5-9l/100km (ale to przy bezwietrznej pogodzie, pod wiatr jest 11,5) najnizej 6,5 - trasa 70-80km/h najwyzej 23 - mróz, krotkie odcinki (1km) w miescie. srednio 60/40 miasto/trasa - 10l nie sa to male liczby, ale to jest kawal samochodu.
  10. > Benzyna 2.0 bez turbo, 145KM rowniez polecam, moze nie szatan i srednio ekonomiczny, ale za to na lancuchu, szybko sie nagrzewa i jest niezawodny. moj ma 108000 km i jest czysciutki (zadnych wyciekow/dolewek oleju).
  11. HelixSv odpowiedział micha- na temat - Francowate
  12. HelixSv odpowiedział micha- na temat - Francowate
    > hej! > nie wiem na ile to pomoze w organizacji zlotow i spotow... > w kazdym razie pare dni temu zakupilem reno clio 1.2 5d ´99. > jest troche przetarte z boku, wiec jak bede w kraju to skocze do > jakiegos blacharza. > clio ma przebieg 47000mil (75000km) i bylo dosc tanie - 1900GBP > (10000zl). > pozdrawiam wszystkich wlascicieli niezawodnych francuzow i was > oczywiscie tez! małe uaktualnienie. clio naprawione i już dawno sprzedane, nawet z zyskiem. potem był scenic, sprzedany z tydzień temu. teraz też jest francuz, ale o tym w osobnym poście...
  13. HelixSv odpowiedział micha- na temat - Francowate
    hej! nie wiem na ile to pomoze w organizacji zlotow i spotow... w kazdym razie pare dni temu zakupilem reno clio 1.2 5d ´99. jest troche przetarte z boku, wiec jak bede w kraju to skocze do jakiegos blacharza. clio ma przebieg 47000mil (75000km) i bylo dosc tanie - 1900GBP (10000zl). pozdrawiam wszystkich wlascicieli niezawodnych francuzow i was oczywiscie tez!
  14. Brava 1.2 SX rocznik 2000 spalanie noPB trasa min 5,6 trasa średnio 6,5 miasto średnio 7,5 spalanie lpg trasa średnio 7,5 miasto średnio 8,2 + około 2,0 npPB (w zależności od temeratury na zewnątrz i długości odcinków trasy) dynamika jak na 1.2 bardzo dobra, lubi wysokie obroty. usterki: rok 1 (0-30kkm) - łuszczące się klamki wewnętrzne rok 2 (30-50kkm) - trzecia lampa stop - amortyzatory rok 3 (50-70kkm) - akumulator - przeciekająca pompa wspomagania rok 4 (70-90kkm) - tłumiki i plecionka - mechanizm różnicowy (skrzynia biegów) rok 5 (90kkm-...) jeszcze nic - oleje i filtry wymieniane co 20 kkm - świece wymieniane co 40 kkm - pasek rozrządu, napinacz i pompa wodna wymienione po 94 kkm (rekord na kąciku )

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.