Zawartość dodana przez HelixSv
-
VW 0.8 TDi dieselek
> Ile gooowna zostało wylane na temat 2.0 tdi i 1.2 nie przyjęłaby nawet największa oczyszczalnia > ścieków. Szkoda tylko, że to goowno wylewają ludzie, którzy w życiu nie użytkowali żadnego z > tych silników - to napisałem ja, wieloletni, zadowolony użytkownik wspomnianego goooowna. ale narzekac trzeba. co wyjdzie cos nowego, to olabogaswietego-koniecswiata, kury sie przetana niesc a krowy mleka dawac przez ta technike. ciskaja sie ludziska jak chlopy, kiedy im prund podlaczali...
-
nowa astra 4 combi - 1.7 cdti
> heh a jak z korozją ? jki są zabezpieczone porządnie ? czy wetnie ruda po 2 latach ? po 2 latach? to nie daewoo tico
-
nowa astra 4 combi - 1.7 cdti
> za i przeciw ? jak olel stoi teraz z zabezpieczeniami antykorozyjnymi ? ten silnik radzi sobie z tą > masą ? > jak z filtrem cząstek stałych, turbo i 2masą? ogólnie brać czy nie ? Mój ojciec taką ma. Swego czasu nagminnie zapychał filtr cząsteczek (jeździ krótkie odcinki). Żałuje, że nie kupił benzyny.
-
Duże kombi dla rodziny 2+3
> Duże kombi: > - Audi A6 > - E klasa > - Superb > -inne jakie ? > Sprawdzi się jako rodzinne auto ? Szczególnie chodzi o tylna kanapę 2 foteliki plus jedna dorosła > osoba. > Pzdr s-max
-
Propozycja zmian przepisów
1. piesi - NARESZCIE Wbrew pozorom latwe do wyegzekowania, latwiejsze niz stanie z radarem (nie trzeba radaru). 2. wyzsze mandaty - 3. zimowki - Myslalem, ze juz obowiazuja 4. naklejki - Jakies zarty, sa komputery. 5. tablice motocykli - Choc, nie wiem, czy to cos pomoze. 6. zniesienie tolerancji predkosci - 7. krew - nie znam sie 8. defibrylator - A skad go wziac na drodze? 9. anonimowy kierowca - chyba, ze auto zostalo skradzione 9b. rabat -
-
Wózek dla dziecka + bagażnik
> Pytanie do kolegów i koleżanek, którzy mają/ mieli małe dzieci. > Jak duży musi być bagażnik auta, żeby dało się przewozić w nim wózek dla dziecka? > czy kombi jest niezbędne? jak syn sie rodzil to mielismy stara brave, jak corka to vectre b hatch. bylo ok, w kazdym razie nie pamietam o problemach.
-
Zmienily sie przepisy dot. ograniczen predkosci?
> Szczerze mowiac bylem swiecie przekonany, ze koneic terenu zabudowanego upowaznia do jazdy z > predkoscia 90km/h, chyba ze znaki pojkazuja inaczej, zas tablica zielona jest jeedynie tablica > informcyjna o miejscowosci prze zjaka przejezdzamy. niezle jaja
-
Po raz kolejny, diesel czy benzyna
> Z ciekawosci zapytam skrzynia 5 czy 6b? 5
-
Po raz kolejny, diesel czy benzyna
> Ile realnie spala w Twój S-max i w jakich warunkach? w trasie 120 km/h 8,5-9l/100km (ale to przy bezwietrznej pogodzie, pod wiatr jest 11,5) najnizej 6,5 - trasa 70-80km/h najwyzej 23 - mróz, krotkie odcinki (1km) w miescie. srednio 60/40 miasto/trasa - 10l nie sa to male liczby, ale to jest kawal samochodu.
-
Po raz kolejny, diesel czy benzyna
> Benzyna 2.0 bez turbo, 145KM rowniez polecam, moze nie szatan i srednio ekonomiczny, ale za to na lancuchu, szybko sie nagrzewa i jest niezawodny. moj ma 108000 km i jest czysciutki (zadnych wyciekow/dolewek oleju).
-
lista "francowatych"
- lista "francowatych"
> hej! > nie wiem na ile to pomoze w organizacji zlotow i spotow... > w kazdym razie pare dni temu zakupilem reno clio 1.2 5d ´99. > jest troche przetarte z boku, wiec jak bede w kraju to skocze do > jakiegos blacharza. > clio ma przebieg 47000mil (75000km) i bylo dosc tanie - 1900GBP > (10000zl). > pozdrawiam wszystkich wlascicieli niezawodnych francuzow i was > oczywiscie tez! małe uaktualnienie. clio naprawione i już dawno sprzedane, nawet z zyskiem. potem był scenic, sprzedany z tydzień temu. teraz też jest francuz, ale o tym w osobnym poście...- lista "francowatych"
hej! nie wiem na ile to pomoze w organizacji zlotow i spotow... w kazdym razie pare dni temu zakupilem reno clio 1.2 5d ´99. jest troche przetarte z boku, wiec jak bede w kraju to skocze do jakiegos blacharza. clio ma przebieg 47000mil (75000km) i bylo dosc tanie - 1900GBP (10000zl). pozdrawiam wszystkich wlascicieli niezawodnych francuzow i was oczywiscie tez!- Nasze auta.... nasze opinie
Brava 1.2 SX rocznik 2000 spalanie noPB trasa min 5,6 trasa średnio 6,5 miasto średnio 7,5 spalanie lpg trasa średnio 7,5 miasto średnio 8,2 + około 2,0 npPB (w zależności od temeratury na zewnątrz i długości odcinków trasy) dynamika jak na 1.2 bardzo dobra, lubi wysokie obroty. usterki: rok 1 (0-30kkm) - łuszczące się klamki wewnętrzne rok 2 (30-50kkm) - trzecia lampa stop - amortyzatory rok 3 (50-70kkm) - akumulator - przeciekająca pompa wspomagania rok 4 (70-90kkm) - tłumiki i plecionka - mechanizm różnicowy (skrzynia biegów) rok 5 (90kkm-...) jeszcze nic - oleje i filtry wymieniane co 20 kkm - świece wymieniane co 40 kkm - pasek rozrządu, napinacz i pompa wodna wymienione po 94 kkm (rekord na kąciku ) - lista "francowatych"
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.