-
Zmywarka
ja kupiłem niedawno Boscha 45 do zabudowy z serii 4, różnica miedzy stara Amicą a Boschem kosmiczna...jesteśmy bardzo zadowoleni
-
Rolety zewnętrzne, zakładać czy nie
tez mam sporo już lat i nie wyobrażam sobie nie mieć rolet w domu ...
-
Leapmotor T03 - tak tani, że aż dobry ;)
Przepraszam, ale muszę....niezła pokraka...nie sądziłem, że czasy "Matiza" wrócą .Historia wiodcznie zatacza koło
-
rekuperator - jaki kupić ?
Ja w sezonie zimowym mam tak przez tylko jednego sąsiada... Przez niego musiałem zrobić skrzynki filtracyjne zaraz na początku czerpni(zaraz za ścianą, kawałek od samego reku). Najpierw skrzynka z samym g4 ( skrzynka z allegro) , a potem mam na zamówienie skrzynkę z filtrem kieszeniowym (ja uzywam F7), za nim kaseta z węglem aktywnym, który wymieniam (zasypuje) co rok. Różnica kolosalna, czy na dworze śmierdzi dymem,plastikiem w domu nic nie czuć, a zanim ten system zamontowałem to musialem czasami ręku wyłączać bo zaciągało.
- Nowy T-Roc
-
pompa nie radzi sobie z wężem 50m
kupiłem na próbę za 60pln... jestem pod wrażeniem jakie daje ciśnienie w porównaniu do zwykłej zatapialnej Gardena za 500pln... długość węża 50m. Niestety ogromnym minusem jest głośność i drgania które wytwarza, w plastikowym zbiorniku niesie jak cholera...
-
pompa nie radzi sobie z wężem 50m
jakie to są te ruskie pompy? możecie podać linka? chodzi o takie?
-
Pado zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Nowy T-Roc
może popyt zmienił ceny :) - sprzedawca mi mówił, że w dniu w którym zarezerwowałem mój egzemplarz sprzedał kolejnych 5 ... ja za tyle kupiłem, @jacek też z tego co pamiętam miał taką wycenę - ja mam Rline z pakietem technolgy, nawigacją, matrixami, klapą otwierana bezdotykowo, pakietem black, Park Assist Pro dodatkowo wykupiłem gwarancję 5 lat, co oczywiście podniosło cenę auta o 2400pln, ale tego robić nie trzeba ...
-
Nowy T-Roc
dokładnie, ja wszystko na telefon załatwiłem i tylko odbiór...mimo, że salon ok 40km od domu ja kupowałem z wyprzedaży 2025, ty może pytałeś o nowy do produkcji? nie mam grupy zawodowej- zresztą to upust tylko ok 2-3kpln
-
Nowy T-Roc
Co to jest w lusterku wstecznym? Przez przypadek świecąc telefonem zauważyłem...(Normalnie tego nie widać tylko jak się poswieci światłem latarki) Od lewej to pewnie czujnik do sciemniania, po środku kamerka do obserwacji kierowcy czy się patrzy na drogę itp? A to po prawej wyglądające jak jakiś wyświetlacz lcd to co to może być?
-
Nowy T-Roc
...w porównaniu do chińczyków za 130kpln to nadal mu trochę brakuje : -szklanego dachu -skórzanych siedzeń z pełna elektryką ale...tego akurat nie potrzebujemy a tak to ma dość dużo i skok technologiczny do poprzednika jest dla mnie ogromny, szczególnie matrixy robią na mnie wrażenie, wczoraj pokręciłem się po okolicach i działanie tych lamp to istna bajka dużo rzeczy jeszcze czeka na naukę - choćby wycieraczki w manetce kierunkowskazów 🤣 czy systemy parkowania (choćby parkowanie ze smartfona poza autem oraz samoczynne parkowanie po zapisaniu trasy parkowania
-
Nowy T-Roc
160kPLN generalnie szliśmy po Tiguana, ale... wyszło jak wyszło - żona nie chciała większego auta
-
Nowy T-Roc
- Nowy T-Roc
? nie sądzę, wg Internetów DQ200- Nowy T-Roc
Zdaję sobie sprawę, że skrzynia toyoty jest pewnie bezawaryjna,ale jej praca to jest wstyd tym jechać,tak wyje... Wydaje mi sie,ze z tym egzemplarzem coś jest nie tak, w końcu auto z wypożyczalni,46kkm bo to jest az niemożliwe-tak jakby ktoś jechał manualem i nie zmienial biegów tylko jechal w wysokim zakresie obrotów- dopiero po długiej chwili zmienia bieg... Dq200 jest mega ciche przy toyocie, żadnego wycia ... - Nowy T-Roc
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.