Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pado

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Pado odpowiedział luccass na temat - Zrób to sam
    ja kupiłem niedawno Boscha 45 do zabudowy z serii 4, różnica miedzy stara Amicą a Boschem kosmiczna...jesteśmy bardzo zadowoleni
  2. tez mam sporo już lat i nie wyobrażam sobie nie mieć rolet w domu ...
  3. Przepraszam, ale muszę....niezła pokraka...nie sądziłem, że czasy "Matiza" wrócą .Historia wiodcznie zatacza koło
  4. Ja w sezonie zimowym mam tak przez tylko jednego sąsiada... Przez niego musiałem zrobić skrzynki filtracyjne zaraz na początku czerpni(zaraz za ścianą, kawałek od samego reku). Najpierw skrzynka z samym g4 ( skrzynka z allegro) , a potem mam na zamówienie skrzynkę z filtrem kieszeniowym (ja uzywam F7), za nim kaseta z węglem aktywnym, który wymieniam (zasypuje) co rok. Różnica kolosalna, czy na dworze śmierdzi dymem,plastikiem w domu nic nie czuć, a zanim ten system zamontowałem to musialem czasami ręku wyłączać bo zaciągało.
  5. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Czas na wersję letnią
  6. kupiłem na próbę za 60pln... jestem pod wrażeniem jakie daje ciśnienie w porównaniu do zwykłej zatapialnej Gardena za 500pln... długość węża 50m. Niestety ogromnym minusem jest głośność i drgania które wytwarza, w plastikowym zbiorniku niesie jak cholera...
  7. jakie to są te ruskie pompy? możecie podać linka? chodzi o takie?
  8. Pado zmienił swoje zdjęcie profilowe
  9. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    może popyt zmienił ceny :) - sprzedawca mi mówił, że w dniu w którym zarezerwowałem mój egzemplarz sprzedał kolejnych 5 ... ja za tyle kupiłem, @jacek też z tego co pamiętam miał taką wycenę - ja mam Rline z pakietem technolgy, nawigacją, matrixami, klapą otwierana bezdotykowo, pakietem black, Park Assist Pro dodatkowo wykupiłem gwarancję 5 lat, co oczywiście podniosło cenę auta o 2400pln, ale tego robić nie trzeba ...
  10. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    dokładnie, ja wszystko na telefon załatwiłem i tylko odbiór...mimo, że salon ok 40km od domu ja kupowałem z wyprzedaży 2025, ty może pytałeś o nowy do produkcji? nie mam grupy zawodowej- zresztą to upust tylko ok 2-3kpln
  11. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Co to jest w lusterku wstecznym? Przez przypadek świecąc telefonem zauważyłem...(Normalnie tego nie widać tylko jak się poswieci światłem latarki) Od lewej to pewnie czujnik do sciemniania, po środku kamerka do obserwacji kierowcy czy się patrzy na drogę itp? A to po prawej wyglądające jak jakiś wyświetlacz lcd to co to może być?
  12. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    ...w porównaniu do chińczyków za 130kpln to nadal mu trochę brakuje : -szklanego dachu -skórzanych siedzeń z pełna elektryką ale...tego akurat nie potrzebujemy a tak to ma dość dużo i skok technologiczny do poprzednika jest dla mnie ogromny, szczególnie matrixy robią na mnie wrażenie, wczoraj pokręciłem się po okolicach i działanie tych lamp to istna bajka dużo rzeczy jeszcze czeka na naukę - choćby wycieraczki w manetce kierunkowskazów 🤣 czy systemy parkowania (choćby parkowanie ze smartfona poza autem oraz samoczynne parkowanie po zapisaniu trasy parkowania
  13. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    160kPLN generalnie szliśmy po Tiguana, ale... wyszło jak wyszło - żona nie chciała większego auta
  14. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
  15. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    ? nie sądzę, wg Internetów DQ200
  16. Pado odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    Zdaję sobie sprawę, że skrzynia toyoty jest pewnie bezawaryjna,ale jej praca to jest wstyd tym jechać,tak wyje... Wydaje mi sie,ze z tym egzemplarzem coś jest nie tak, w końcu auto z wypożyczalni,46kkm bo to jest az niemożliwe-tak jakby ktoś jechał manualem i nie zmienial biegów tylko jechal w wysokim zakresie obrotów- dopiero po długiej chwili zmienia bieg... Dq200 jest mega ciche przy toyocie, żadnego wycia ...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.