Zawartość dodana przez mokrii
-
Corvetta LPG
A ingerencja w okresie gwarancji w silnik i drastyczne podniesienie mocy by tobie pasowała? Bo jak coś to kolega@johny może zechce wytłumaczyć po co Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Corvetta LPG
Sam zagazujesz konika jak będziesz nim trochę więcej kilometrów robił Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Zmarły, firma, auto na firmę - jak rozwiązać problem?
I bardzo dobrze, ale i tak bym uważał, wielu świrów jest na świecie a statystyka mówi że co najmniej kilku jest na tym forum Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Poszukiwany poszukiwana. Kombi/suv4x4
no to czas na forka
-
Nowe auto - jakie wymagania ?
Całkiem niedawno jeździłem Clio initiale i kurde nie miał Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
Nowe auto - jakie wymagania ?
Dodaj se jeszcze podgrzewane lusterka Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
-
A1 na odcinku Częstochowa - Piotrków Trybunalski
czy goo podpowiada że na tym odcinku ktory jest zrobiony a nieoddany jest odcinkowy pomiar predkosci ?
-
2022 Kia Sportage - 5 generacja już jest.
to nie ma być ładne to ma być duże
-
2022 Kia Sportage - 5 generacja już jest.
ładnie to to ale tucson ładniejszy imo
-
Jak się teraz sprzedaje auto...
nie korzystam
-
Jak się teraz sprzedaje auto...
warto wiedziec ze ten limit mozesz zmienic, wystarczy sie do oddzialu banku przejść zawczasu @Maciej__ to nie jest zależne od maszyny
-
to jakieś szaleństwo (auta używane)
bierzesz ?
-
[KzAK] A klasa
A no właśnie zauważyłem błąd jest twój, znak pańską łaskę Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
- [KzAK] A klasa
-
[KzAK] A klasa
Ten pierwszy entuzjastyczny to musiał być zlomnik vel Tymon Grabowski on nawet stwierdził że to takie małe GTI jest W tym aucie nie ma nic dobrego poza ceną Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
-
[KzAK] A klasa
Spacestar to najgorsze auto świata Obejrzyj sobie jakikolwiek test ( byle nie zrobiony przez złomnika! ) Serio Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
-
Nowe I20n !
wy w tym białym stoku to za dużo ducha puszczy spożywacie widze
-
Nowe I20n !
i30 w polsce sprzedaje sie tylko w wersji 275 fastback tez
-
Nowe I20n !
oczywiscie jest w wersji N
-
Nowe I20n !
poliftingowe i30 wyglada swietnie dostalo przod jak nowy tucson
-
Nowe I20n !
sprawdz jak wyglada np w crosland
-
Suzuki swift
no dokładnie jak w starych hondach ;]
-
Suzuki swift
54600 z gazem i jakimś wyposażeniem Porównywalne Clio z 2020 58000 łubu dubu, łubu dubu niech żyje prezes naszego klubu
-
Utrata hamulców
SG ma dość specyficznie działające hamulce - ale to może być też cecha mojego pojazdu
-
Utrata hamulców
moim forkiem bys sie zabił w każdych warunkach