Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. też tak uważam niestety widziałem juz na parkingach że ludzie kupują taki badziew
  2. tani bagaznik na dach wyglada tak widzisz tu jakieś paski do mocowania koła ?
  3. masz auto do ktorego czesci nowe znajdziesz w cenie złomu u mnie trzeba było szukać używanego a i tak tani nie był
  4. Przykro mi to pisać ale to się sprężarka kończy, a w zasadzie już się skończyła. Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  5. Chyba jednak nie Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  6. ciekawe ciekawe od dobrych 15 lat nie spotkałem sie z checią sprzedaży kradzionego paliwa ale może ja w innym swiecie żyję w jakiej wsi meszkasz ze masz dostęp ?
  7. Suzuki swift Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  8. O a kolega jest inwalida ? Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  9. Jak tu już zostało napisane, nie są firmy które oferują zabudowy Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  10. No jednak nie Bo musisz do tego zestawu dokupić auto które obecnie kosztuje 90k Chyba bym szukał proace Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  11. Ja bym spytał np kolegę @lukasz_f czy warto, taka mam koncepcje Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  12. LS 400 odleciał już z ceną niestety Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  13. Prawie cała Polska Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  14. po co brac z automatu jak można np: mobilet-em zapłacić ?
  15. no raczej z początków produkcji
  16. ale ja nie mam czasu i chęci żeby kombinować jeden kabelek który i tak kończy sie w gnieździe smartfona
  17. Pokaż mi takie za 200 2din do górka SG Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  18. To fakt trzeba się łączyć za każdym razem [emoji106] ot dwa dodatkowe kliknięcia Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  19. Proszę nie przenosić na skośne. Kolega się zastanawia nad wymienionymi, Jakie to ma bolączki etc? Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  20. roidmi 3s używam od pewnego czasu działa czasami zdarza sie że jest zagłuszany z innego transmitera dodatkowo dwa wejscia usb
  21. mokrii odpowiedział Filipfm na temat - Motokącik
    2.5T chyba okolice 250 i 4x4 no jak mysli kolega ? z tym autem jest tylko 2 problemy nie ma go w eu i nie wyglada
  22. Nie pisałem nic o wymiarach Wysłane z mojego M2004J19C przy użyciu Tapatalka
  23. to nie jest polo to jest jakieś wujwico kupe polo i owszem ma juz wersje crossover i sie nazywa T-cross koleżanka wrwała takiego w szczycie pandemi za okolo 90k z 1.5tsi
  24. mokrii odpowiedział Filipfm na temat - Motokącik
    mazda 3 - ale oczywiscie nie w europie
  25. co z nim nie tak? bo jeżeli zaraz napiszesz że wycofali z powodu jakiegoś fakapu to zostaniesz grupowo wyśmiany

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.