Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

VuDoo

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Gyeon Q2 Tire Gtechniq T1 z tańszych - Diamondbrite Replenish
  2. VuDoo odpowiedział koNik na temat - Motokącik
    > Tylko ta powłoka powoduje że po każdym deszczu auto po wyschnięciu jest całe w kropki i wygląda > gorzej niż bez wosku. Gdzie jest bonus ? no to fakt, ale jest to minus wszystkich produktów zabezpieczjących lakier od wosków naturalnych po powłoki permanentne jednak jest to minus który pozostałe plusy zabezpieczania lakieru biją na głowę
  3. VuDoo odpowiedział koNik na temat - Motokącik
    > Tak przy okazji efekty są tylko w kierunku budowania powłoki hydrofobowej czy też daje dodatkowo > efekt wybłyszczenia lakieru? Wolę zapytać kogoś kto stosował, bo na tych filmikach reklamowych > to wszystkie auta się świecą jak psu Zdecydowanie poprawia też wygląd lakieru, ale co najlepsze, tworzy powłokę hydrofobową nie tylko na lakierze, ale też na szybach, plastikach zewnętrznych i felgach
  4. VuDoo odpowiedział franas85 na temat - Motokącik
    możesz spróbować jeszcze produktem typu "magiczna gąbka" - są takie zarówno producentów chemii do samochodu, jak i chemii do czyszczenia domu
  5. Nigdy tu jeszcze nic nie wrzucałem ale wydaje mi się, że to autko w pełni na to zasługuje: Chevrolet Corvette Stingray świeżo po renowacji
  6. > NIe, w seryjnych "starych" miniakach otwierała się normalnie. Razem z błotnikami, to już w > dłubanych egz., gdzie ludziska upychali różne dziwne motory, np. z hondy civic. aaa, o to Ci chodziło mi chodziło o umiejscowienie dźwigienki otwierania maski
  7. > Otwieranie maski. To fakt, chyba z 10 minut szukaliśmy w pracy gdzie toto się otwiera ciekawe, czy spowodowane jest to cięciem kosztów w samochodach produkowanych z kierownicą po właściwej stronie (sądzę, że spora większość Mini sprzedaje się m.in. w GB), czy po prostu chęcią zrobienia czegoś oryginalnego A może się po prostu nie znam i jest to nawiązanie do protoplasty (być może w pierwszych Mini tak właśnie to wyglądało)
  8. VuDoo odpowiedział pejus1982 na temat - Motokącik
    > ogolnie PZU, pakiet komfort. Mialem likwidowane szkody z AC i zawsze bez problemow - tylko ze ja > zawsze robilem bezgotowkowo. Również mam na oba auta OC + AC w PZU, w zeszłym roku robiłem szkodę z AC gotówkowo i poszło sprawnie i bezproblemowo
  9. VuDoo odpowiedział karax na temat - Motokącik
    > po kolei > 1. jaka polerka do 250 pln? > do tej kwoty bo za tyle jest jakaś w promocji w Leroy Merlin, daleko nie musiałbym po nią biegać > 2. jakie pasty na początek? > 3. jakie pady, gąbki, dodatki? > mogę oddać auto do profi zakładu, ale braciak ma prawie pełnoletniego citroena i miałbym na czym > ćwiczyć > a jak już się trochę naumię to sobie swojego karawana mógłbym ogarnąć detailing to nie fizyka kwantowa - jak masz na czym ćwiczyć i masz odrobinę zdolności manualnych - wszystko jest do ogarnięcia Na początek zalecam dużo na ten temat poczytać, bo naprawdę net jest skarbnicą wiedzy No i pytanie zasadnicze - zamierzasz zrobić tylko jedno auto czy robić kilka dość regularnie? Jeśli jedno, raz - uwierz, że maszyna, pady, pasty i inne akcesoria (o czasie nie wspominając) będą Cię kosztować więcej niż oddanie auta do profi zakładu Co do maszyny, to na początek, w tych pieniądzach, polecam Silverline'a Silverstorm, a pasty polecam Scholl'a, no chyba, że budżet ograniczony to Menzernę.
  10. Naprawdę ładna Tył trochę za bardzo zalatuje Audi, ale poza tym spoko.
  11. > ooo panel przełączników z Matiza i zegary z Lacetti
  12. > a gdyby nie potwierdził to ... ? to bym kasy nie dostał, ale tak jak pisałem, i tak miałem te elementy naprawiać, więc wiele bym na tym nie stracił > spisanie oświadczenia wiele nie daje, jak tylko masz nr polisy i sprawca potwierdzi to sprawę > załatwia sie bardzo szybko nie miałem nawet na czym wtedy tego ubezpieczenia spisać, a poza tym nie chciało mi się tracić czasu bo warunki były nie sprzyjające, a ze sprawcą ciężko się było dogadać (starszy Pan 78lat po udarze...)
  13. po prostu miała pecha i trafiła chyba na najgorszego z możliwych ubezpieczycieli ja jak ostatnio wjechał mi w bok auta, starszy Pan (78lat) golfem, nawet nie spisywałem oświadczenia wina ewidentnie jego, przyznał to, zresztą nie wyparł by się patrząc na obrażenia pojazdu był piątek po południu, lało, wracałem z pracy i uszkodził mi elementy które i tak planowałem lakierować więc szkoda mi było tracić czasu wziąłem tylko numer tel i porobiłem zdjęcia jego dowodu rej. szkodę zgłosiłem przez neta i po paru dniach zadzwoniła Pani z Allianz z pytaniem, czy wstępna wycena bez oględzin rzeczoznawcy mnie satysfakcjonuje zadzwoniła do sprawcy spytać czy potwierdza moją wersję i wszystko załatwione tydzień po szkodzie miałem na koncie kasę
  14. > Nie działa widocznie są różne rodzaje tych powłok na tej w Corsie C Tar & Glue sobie świetnie poradziło
  15. > Witam wszystkich. Dokupiłem do passata b5 podłokietnik który niestety nie jest idealny i > postanowiłem zdrapać z niego gumową wartswę, niestety okazało się to problematyczne. Użyłem > odrobiny rozpuszczalnika ale zostawił biały ślad, później do akcji wkroczyła benzyna > ekstrakcyjna ale bez większego powodzenia. Najlepiej wychodzi drapanie ale ile można drapać ? > Czy ktoś z Was może miał podobny problem ? Może znacie jakiś dobry środek do tych celów ? Tar & Glue Remover, np z Nielsen'a, albo Prickbort

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.