Zawartość dodana przez intermis
-
Gdzie umieścić czujnik tem wody
Mam zegary SM Warning ale czujniki są takie same. Działa bez problemu na czujniku Fiata bo oba czujniki działają na tej samej zasadzie (termistor NTC). No i jest ten plus, że nie trzeba rzeźbić i czujnik jest w oryginalnym miejscu w głowicy.
-
Gdzie umieścić czujnik tem wody
Też tak mam na czujniku Fiata i tym z zestawu. Widocznie rezystancja wychodzi poza zakres i zegar stwierdza, że brak czujnika.
-
Gdzie umieścić czujnik tem wody
W zestawie nie ma redukcji.
-
Gdzie umieścić czujnik tem wody
Możesz też dać czujnik z CCS lub Punto, on jest jednopinowy, więc wtedy rezygnujesz z kontrolki przegrzania. Ja tak mam podłączony bo jak kupiłem głowicę to dostałem w spadku z nią.
-
układ ogrzewania
Stąd: http://forum.autokacik.pl/showflat.php?C...e#Post283563928
-
układ ogrzewania
- ciśnienie oleju
U mnie na zimnym 6 barów, na rozgrzanym na jałowych obrotach w okolicach <0,5 bara, załącza się warning w zegarze AG. Czujnik mam w podstawce pod filtrem oleju. Fabryczna kontrolka ciśnienia nigdy mi się nie zaświeciła.- UKŁAD CHŁODZENIA SWAP 1100-> GÓRA 1,2 8V
Wrzucam to co miałem w zakładkach z czasów montażu głowicy 1.2 u mnie. Na pewno jeszcze więcej informacji na ten temat znajdziesz na forum, trzeba poszukać. http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&am...e#Post283563928 http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&am...e#Post278256617 http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=280769850&page=0&fpart=1&vc=1- UKŁAD CHŁODZENIA SWAP 1100-> GÓRA 1,2 8V
Prawdopodobnie zajdzie też potrzeba delikatnego przedłużenia któregoś węża/węży.- Brak odcinki na 5 biegu ?
Przy 100 km/h na piątym biegu masz 5000 rpm?! To albo masz mega krótką skrzynię własnej konstrukcji albo obrotomierz Cię robi mocno w bambuko (stawiam na to drugie), no ewentualnie sprzęgło się tak bardzo ślizga- Które wskaźniki?
I jeszcze peak ma dwa kolory podświetlenia tarczy (biały+zielony, biały+niebieski lub biały+amber w zależności jaki kupisz) + cała tarcza świeci na czerwono przy warningu i wydaje dźwięk (który można wyłączyć). Zegary z serii warning mają tylko podświetlenie tarczy białe (w dwóch natężeniach) a przy warningu zapala się dioda "warning" bez dźwięku.- szarpnięcie po odpuszczeniu gazu
I jak tam, pomogła wymiana krokowca? Bo u mnie po wymianie jest to samo.- Opony Accelera GAMMA 165/55 R13 70 H
Witam, Jeździ ktoś na takich oponach? Chciałbym poznać opinie jak się sprawują w cento ewentualnie jakby ktoś miał porównanie do Nankang XR 611. Planuję je naciągnąć na Mattigi 7j.- wartosc TPS przy zamknietej przepustnicy
Panowie a jaka wartość TPS'a powinna być na jałowych dla 1.2 8v?- Za wysokie wolne obroty 1.2v8 75km
Pozbawić ECU zasilania, a następnie je przywrócić.- szarpnięcie po odpuszczeniu gazu
To zamawiam krokowca.- szarpnięcie po odpuszczeniu gazu
> Mam dokladnie te same objawy, w przyszlym tygodniu ma przyjsc nowy krokowiec to dam Ci znac czy > pomoglo W takim razie czekamy na info czy pomogło- szarpnięcie po odpuszczeniu gazu
Ja bardziej stawiam na niedomykanie przepustnicy / krokowca ale nie chcę robić na czuja. Trochę dziwne, że na tym forum takie cuda robią z autami, a do rozwiązania zwykłych problemów nie ma ludzi.- szarpnięcie po odpuszczeniu gazu
Mam tak samo tylko u mnie szarpie właściwie na każdym biegu. Rano jak jest zimny mam podobnie z obrotami, puszczam gaz, wciskam sprzęgło żeby zmienić bieg a obroty wiszą powiedzmy 2 sekundy na 1,5k rpm i dopiero spadają. Czasami zanim spadną potrafią wzrosnąć na chwilę. Wkurzające to jest, bardzo nieprzyjemnie się puszcza sprzęgło po zmianie biegu bo obroty za wysokie. Jak się trochę rozgrzeje to obroty schodzą jak powinny ale szarpie zawsze niezależnie czy zimny czy ciepły.- wypycha bagnet 1.2 16v
Sprawdź drożność odmy. Może być zapchana majonezem i dodatkowo zamarzać. Najlepiej rozebrać i wyczyścić.- wytrysk oleju pod maską
Też tak miałem trzy dni temu tylko mi wywaliło korek od oleju i go zgubiłem. Też podejrzewam zamarzniętą odmę, wcześniej jak jechałem to zaciekawiło mnie ciśnienie oleju przekraczające 7 bar, a zawsze na zimnym było max 6 niezależnie od obrotów.- Montaż anteny
Zbychu pewnie wymieniał sam bat, który jest na gwincie, a podstawę (plastik) miał zamontowany.- Grzejące się cento , problem po swapie
A skąd masz odczyt temperatury wody? Może tam są jakieś przekłamania.- Potwierdzenie diagnozy (termostat)
Tak, górny się nie powinien nagrzewać od razu. Co do uszczelki to w zestawie z termostatem powinna być uszczelka.- brak nadkoli z przodu
Majkel_Szorti masz rację. Jeździłem przez kilka dni bez tych plastików i po kilku przejazdach w deszczową pogodę zawias był cały ochlapany i w piachu. - ciśnienie oleju
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.