Skocz do zawartości

Angel Eyes w PII qpa roboty ale warto


luxbart

Rekomendowane odpowiedzi

podoba się ..... "są rzeczy za które nie zapłacisz kartą Masterxxxx"

s5000467dt3.jpg

s5000469bh2.jpg

Mam nadzieje ze tak bo sporo roboty mnie to kosztowało

pare godzin dłubania

dodatkowo wyczysciłem sobie szkła i soczewki oraz wyciągnałem pomarańczowy element/plastik kierunkowskazu a włozyłem pomarańczowa zarówkę i jak najbardziej ładnie/fachowo działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podoba się ..... "są rzeczy za które nie zapłacisz kartą Masterxxxx"

> Mam nadzieje ze tak bo sporo roboty mnie to kosztowało

> pare godzin dłubania

> dodatkowo wyczysciłem sobie szkła i soczewki oraz wyciągnałem

> pomarańczowy element/plastik kierunkowskazu a włozyłem

> pomarańczowa zarówkę i jak najbardziej ładnie/fachowo działa

najs ... hał macz ...

można by jeszcze postojówke teraz wykosić

a najfajniej wyszedł migacz biglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ściągnięciu lampek

-wyrzynarka odciołem szkło od czarnego elementu lampy

-rozkreciłem całość tzn soczewki żarówki plastikowe elementy do mycia (były całe brudne z błotka)

-pomarańczowy element migacza sruu do pudełka i pozostała tylko biała szybka z kółeczkami(na fotce widać) i pomarańczowa żarówka została założona

-ringi zrobiłem z takich plastikowych, przeźroczystych, prostych patyczków, które po nagrzaniu nagiąłem na butelkach (mogą być słoiki, najlepiej coś szklanego do czego ciepły plastik sie łatwo nie przyklei). dociąłem ringi tak aby można było włożyć diody LED5. nawierciłem otwory na diody w plastikowych ringach. Podczas podgrzewania w ringach zrobiły sie przezroczyste bąbelki (pomagają one przenosić światło po całym ringu) dodatkowo zmatowiłem tylna część ringu aby światło odbijało sie do przodu.

-jak ringi były gotowe to trzeba było podocinać czarne i chromowane plastiki wokół soczewek tak aby wszystko pasowało i dało sie skręcić.

- kable (+i- diód trzeba podłączyć dokładnie do +- instalacji elektrycznej inaczej nie będzie banglać) podłączyłem pod instalacje postojówki (w miejscu postojówki planuję wmontować strobo

po wyczyszczeniu i złożeniu do kupy klosz przykleiłem na ciepło (klej na ciepło) tak aby woda sie tam nie dostawała, uszczelniłem silikonem i okleiłem z zewnątrz czarnym szkotem aby zakryć nieefektywny klej, wszystko ostatecznie zgrzałem suszarką/opalarką aby klej i szkot wszytko uszczelniły.

Diody w ringach można podłączyć szeregowo 4x3Vdioda lub niezależnie dzięki przetwornikom 12Vna 3V. ja podłączyłem 12/3 ponieważ jak sie zepsuje jedna dioda przy podłączeniu szeregowo to nic nie zadziała w lampie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiecej danych o zmianie -srodka bo to jak je wymontowac to wiem ale

jak wymontowujesz lampe z obudowy? ja wyrzynarką

> jak zrobic obwódki to......?

ringi na ciepło (proste, plastikowe badyle) dogiołem do kształtu soczewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> extra a z kierunkowskazem to tylko wywaliłeś ten plastik i tak fajnie widać ??

jak wywalisz pomarańczowy plastik to pozostaje taka biała szybka która rozprasza swiatło pomarąńczowej żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najs ... hał macz ...

cały koszto to około 10zł (diody przetworniki i badyle plkastikowe )materiały i nocka dłubania

> można by jeszcze postojówke teraz wykosić

te ringi swieca zamiast postojówek ponieważ razem 4diody pobierają mnije energi niż jedna zwykla zarówka

> a najfajniej wyszedł migacz

no tez mnie zaskoczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak wymontowujesz lampe z obudowy? ja wyrzynarką

> ringi na ciepło (proste, plastikowe badyle) dogiołem do kształtu

> soczewki

Ja wyciąłem/odciąłem hirurgiczną piła do kości cfaniaczek.gifmiałem kiedyś dostęp waytogo.gif

ale potem skleiłem klejem o szyb angryfire.gifi to chyba był mój bład bo teraz trzeba by fachowca aby to rozmontować crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak wywalisz pomarańczowy plastik to pozostaje taka biała szybka

> która rozprasza swiatło pomarąńczowej żarówki

świetnie to wygląda , teraz wkręciłem się w to grinser006.gif zobacze jak to bedzie wygladać po włożoniu lamp do auta ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podoba się ..... "są rzeczy za które nie zapłacisz kartą Masterxxxx"

> Mam nadzieje ze tak bo sporo roboty mnie to kosztowało

> pare godzin dłubania

> dodatkowo wyczysciłem sobie szkła i soczewki oraz wyciągnałem

> pomarańczowy element/plastik kierunkowskazu a włozyłem

> pomarańczowa zarówkę i jak najbardziej ładnie/fachowo działa

widze, że te co założyłeś to są chyba te które widziałem kiedyś na ebay.de (firma Bauer czy jakoś tak). Są też kompletne lampy (chyba 190 ojro), ale silniczki regulacji świateł trzeba przekręcać (nie pytajcie mnie jak confused.gif).

Ogólnie efekt OK ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widze, że te co założyłeś to są chyba te które widziałem kiedyś na

> ebay.de (firma Bauer czy jakoś tak). Są też kompletne lampy

> (chyba 190 ojro), ale silniczki regulacji świateł trzeba

> przekręcać (nie pytajcie mnie jak ).

> Ogólnie efekt OK

Chyba nie czytałeś wątku, on to zrobił samemu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podoba się ..... "są rzeczy za które nie zapłacisz kartą Masterxxxx"

> Mam nadzieje ze tak bo sporo roboty mnie to kosztowało

> pare godzin dłubania

> dodatkowo wyczysciłem sobie szkła i soczewki oraz wyciągnałem

> pomarańczowy element/plastik kierunkowskazu a włozyłem

> pomarańczowa zarówkę i jak najbardziej ładnie/fachowo działa

elegancko ok.gifpalacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekam - będziesz miał stłuczkę nie z Twojej winy to zapomnij o odszkodowaniu a w razie jakiegokolwiek wypadku drogowego z Twoim udziałem stacja diagnostyczna, która Ci podbiła przegląd będzie miała poważne problemy. Przednie lampy są elementem mającym bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo i muszą posiadać homologację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-po pierwsze nie zmieniłem konstrukcji lampy

-co do czepalstwa masz racje mogą sie przyczepić do tego ze cos tam grzebałem, ale zrobie postojówki jak seryjnie, a Angele jako dodatkowy włacznik i wtedy nic mi nie mogą zrobić jesli ich działanie nie wpłynie na urzyteczność lampy (każdy sąd mi przyzna rację)

jesli lampa jest brudna to mam prawo ją rozebrac i wyczyścić nie zmieniająć jej urzyteczności, a swiatła itp sa nadal na swoim miejscu, jesli chodzi o kierunkowskaz to ma wysyłać pomarańczowe światło i tak owe wysyła wiec także nie zmieniłem jego zastosowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.