Skocz do zawartości

Na ulicy w Londynie [18 zdjęć]


Rekomendowane odpowiedzi

e tam Audi R8 to nawet w salonie Audi w Bielsku - Białej stoi zlosnik.gif ale swoją drogą miazga... ja jak byłem w Londynie to niestety takich nie spotkałem icon_rolleyes.gif ale za to powoziłem się takim supersamochodem" skromny.giftaxi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakto mowia sa plusy dodatnie i plusy ujemne zlosnik.gif

Furki maja tam naprawde niczego sobie.

Pomijam juz fakt tych supersamochodow ktore nie kazdy Anglik moze sobie kupic. Jak bylem w UK to nawet glupie Seicento widywalem tylko w wersji Sporting. Golasow brak zlosnik.gif

Ale co do tych plusow i minusow.

Zwykly przecietny Polak juz widzi oczami wyobrazmi 300km/h na fajnej brytyjskiej autostradzie w super bolidzie Ferrari czy innym odwalonym Bugatti.

Nic z tego zlosnik.gif

Z krotkiego pobytu w UK wynioslem wrazenie ze oni jezdza duuuuuuuzo wolniej po ichnich autostradach niz my po Gierkowce pelnej policji zaczajonej w krzakach wink.gif

W pierwszym momencie czlowiek sobie mysli, ze wolalby jezdzic 120km/h po ich autostradzie w Ferrari niz w jakims gownie po Gierkowce, ale czy napewno ? cool.gif

Jakby na to nie patrzec to wiecej adrenaliny jest w jezdzie autem ile dusza zapragnie i w razie koniecznosci zaplacenie mandatu, niech to nawet bedzie i 500PLN zlosnik.gif

Monotonna jazda po autostradzie jest fajna przez kilkadziesiat minut, pozniej prosisz Boga zeby sie cos stalo zlosnik.gif

Dorzuce jeszcze troche o tym ze apetyt rosnie w miare jedzenia wink.gif

Kiedys u nas kazdy jezdzil kaszlem, a nowe CC czy Poldolonez byl szczytem marzen. Teraz kazdy chce Subaru czy nowa Beemke, a od biedy chociaz Golfa.

Tam takim normalnym autem bylo Audi TT (roilo sie tego tyle co u nas np Punto).

Chce tu pokazac, ze tam nie istnieje taki kontrast i chociaz Ferrari to nadal Ferrari i super bryka, to nie ma to takiego wziecia jak w PL wink.gif

A tak wogole, to jakkolwiek bym nie kalkulowal, to i tak mi nie wychodzi ze sobie Ferrari kupie...........kiedykolwiek sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę że to może raczej biedni studenci z Emiratów i Arabii

> Saudyjskiej

Albo przejazdem byli, bo jechali na jakis rajd czy cus wink.gif

Jednak dziwi mnie to jak sie zachwycacie, w Polsce tez jest pelno takich fur, pisalem juz o tym w innym temacie.

Po Wroclawiu jezdzi Bugatti Veyron

Jedynie tego SLR grafitowego(?) jeszcze! u nas nie ma grinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo przejazdem byli, bo jechali na jakis rajd czy cus

> Jednak dziwi mnie to jak sie zachwycacie, w Polsce tez jest pelno

> takich fur, pisalem juz o tym w innym temacie.

> Po Wroclawiu jezdzi Bugatti Veyron

> Jedynie tego SLR grafitowego(?) jeszcze! u nas nie ma

Pełno? Zobaczysz gdzieś tyle takich aut na raz? Chyba na gościnnych występach w PL.

Jeszcze dużo wody w Wiśle musi upłynąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak odwiedzisz Londyn to zrozumiesz

No wiem wam chodzi o to, ze w Londynie to wszedzie stoja i jak to powiedziales mozna sobie skrecic kark hehe.gifwaytogo.gif

w Warszawie niestety trzeba szukac, chociaz pod Marriottem albo Sheratonem mozna obok siebie znalezc kilka Bentleyow, Astonow, Ferrari i Mesie AMG/Brabus wink.gif - i wszystkie na PL blachach biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Albo przejazdem byli, bo jechali na jakis rajd czy cus

> Jednak dziwi mnie to jak sie zachwycacie, w Polsce tez jest pelno

> takich fur, pisalem juz o tym w innym temacie.

> Po Wroclawiu jezdzi Bugatti Veyron

> Jedynie tego SLR grafitowego(?) jeszcze! u nas nie ma

Beda 3 w Polsce... A moze juz skladaja wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.