Skocz do zawartości

F1 2010 - GP Australii - dyskusja


Manx

Rekomendowane odpowiedzi

> No wydaje mi się że skończy na ok 5-6-tym miejscu

> Chyba jednak chce na nich dojechać do mety, Massa i Alonso też

ale Hamilton ich dogoni... a wtedy ich lyknie bez najmniejszego problemu... idiotyzm sciana.gif

rozumiem taka strategie gdyby na 1 miejscu tez jechal bolid Renault i Robert dawal mu fory blokujac pozostalych.... a obecnie nie widze sensu takiego dzialania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze Webber jest blisko

ale co z tego... dojada do Kubka i 2 Ferrarek i lykna ich w locie nawet bez przymiarki ..... zobaczcie jakie sa roznice w czasach... tu nawet nie bedzie o co walczyc..................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piękna sprawa GRATULACJE ROBERT na sukces złożyło się 25% samochodu 75% umiejętności Roberta nie

> podważalnie

dzizas [a niech to prosiaczek] ja [a niech to prosiaczek] jaki wyscig !!! ROBERT 2 !!!!!! ok.gif001.gifbusted.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny wyscig moze tak juz zostanie do konca sezonu??? winner.gif

a tak z innej beczki to przydała by sie Robertowi jakas fajna "maskotka mulher.gif " w pit stopie bo puki co to tak jakos mało mensko przy kolegach wypada;)

moze jakies typowanie??? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piekny wyscig moze tak juz zostanie do konca sezonu???

> a tak z innej beczki to przydała by sie Robertowi jakas fajna "maskotka " w pit stopie bo puki co

> to tak jakos mało mensko przy kolegach wypada;)

> moze jakies typowanie???

Ania Rubik - masą by pasowali wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, ale czad był podczas tego wyścigu! Świetny wynik, duże nadzieje na podobne (albo i lepsze) rezultaty w kolejnych GP. To dzisiejsze podium to chyba też wielka nagroda dla nas wszystkich, którzy nie tracili wiary w Roberta, mimo problemów w minionym sezonie. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ufff, ale czad był podczas tego wyścigu! Świetny wynik, duże nadzieje na podobne (albo i lepsze)

> rezultaty w kolejnych GP. To dzisiejsze podium to chyba też wielka nagroda dla nas wszystkich,

> którzy nie tracili wiary w Roberta, mimo problemów w minionym sezonie.

no i za te pobudke w" srodku nocy" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z piękniejszych wyścigów od bardzo dawna. Niesamowicie wiele emocji. A Robert rewelacja. Wyobrażam sobie jak ciężką pracę musiał wykonać by utrzymać to miejsce. Pełny szacunek. Ci co w niego nie wierzyli powinni mu teraz buty czyścić bo pokazał że jest wyśmienitym kierowcą. Nieźle sobie na torze poczynali Hamilton i Alonso. Pietrow to taki nieoszlifowany diament. Ma umiejętności ale brak doświadczenia Fajne widowisko. Oby takich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i za te pobudke w" srodku nocy"

no i kto by się spodziwał. Wprawdzie dużo zawdzięcza zawirowaniom wyścigu, ale mam nadzieje, że uda im się dalej walczyć o podium waytogo.gif.

biedny Vettel, poprzez źle dokręconą nakrętke przy kole dostał wibracji i tarcza poszła z dymem icon_rolleyes.gif dużo punktów mnie to kosztowało icon_rolleyes.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piekny wyscig moze tak juz zostanie do konca sezonu???

> a tak z innej beczki to przydała by sie Robertowi jakas fajna "maskotka " w pit stopie bo puki co

> to tak jakos mało mensko przy kolegach wypada;)

> moze jakies typowanie???

najwyraźniej nie odczuwa potrzeby reperowania swojej męskości obecnością jakiejś "maskotki" w pit stopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że pisali co niektórzy na żywo, ale Panowie - zmieńcie leki bo te już nie działają clown.gif

Co do wyścigu - Lewis dzisiaj stworzył widowisko. Tak jak za nim nie przepadam tak dzisiaj zapewnił świetną rozrywkę.

Robert za to zaprezentował wszystko to co potrzeba by być uznanym za jednego z najlepszych kierowców w F1. Rewelacja.

To samo Alonso. Mimo, że dojechał za Massą to go dzisiaj (opróćz startu) ponownie zmiażdżył.

Bahrajn był rozgrzewką - od Australii rozpoczyna się sezon waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale Hamilton ich dogoni... a wtedy ich lyknie bez najmniejszego problemu... idiotyzm

> rozumiem taka strategie gdyby na 1 miejscu tez jechal bolid Renault i Robert dawal mu fory blokujac

> pozostalych.... a obecnie nie widze sensu takiego dzialania

Oj - jak to dobrze, że to nie Ty dzisiaj decydowałeś o jego strategii wyścigowej zlosnik.gif

[no offence ok.gif]

W czasie wyścigu byly emocje, ale znowu sie okazało, że nierówne tempo to nie zawsze problemy tylko kalkulacja. Pomijając fakt, że w praktyce to my nic nie wiemy. Czasy wyraźnie wskazują, ze odpuszczał tempo gdy nie musiał właśnie po to, żeby ostatnie kilkanascie kółek mieć jeszcze czym sie bronić. Podobnie było na inauguracje sezonu. Wydawalo się, że powalczy o 10 (przynajmniej poczatkowe tempo na to wskazywało). A później okazalo się, ze kalkulacja wzięła górę - zamiast spinania było oszczędzanie silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert chyba jako jedyny nie puścił rozpędzonego Hamiltona (aż ten chyba z konieczności i nie mocy wyprzedzenia Roberta zjechał po nowe gumy cool.gif ) jak było widać na live timingu czołówka jest 1-1,5s przed Renault ale widać, że i przy dobrej logicznej jeździe i z nimi można wygrać smile.gif Robert jeszcze namiesza w tym sezonie coś czuję wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety zaspałem bo zapomniałem, ze zegarki sie przestawia cholerka 6 okrążeń pierwszych nie

> widziałem ...

Heh, ja profilaktycznie wczoraj dwa zegarki nastawiłem na budzenie, żeby nic nie przegapić. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.