Skocz do zawartości

Pasek przeciwsloneczny na przednia szybe


taquito

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy mozna to nakleic bez demontazu szyby ?

Zabrałem się z kumplem za to to omal mnie qrwica nie strzeliła icon_eek.gif.

Jak ktoś ma cierpliwość do naklejania tego to może osiągnie zamierzony efekt końcowy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jasne ze sie da najlepiej zdemontowac lusterko i podsufitke lekko , potem troszkę sie powyginasz i

> po kłopocie, ale na twoim miejscu bym podjechał do zakładu za taki pasek majątku nie biorą

Około 40 złoty za pasek biorą smile.gif Ja dostałem gratis do wymiany szyby zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tam gdzie ja zakładałem, to nawet mówili, że łatwiej się zakłada pasek na szybie, która jest

> założona na aucie

Uwierz mi że próbowałem z kumplem to zakładać to na prawdę myślałem że coś mnie trafi. Badziewie i tyle. Chyba że kijową folie miałem hmm.gif

Nic będzie trza się udać do fachowców smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za nisko sie siedzi i razi po oczach ?

> 50 zl ok i bedziesz mial zrobione bez wyjmowania szyby

podsufitka z seja jest dluzsza i nieefektownie to wyglada bez paska na szybie. Sam tego robil nie bede ale chcialem zapytac czy w ogole mam podjechac i pytac aby mnie nie wysmiali.

dzieki za odp ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mozna to nakleic bez demontazu szyby ?

ja kleiłem sobie ,Gutkowi,Molowi i Makersowi na zewnatrz i nic nie trza demontować tylko że na wodzie to kładłem bo inaczej to kupa potem ładnie przyciąć i schowac pod uszczelke i siedzi jak malyna ok.gif do dziś jezdżą i nic nie odpada chyba biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy mozna to nakleic bez demontazu szyby ?

Moja odpowiedz bedzie inna niz wszystkie biglaugh.gif Nie wiem, jak to bedzie wygladac, jesli sie zalozy bez demontazu szyby, bo przeciez jak pod uszczelke wpakujesz folie? Ja podjechalem do goscia i powiedzial ze mam do wyboru - albo bez demontazu i bedzie wygladalo beznadziejnie, albo zdejmie szybe i bedzie pasek sie chowal pod uszczelka. Wybralem to drugie i gosc zrobil to za 25 zl ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

W moim autku mam naklejony pasek przeciwsłoneczny( na zewnątrz) z folii do reklam (niestety światła nie przepuszcza ale paseczek szerokości 10 cm nie przeszkadza ). Klejenie jest proste na mokrej szybce , można spokojnie go ustawić potem "podocierać" i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jakiej szerokości pasek można sobie zażyczyć w takim zakładzie? Ja miałem w poprzedniej furze

> szerokości kartki A4 czyli coś koło 20cm i nadal mnie suonko oślepiało

ja mam taki jak na zdjęciu i jest ok

jak będę w garażu to go zmierzę

klik

na środku szyby ma prawie 20cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.