Skocz do zawartości

Skodovka


Rekomendowane odpowiedzi

> Piękna tylko tylne światła mnie zastanawiają wychodziły takie seryjnie czy to jakaś samoróba? Bo

> mówiąc szczerze to ja wolę taką doopcię

Ta doopcia jest oryginał ale dla zmiany pród mi nie pasi (może to zdjęcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta doopcia jest oryginał ale dla zmiany pród mi nie pasi (może to zdjęcie)

Przodu innego to już raczej nie robili ok.gif oczywiście poza sedanem, który miał pojedyncze światła, którego już tylko skorupa stoi u mojego dziadka buu.gif a że tył jest ori icon_eek.gif sporo oglądałem zdjęć 110-ek i jeszcze takiego nie widziałem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przodu innego to już raczej nie robili oczywiście poza sedanem, który miał pojedyncze światła

Nie od rodzaju nadwozia, a od wersji wyposazenia zalezalo jaki stosowano pas przedni. W sedanach podwojne reflektory wystepowaly bodaj w wersji S110 LS.

sonstige-8995.jpg

(W tle piekna "setunia" z poczatku produkcji, pomijajac kolor dokladnie taka jaka mielismy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie od rodzaju nadwozia, a od wersji wyposazenia zalezalo jaki stosowano pas przedni. W sedanach

> podwojne reflektory wystepowaly bodaj w wersji S110 LS.

> (W tle piekna "setunia" z poczatku produkcji, pomijajac kolor dokladnie taka jaka mielismy)

A to przepraszam blush.gif myślałem, że nie było sedanów z podwójnymi światłami ok.gif

Nasza była z 1970 roku. też ze starym typem klamek. Strasznie żałuję, że nie jeździ frown.gif byłaby fajna maszyna serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie w 130 rs widzisz dospawane nadkola, lusterka typu M-style i przeszczep tylnych świateł

te swietne poszerzenia dla zmieszczenia kół z epoki nazywasz "dospawanymi nadkolami", lusterka też są z epoki i z M nic nie mają wspólnego, światła są na tyle subtelne ze nie zaburzają klimatu... bez przesady z tą "czystością rasy" grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie w 130 rs widzisz dospawane nadkola, lusterka typu M-style i przeszczep tylnych świateł

no faktycznie calkiem nie z epoki spineyes.gif

moze wez napisz żurawowi ze ma malacza nie z epoki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ta skoda to jak ten Polak co go zabili...

> ..... uciekał przed policją, szarpał się, handlował podrabianym towarem, karany za przestępstwa

> gospodarcze, był z Nigerii... no ale przecie Polak

że co? spineyes.gif myśle, myśle i nie widze związku... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> (W tle piekna "setunia" z poczatku produkcji, pomijajac kolor dokladnie taka jaka mielismy)

Brakujące ogniwo "ewolucyjne" między 1000MB i 100.

U mojej ciotki na osiedlu taka stała; pomarańczowa. Nie wiedziałem, czemu ma taki dziwne klamki i uchylne tylne trójkąty bez blokad, a tu proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brakujące ogniwo "ewolucyjne" między 1000MB i 100.

> U mojej ciotki na osiedlu taka stała; pomarańczowa. Nie wiedziałem, czemu ma taki dziwne klamki i

> uchylne tylne trójkąty bez blokad, a tu proszę.

Ale czemu trójkąty bez blokad? hmm.gif Nie wiem jak było w innych wersjach, ale w naszej w tapicerce drzwi były pokrętła otwierające te trójkątne szybki z tyłu, a od wewnątrz były przykręcone blokadki, żeby szybka się "za daleko" nie zamknęła ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.