Skocz do zawartości

GP Singapuru - dyskusja


DZIDA

Rekomendowane odpowiedzi

> Zgadza się. Jedyne co mnie wczoraj wieczorem zaskoczyło (to tak na marginesie) to wiadomości

> sportowe w telewizji publicznej.

Nic nie moga powiedzieć bo POLSAT ma monopol i jeszcze ktos by chciał to oglądać.... facepalm.gif a tak nikt o Kubicy na zapadłej wsi polskiej nie wie .... bo tylko dwa programy dolatują i to przy dobrej pogodzie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadza się. Jedyne co mnie wczoraj wieczorem zaskoczyło (to tak na marginesie) to wiadomości

> sportowe w telewizji publicznej. Myślałem, że start jedynego Polaka w Formule 1, która

> przecież jest najbardziej prestiżową spośród sportów motorowych, zasłuży na trochę dłuższą

> wzmiankę. A tu się okazało, że ważniejsza dla TVP była kopanina polskiej tzw. "Ekstraklasy" i

> Liga Angielska, niż kolejne punkty Kubicy. Babiarz bąknął tylko coś o tym pod sam koniec

> wiadomości.

Musieli by zapłacić parę groszy Polsatowi za udostępnienie materiału wideo, a TVP jest bardzo oszczędna grinser006.gif

A co do samej "ekstraklasy" i piłki nożnej - największym "przegięciem" są transmisje meczów na TVN TURBO - nijak mi to nie pasuje do charakteru tej stacji czerwona.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj z meczami na tvn turbo-swego czasu reklamowali to jako "i-wszy męski kanał" czy coś w ten deseń wink.gif za to polsat play mnie pozytywnie zaksoczył, bo w weekend p[okazali film dokumentalny o rajdach w latach 80-tych, odcinek poświęcony Audi.

Fajny zarówno od strony technicznej, jak i wypowiedzi kierowców którzy nim zwyciężali, jak i jazda tym autem w teraźniejszości waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.