Skocz do zawartości

AMC Concord 1978


Rekomendowane odpowiedzi

Takim oto wynalazkiem ostatnio się poruszam, jest to mój samochód służbowy zlosnik.gif

AMC czyli American Motors Company to mało popularna marka amerykańska w Europie a i w Stanach nie jest to typowy maluch dla Smitha. Mój to hardtop z silnikiem 4,2L rzędowa 6'tka na gaźniku, skrzynia automatyczna 3 biegowa, z bajerów posiada działającą klimę. Z tego co nam wiadomo jest to jedyny taki egzemplarz w kraju a i w Europie nie udało nam się takowego spotkać. Jest bardzo komfortowy a jazda nim to świetna zabawa bo ludzie się strasznie przyglądają co to za wynalazek i jak ciekawie wygląda co powoduje szerokie banany i u nich i u mnie na buzi palacz.gif

Poniżej fotki, sory za słabą jakość ale robione telefonem.

87DSC01020.jpg

65DSC01021.jpg

51DSC01022.jpg

45DSC01023.jpg

26DSC01024.jpg

74DSC01025.jpg

98DSC01026.jpg

68DSC01027.jpg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takim oto wynalazkiem ostatnio się poruszam, jest to mój samochód służbowy

> AMC czyli American Motors Company to mało popularna marka amerykańska w Europie a i w Stanach nie

> jest to typowy maluch dla Smitha. Mój to hardtop z silnikiem 4,2L rzędowa 6'tka na gaźniku,

> skrzynia automatyczna 3 biegowa, z bajerów posiada działającą klimę. Z tego co nam wiadomo

> jest to jedyny taki egzemplarz w kraju a i w Europie nie udało nam się takowego spotkać. Jest

> bardzo komfortowy a jazda nim to świetna zabawa bo ludzie się strasznie przyglądają co to za

> wynalazek i jak ciekawie wygląda co powoduje szerokie banany i u nich i u mnie na buzi

> Poniżej fotki, sory za słabą jakość ale robione telefonem.

> pzdr

Wasyl, pomyliles kaciki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> radio będzie bardziej klasyczne a środek odnowiony

> pzdr

Wczoraj widziałem na żywo - zabierz go z tego pobocza, bo zaraz będą solą walić...

Fajny ten Dodge Daytona, tylko wymaga trochę pracy palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj widziałem na żywo - zabierz go z tego pobocza, bo zaraz będą solą walić...

wiem, ale on robi także za reklamę a na terenie firmy brak miejsca frown.gif

> Fajny ten Dodge Daytona, tylko wymaga trochę pracy

Daytona to kumpla (tu u nas paru maniaków amerykańców z szefem na czele) do jazdy na co dzień

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Marka juz dawno nie istniejaca i bez wiekszej historii w swiecie motoryzacji a auta robili raczej srednie....

Jedyne co mozna uznac za ciekawostke to naped 4x4 w osobowkach. Jeszcze z cikawostek mozna nadmienic ze AMC razem z Jeepem nalezalo przez pewien czas do Renaulta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pracujesz w NORMIE u tego inżyniera na nadwiślance w józefowie ???

> często widuję ten wóz pod knajpa falandysza na wale miedzeszyńskim ....

Tak pracuję w Normbudzie i tam tez parkuję wóz, ostatnimi czasu go nie ma bo przechodzi koleją kurację odmładzającą

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.