Skocz do zawartości

Co w tym ogłoszeniu jest nie tak??


tarna

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to ani ta skrzynia ani ten silniczek nie mają pochlebnych opinii, ale żeby od razu taka cena no i przebieg??

Sam nie wiem co o tym sądzić, daleko nie mam ok 100 km w jedną stronę, może pojadę obadać chyba, że już teraz mi odradzicie xD

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena znacznie poniżej średniej?

Co może być nie tak, a czego nie widać na pierwszy rzut oka - dość kosztowne naprawy silnika - wytarte wałki, hydraulika do wymiany, turbo do regeneracji... łączny koszt takich napraw to 7-10 tys. zł.

Teoretycznie ten silnik jest już "po poprawkach" ale podobno ma takie same problemy, jak wersja przed poprawkami.

No ale oczywiście - przy tym przebiegu takich problemów być nie powinno hehe.gif chyba, że ktoś oleju nigdy nie wymieniał zlosnik.gif

Aha - o ew. problemach ze skrzynią zapomniałem zlosnik.gif

Fajnie by Ci go pewnie w SSerwisie prześwietlili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rzeczywiście dosyć tanio, choć trzeba też pamiętać o wysokiej akcyzie od takich pojemności

> Ja z doświadczenia odpuszczam auta z komisów, nigdy tam jeszcze nie trafiłem na nic dobrego.

Dosyc?hehe.gif

Przeciez to jest max 30% ceny sprawnego auta zlosnik.gif

No ale jak widac Polak lubi okazje zlosnik.gif

Ja bym na to auto nawet nie spojrzalhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co wiem to ani ta skrzynia ani ten silniczek nie mają pochlebnych opinii, ale żeby od razu

> taka cena no i przebieg??

> Sam nie wiem co o tym sądzić, daleko nie mam ok 100 km w jedną stronę, może pojadę obadać chyba, że

> już teraz mi odradzicie xD

> LINK

UDZIELAM GWARANCJI NA 1 ROK NA POJAZD - ciekawa sprawa zlosnik.gif

cena to minimalnie mówiąc śmieszna bo 32.700 to bym zrozumiał ale nie 12... ale skoro masz niedaleko to podjedź ja osobiście bym już teraz odpuścił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tego co wiem to ani ta skrzynia ani ten silniczek nie mają pochlebnych opinii, ale żeby od razu

> taka cena no i przebieg??

> Sam nie wiem co o tym sądzić, daleko nie mam ok 100 km w jedną stronę, może pojadę obadać chyba, że

> już teraz mi odradzicie xD

> LINK

Nie ma info, że bezwypadkowy. Pytanie jak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w warunkach pewnie napisane, że gwarancja jest na to, że pojazd niekradziony

albo, że klima działa grinser006.gif reszta nie hehe.gif

> Nie ma info, że bezwypadkowy. Pytanie jak bardzo

przypomniała mi się teraz historia tego a3 pospawanego z iluś tam oink.gifclown.gif

a może sprzedający poczuł magie tych świąt i komuś chce taki prezent zrobić mikolaj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> albo, że klima działa reszta nie

> przypomniała mi się teraz historia tego a3 pospawanego z iluś tam

> a może sprzedający poczuł magie tych świąt i komuś chce taki prezent zrobić

Po kliknięciu w jego profil na OTOMOTO większość autek ma w stanie uszkodzone, już mi się odechciało jechać nawet oglądać w takie cuda to nawet w Erze nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odpuść kolego... Auto jakieś min. 10 000zł za tanie, a nikt za darmo nie rozdaje tylko jeszcze na

> tym gościu pewnie ładnie zarabia więc to musi być kompletna padlina

To nawet jak na padlinę za tanio jest. Takie auto w stanie agonalnym chyba więcej warte. Spodziewałbym się "niespodziewanych" problemów, w stylu poprzedni właściciel miał zastaw na nim i zapomniał wykreślić, miał wpisany brak prawa rejestracji albo takie kwiatki. W tej cenie nawet by się nie opłacało składać po poważniejszych przygodach, bo kto by zarobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie tanio, jakieś to podejrzane... I ten przebieg - wychodzi 12,5kkm rocznie - też dziwnie mało...

Może rzeczywiście bolek robi rekonesans, a może - choć nie chcę rzucać bezpodstawnych oskarżeń - może to jedno z tych ogłoszeń-widm, w których koleś wystawia auto, którego nie ma, ogłoszenie skopioweł z mobile.de i i wyłudza od naiwniaków zaliczki.

Ale powtarzam - to tylko takie moje podejrzenie.

Tak czy siak - szkoda jechać te 100 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.