Skocz do zawartości

ESPACE 2.0


Sw_irek

Rekomendowane odpowiedzi

> ja to spokojnie jeżdżę sądzę że 2.0 wystarczy

> awaryjny ?

Tego nie wiem...

Ale nie wyobrażam sobie zapakować 6 osób na pokład + ewentualne bagaże i wyruszyć w podróż, w góry itd z tym silnikiem no.gifno.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tego nie wiem...

> Ale nie wyobrażam sobie zapakować 6 osób na pokład + ewentualne bagaże i wyruszyć w podróż, w góry

> itd z tym silnikiem

nie każdy jest zagniewany młodociany ...

niektórym wystarczy bezpieczne dotarcie do celu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ma gaz w klimie, w sumie nie wiem czy tobrze czy źle

> Pozatym, z gazem o mocy.

> Przeczytaj wątek o handlarzach, na hp jest aktualnie gdzieś na pierwszej stronie.

rozrysuj mi prosze to co napisałeś ... bo nie do końca łapie ???? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozrysuj mi prosze to co napisałeś ... bo nie do końca łapie ???? ?

Typowe "handlarskie" określenia: gaz w klimie, "nigdy w aucie nie było palone" - koksem? Gość określa go mianem NOWY. Nowy to on był 11 lat temu!!

Odpuścił bym w przedbiegach ten egzemplarz.

EDIT:

"Całkowity koszt rejestracji ponoszony przez kupującego to - 255zł + recykling"

Uczciwiej by było: Całkowity koszt rejestracji ponoszony przez kupującego to - 500 + rejestracja w urzędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> plusy i minusy

> chętnie wysłucham - pchać się w espace ?

Obejrzalem doikladnie aukcje...

Ten egzemplarz sobie odpusc bo:

- od handlarzyny no.gifno.gifno.gifno.gifno.gif

- silnik po pucowaniu no.gif

- holenderski gaz no.gif tanie w utrzymaniu to , to nie jest no.gif

- z czepialstwa ale takie koplaczki to wsadzali do scenicow po 2005 ztcp wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zagadaj do kolegi Piterus_123 ma takiego i to chyba na sprzedaz

> p.s. to jego ogloszenie bylo na gieldzie ale polecialo Linka

Mam takiego 3.0 170km z gazem i powiem ze super auto, z awarii mialem tylko padniety termostat, zaplacilem 30 zl i sam wymienilem (banalnie proste). Autko mega wygodne i pakowne (mam 7 osobowa wersje) po 800km trasie wysiadasz i czujesz sie jak bys zrobil 50km. Jak bys chcial cos wiecej wiedziec to pisz (aha moje autko jest na sprzedaz to tak do informacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że renówką nigdy nie jeździłeś, Radio jest pod dużą klapą w konsoli centralnej, na wyświetlaczy OFF czyli wyłączone.

A co do minusów to auto ma ponad 10 lat więc legalizacji butli od gazu się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wsumie nigdy nie siedziałem wewnątrz Espaca ale jak oglądam zdjęcia wnętrza to myślę że siedząc tam

> chyba zastanawiałbym się co tu zrobic żeby jak najszybciej z niego wyjść.

to ciekawe jakie odczucia będziesz miał siedząc w multipli biglaugh.gifchipsy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów błędne założenie, obok dźwigni wycieraczek jest pilot do radia, możesz nim bardzo łatwo nie odrywając ręki od kierownicy zmieniać głośność, zmieniać zakres i częstotliwość radia, oraz przełączać się między wejściami audio, czyli wszystko co potrzeba. Dopiero do programowania radia potrzeba otworzyć schowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I znów błędne założenie, obok dźwigni wycieraczek jest pilot do radia, możesz nim bardzo łatwo nie

> odrywając ręki od kierownicy zmieniać głośność, zmieniać zakres i częstotliwość radia, oraz

> przełączać się między wejściami audio, czyli wszystko co potrzeba. Dopiero do programowania

> radia potrzeba otworzyć schowek.

No u mnie radia nie ma pod ta klapa bo jest gdzies zabudowane, a do sterowania sluzy pilot pod kierownica a do ustawien radia sluzy osobny pilot normalny na baterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.