Skocz do zawartości

Policyjne Alfy - co za...


MarekSz

Rekomendowane odpowiedzi

> Rece opadaja ,ze mozna tak skrzywdzic jakiekolwiek nowe auto

> A juz jak mysle ,ze tak spaprali takie sliczne 159 to noz w kieszeni mi sie otwiera!!!

Zapomnij ze to AR. To juz teraz woz do pracy.

Oszpecony malowaniem, kogutami i innym wyposazeniem.

Bezsensownosc opisywanej tutaj rzezby to jedno,

ale placz nad estetyka wozow, "bo piekna" jest rownie glupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To, że stalówki nie są oferowane przez dealera, nie znaczy , że nie można zakupić nowych stalówek

> dedykowanych do AR 159 - lepsze to od kombinowania z dystansami i felgami od Citroena. Skoro

> wcześniej 159-tki wyjeżdżały na stalówkach, to w wyciągu homologacyjnym stosowanie takich

> obręczy jest dopuszczone.

wszysto się zgadza, ale w odniesieniu do wersji podsatwowej, policyjne 159-tki mają motor 1.8 tbi co oznacza, ze mają na przedniej osi duze hamulce brembo o średnicy ~ 330mm i stąd pojawiła się ta cała kombinacja ze stalówkami od citroena i wymusiło zastosowanie obreczy o śrenicy 17 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie durnotą KGP albo brakiem wiedzy jest chęć kupna mocnego auta pościgowego i chęć kółek od malucha ... nie wiem czemu to ma służyć ... chyba tylko ogólnemu przekonaniu że nie wydają za dużo przepisów ... zamiast kombinować dopuściliby alu i nie byłoby problemu ... potem pojeżdżą i będą narzekać, że im się hamulce przegrzewają czy coś innego dzieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wg mnie durnotą KGP albo brakiem wiedzy jest chęć kupna mocnego auta pościgowego i chęć kółek od

> malucha ... nie wiem czemu to ma służyć ... chyba tylko ogólnemu przekonaniu że nie wydają za

> dużo przepisów ... zamiast kombinować dopuściliby alu i nie byłoby problemu ... potem pojeżdżą

> i będą narzekać, że im się hamulce przegrzewają czy coś innego dzieje ...

ktos zarobil na felgach do 120 aut zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapomnij ze to AR. To juz teraz woz do pracy.

> Oszpecony malowaniem, kogutami i innym wyposazeniem.

> Bezsensownosc opisywanej tutaj rzezby to jedno,

> ale placz nad estetyka wozow, "bo piekna" jest rownie glupi.

Glupi to jest szyberdach zamiast klimy wink.gif

A co do uzytkowych AR to mozna zrobic ladnie :

alfa_romeo_159_per_polizia_e_carabinieri_32698.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wg mnie durnotą KGP albo brakiem wiedzy jest chęć kupna mocnego auta pościgowego i chęć kółek od

> malucha ... nie wiem czemu to ma służyć ... chyba tylko ogólnemu przekonaniu że nie wydają za

> dużo przepisów ... zamiast kombinować dopuściliby alu i nie byłoby problemu ... potem pojeżdżą

> i będą narzekać, że im się hamulce przegrzewają czy coś innego dzieje ...

Gorzej jak nadkole zetnie opone albo odleci kolo razem z dystansem no.gif to sa auta quasi poscigowe a nie do lansu w Miedzykach no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gorzej jak nadkole zetnie opone albo odleci kolo razem z dystansem to sa auta quasi poscigowe a

> nie do lansu w Miedzykach

no dokładnie ok.gif

ale uwierz jak ciężko jest napisać SIWZ, żeby przewidzieć wszystkie możliwości jakie mogą wymyślić potencjalni wykonawcy

tak czy siak - wg mnie KGP glupio napisała siwz i jeszcze glupiej upierala sie przy stalowkach z kolpaxami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ano nie można... nie ma stalowych felg

facepalm.gifpanic.gifpanic.gifpanic.gif Uparl sie cham i mu daj wink.gif

Witki opadaja ersatz goni ersatz...

To jak z remontami publicznych placowek byle tanio a ,ze sie rozleci za miesiac i bedzie diablo niepraktyczne to juz niewazne no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uparl sie cham i mu daj

> Witki opadaja ersatz goni ersatz...

> To jak z remontami publicznych placowek byle tanio a ,ze sie rozleci za miesiac i bedzie diablo

> niepraktyczne to juz niewazne

no a jak wszyscy zaczynając od mediów pierwszą informacją jaką by przekazali to, że ministerstwo wydało ogromne pieniądze na remont a w kraju bieda grinser006.gif a wtedy dziennikarze śledczy do boju i temat na 2tyg maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podlaczyc sie pod wlochow

na lince holowniczej ? zlosnik2.gif

już na początku wątku było pytanie dot. startowania w przetargu bez rozmowy z centralą zeby.GIF teraz pomyśl czy centrala nie sprawdziłaby możliwości wystartowania do przetargu z gotowym pojazdem biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawialem sie czy nie beda pasowac felgi od Opla Insigni.

Moj znajomy ma w Oplu takie fajne stalowki, ktore wygladaja jak szprychowe alu. Rozstaw srub chyba bedzie pasowal, nie wiem jak ET hmm.gif

I nie wiem czy zaciski wejda, bo przy fabrycznych alu17 szpara miedzy felga a zaciskiem jest tak niewielka, ze zapalka sie chyba nie zmiesci zlosnik.gif

Mam na mysli TAKIE felgi stalowe Opla ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale rozstaw jest 5x120, za duża różnica dla śrub pływających.

Aaaa to nie wiedzialem ze 120. Myslalem ze w Insigni zachowali ten sam rozstaw co w Vectrze. A z tego co pamietam to Vectra miala rozstaw 5X110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tydzień temu widziałem alfę w Rzeszowie i miała ładne aluminiowe felgi. Na letnich jeździli? Czy

> może jedni dostali na alu felgach a inni stalówkach?

moze jechali na jakis przeglad do aso, w tym celu zamontowali nadkola i alusy zeby bylo bardziej fabrycznie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tydzień temu widziałem alfę w Rzeszowie i miała ładne aluminiowe felgi. Na letnich jeździli? Czy

> może jedni dostali na alu felgach a inni stalówkach?

Ja widziałem u nas we wtorek i też była na alumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze jechali na jakis przeglad do aso, w tym celu zamontowali nadkola i alusy zeby bylo bardziej

> fabrycznie

juz jest sprostowanie w prasie, nie wina dystansow tylko uszkodzili felge od wewnetrznej strony (troche pognieciona). sluzbowe auto to po co szanowac, i na kebaba sie spieszyli to rypneli w kraweznik jak zwykle biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juz jest sprostowanie w prasie, nie wina dystansow tylko uszkodzili felge od wewnetrznej strony

> (troche pognieciona). sluzbowe auto to po co szanowac, i na kebaba sie spieszyli to rypneli w

> kraweznik jak zwykle

Oczywiscie ze to nie wina dystansow, w koncu to jedyna czesc w tym aucie ktora ktora nie ma prawa sie zepsuc facepalm.gif

Teraz to juz nie maja wyjscia jak isc w zaparte - wstyd sie przyznac ze popsuli na wlasne zyczenie zupelnie dobre auta kupione za publiczne pieniadze crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiscie ze to nie wina dystansow, w koncu to jedyna czesc w tym aucie ktora ktora nie ma prawa

> sie zepsuc

> Teraz to juz nie maja wyjscia jak isc w zaparte - wstyd sie przyznac ze popsuli na wlasne zyczenie

> zupelnie dobre auta kupione za publiczne pieniadze

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tydzień temu widziałem alfę w Rzeszowie i miała ładne aluminiowe felgi. Na letnich jeździli? Czy

> może jedni dostali na alu felgach a inni stalówkach?

Potwierdzam dzisiaj taką widziałem w RZ oryginalne alusy alfy miała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.