Skocz do zawartości

Do oglądaczy zdjęć


marew

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za wada ? Chodzi ci o wyposażenie czy o stan układu jezdnego ?

Moim zdaniem bardziej dziwne jest to iż jest po wymianie paska rozrządu (choć nie napisane jest kiedy to robił.

P.S.

Błotnik lewy od prawego bardzo różni się czystością/polerką/woskowaniem ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze może być od helmuta co do kościoła jeździł, a tylko czasem wnuczkowi pożyczał auto na upalanie gum.

Poza tym co to za problem wyremontować zawieszenie swożnie, drążki, wahacz(?), amortyzatory. Kwota takiego serwisu to nie majątek a jeździsz spokojnie kolejne tysiące kilometrów. Szukasz używanego auta które jest idealne... nie ma takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co to za wada ? Chodzi ci o wyposażenie czy o stan układu jezdnego ?

> Moim zdaniem bardziej dziwne jest to iż jest po wymianie paska rozrządu (choć nie napisane jest

> kiedy to robił.

> P.S.

> Błotnik lewy od prawego bardzo różni się czystością/polerką/woskowaniem ?!?

w komisie twierdzi że był malowany tylko błotkin od strony kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wytyrany po naszych dziurach, pewnie bez należytego serwisu jak to w polsce. Poza tym, nie znasz

> zasady, że nikt Cię bardziej nie oszuka niż twój własny rodak:)?

dziś jedzie na skp na sprawdzenie zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poza tym co to za problem wyremontować zawieszenie swożnie, drążki, wahacz(?), amortyzatory. Kwota

> takiego serwisu to nie majątek a jeździsz spokojnie kolejne tysiące kilometrów. Szukasz

> używanego auta które jest idealne... nie ma takich.

Są takie, lub prawie takie, jak dla mnie kupno auta krajowego to jak kupowanie używanych nie wypranych skarpetek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niezgodzie się z Toba dla mnie to o akurat zaleta - no ale niektórzy wola tdika od dziadka z

> rajchu

powielasz non stop te same fanaberie z tym tdikiem. Każde moje auto pochodzi z importu i jestem zadowolony, już się wyleczyłem z kupowania od polaczków na prawdę szansa, trafienia na minę jest ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś jedzie na skp na sprawdzenie zawieszenia

oblukaj dokładnie okolice wlewu tam bardzo często pojawia się korozja (od strony nadkola) , także przy listwach progowych przy podłodze dokładnie oglądaj. Jeśli malowany był błotnik należy przyjrzeć się dokładnie czy fartuch nie był ruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czas na ostrą selekcje to szukaj auta, tylko nie napisałeś ile czasu ci to zajmuje.

Dla mnie jedyna szansa to odróżnienie wielkiej miny od auta które ma prawo się zepsuć.

Czy swoje auta używane sprzedajesz polakom ? Czyli oni "śmierdzą" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są takie, lub prawie takie, jak dla mnie kupno auta krajowego to jak kupowanie używanych nie

> wypranych skarpetek.

A kupowanie sprowadzonego to niestety często kupowanie wypranych skarpetek w najlepszym proszku ale za to kiepsko pocerowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Każde moje auto pochodzi z importu i jestem zadowolony

Raczej musisz być zadowolony ok.gif

Twoja sprawa, że dorabiasz do tego ideologię typu: "stary strucel" z Zachodu od Turka, to PRAWIE nówka, bo jeździ po lepszych drogach skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kupowanie sprowadzonego to niestety często kupowanie wypranych skarpetek w najlepszym proszku ale

> za to kiepsko pocerowanych.

Kupując cokolwiek a zwłaszcza samochód należy mieć trochę wiedzy i oglądać co się kupuje. Wtedy nie ma problemu z miną. Najgorzej jak się za granicą szuka taniego auta, wtedy faktycznie lepiej już wcale nie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej musisz być zadowolony

> Twoja sprawa, że dorabiasz do tego ideologię typu: "stary strucel" z Zachodu od Turka, to PRAWIE

> nówka, bo jeździ po lepszych drogach

nigdy nie kupował od turka, lecz zawsze od NIEMCA wiec po co to ględzenie bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybacz kolego ale przestrzegam wszystkich jak tylko się da przed krajówkami

Bo krajówka może być dobra ale nie będzie tania.

A wracając do Punto, to nie ma podstawowego, jak dla mnie, wyposażenia czyli klimy. Podstawowe bo latem chłodzi, a później łatwiej znaleźć kupca - takiego wybrednego jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybacz kolego ale przestrzegam wszystkich jak tylko się da przed krajówkami

Gdy sprzedawałem Fabię, to że była kupiona w polskim salonie było dla kupującego ogromną zaletą.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wracając do Punto, to nie ma podstawowego, jak dla mnie, wyposażenia czyli klimy. Podstawowe bo

> latem chłodzi, a później łatwiej znaleźć kupca - takiego wybrednego jak ja.

fakt, bez klimy ciężko teraz sprzedać auto, jeśli kupującemu nie zależy na klimie może próbować ostro negocjować cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdy sprzedawałem Fabię, to że była kupiona w polskim salonie było dla kupującego ogromną zaletą.

są tacy którzy kupują samochód i są tacy którzy "kupują samochód" każdy ma inne upodobania. Ja jedynie prezentuje swoje zdanie na podstawie oględzin sporej ilości aut krajowych i sporo mniejszej części aut sprowadzonych. Mnie zdecydowanie łatwiej jest kupić auto do sprowadzenia niż krajowe. Ponieważ oszczędzam cenny czas a czas to pieniądze których nigdy nie mam w nadmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie nie wypisujecie takich fanaberii odchodzimy od tematu.

Pytanie było proste: Obejrzeć zdjęcie Punto i ocenić na tej podstawie autko. A Ty wpadasz i gloryfikujesz stare, częstokroć zajeżdżone trupy z Niemiec.

Sam mieszasz Autorowi wątku, a do innych masz pretensje? Chyba coś nie tak z Tobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie było proste: Obejrzeć zdjęcie Punto i ocenić na tej podstawie autko.

na podstawie takich zdjęć nic się nie oceni wiarygodnie. To tak jakby kupować auto w nocy lub bez oglądania ze spodu.

A Ty wpadasz i

> gloryfikujesz stare, częstokroć zajeżdżone trupy z Niemiec.

proszę Cię nie opowiadaj takich bzdur smile.gif

> Sam mieszasz Autorowi wątku, a do innych masz pretensje? Chyba coś nie tak z Tobą...

nikomu nie mieszam jedynie ostrzegam. Masz znajomego w tym komisie, że tak go bronisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybacz kolego ale przestrzegam wszystkich jak tylko się da przed Polskimi pośrednikami.Oni zwożą

> żeby zarobić na śmierdzących skarpetkach .

to prawda, bo oni zwykle ciągną to co ciężko uznać za auto jak jedzie na lawecie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na lawecie,na kołach,na rekach nie ważne jak.Podstawa to zero pośredników.Jechać samemu i kupować.

fakt, a aut ciekawych jeszcze jest sporo z tym, że droższych niż w kraju ale chociaż pewność (chociaż to za wiele powiedziane), że się kupi coś wartego tych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spokojnie, to jest najłatwiejsze do zweryfikowania. Ale nie po zdjęciu.

Jak dla mnie też, środku to samo.

Robiony błotnik, bo niby przytarty był. Klapa tylna: z jednej strony idzie palec wsadzić a z drugiej nie, przy lampach. Przebieg niby niecałe 100 000 km.

Szyba przednia wymieniana, bo niby pękła, ale to możliwe..

Część szyb firmy Spilntex a część Pilkinton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Część szyb firmy Spilntex a część Pilkinton.

szyba jeszcze o niczym nie świadczy, ale powinna powodować zapalenie się czerwonej lampki. Punto ma bardzo wiotką konstrukcje karoserii pęknięcie szyby mogło pojawić się np od wjechania w większą dziurę, kamyka, a równie dobrze od dzwona frown.gif Zajrzyj za bodziaka, jak tram wygląda blacha, czy nie ma odprysków itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wytyrany po naszych dziurach, pewnie bez należytego serwisu jak to w polsce. Poza tym, nie znasz

> zasady, że nikt Cię bardziej nie oszuka niż twój własny rodak:)?

no tak, to prawda. Aż sie dziwie ze ktos od ciebie te auta jeszcze potem te auta odkupuje. zlosnik.gif

a może po prostu masz inny paszport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widać co nie tak na tych fotach ??

> http://autokolasa.gratka.pl/ogl/12392077.html

Nawet nie wspomniał że jest bezwypadkwy. Bo wygląda na bity. Powinien mieć w serii nawet w PL jaśka, pisze,że nie ma poduszek, a kształt kierownicy sugeruje, że albo to abg albo atrapa.

Na zdjęciach spasowanie nie wygląda najlepiej o czym koledzy pisali.

Brak klimy ( a sporo tych punt ma) też może byc pewnym minusem w tym budżecie.

Przebieg... cóż może to być stan licznika tylko, ale na to dowodów nie mam.

Ogólnie wygląda mało okazyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robiony błotnik, bo niby przytarty był. Klapa tylna: z jednej strony idzie palec wsadzić a z

> drugiej nie, przy lampach.

No i co z tego?

7-letnie punto rodzicow tez mialo taki objaw. Od nowosci uzytkowane przez nich. Zadnych kolizji.

To tylko fiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powielasz non stop te same fanaberie z tym tdikiem. Każde moje auto pochodzi z importu i jestem

> zadowolony, już się wyleczyłem z kupowania od polaczków na prawdę szansa, trafienia na minę

> jest ogromna.

malo wiesz - czasem w PL szybciej znajdziesz zadbane auto gdyz u nas jest ono jeszcze traktowane jako luksus i dbane. na zachodzie auto to tylko wozidelko i nie przywiazuja do niego wagi. tyle ze zadbane auto kosztuje a ludzie wola kupic "okazje" z niemiec od handlarza - a na zachodzie tez okazje rzedko sie zrzadzaja - auta zadbane sa w cenie - czesto drozej niz w PL - szroty kupuje sie taniej - handlarz picuje kreci licznik i masz okazje w polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i mało wiem, ale popatrz sobie na zdjęcia mojego szrotu w profilach i innych zakamarkach na próżno szukać rdzy a to przecież auto z niemiec od razu zaznaczam, że nie tdik i nie od dziadka. Całkowicie bezwypadkowy i bezkolizyjny.

endoskop1.jpg

endoskop2.jpg

endoskop3.jpg

endoskop4.jpg

endoskop5.jpg

endoskop6.jpg

endoskop7.jpg

endoskop8.jpg

endoskop9.jpg

endoskop10.jpg

endoskop11.jpg

endoskop12.jpg

endoskop13.jpg

endoskop14.jpg

endoskop15.jpg

endoskop16.jpg

endoskop17.jpg

endoskop18.jpg

endoskop19.jpg

endoskop20.jpg

endoskop21.jpg

endoskop22.jpg

a to aż 10letni opel na którym tak ludzie wieszają psy, że podobno koroduje jak szalony grinser006.gif Prawda jest taka, że ja wolę starsze sprowadzone auto niż nowsze krajowe. Zresztą takich jak ja jest cała masa. Niemal pewne jest, że ten sam egzemplarz krajowy byłby w gorszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może i mało wiem, ale popatrz sobie na zdjęcia mojego szrotu w profilach i innych zakamarkach na

> próżno szukać rdzy a to przecież auto z niemiec od razu zaznaczam, że nie tdik i nie od

> dziadka. Całkowicie bezwypadkowy i bezkolizyjny.

> a to aż 10letni opel na którym tak ludzie wieszają psy, że podobno koroduje jak szalony Prawda

> jest taka, że ja wolę starsze sprowadzone auto niż nowsze krajowe. Zresztą takich jak ja jest

> cała masa. Niemal pewne jest, że ten sam egzemplarz krajowy byłby w gorszym stanie.

wow, a zdjęcia z wnętrza układu wydechowego też masz?

Aha , sugerujesz, że profile zamknięte w tym fiacie są już podgnite, bo nim Polak?

Mogę tylko powiedzieć, że miąłem kiedyś Polskiego fiata 125p użytkowanego przez kogoś wcześniej w Polsce i po 17 latach progi też były idealne. Jest przysłowie, jak się dba, tak się ma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powielasz non stop te same fanaberie z tym tdikiem. Każde moje auto pochodzi z importu i jestem

> zadowolony, już się wyleczyłem z kupowania od polaczków na prawdę szansa, trafienia na minę

> jest ogromna.

Tak samo jak ty opcje kupowania krajowych. Ja za to kupowałem do tej pory krajówki i zawsze wszystko było OKI. Więc jest jest to odwieczny spór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.