Skocz do zawartości

Nowe moto chyba kupuje proszę o pomoc


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

w wyborze ( proszę nie przenosić na moto przynajmniej do jutra ) zlosnik.gif

nie chodzi o specyfikacje techniczną ani o właściwości jezdne tylko o sam wybór oczami

Honda pcx 125 cena 11 tys

honda-pcx-125i-scooter4.jpg

czy yamaha wr 125 cena 12900

big_yamaha_wr125x_2009_01.jpg

moja jazda to w tygodniu miasto w niedziele wypad za miasto lubię po lasach sobie spokojnie jeździć duktami.

Co byście wybrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w wyborze ( proszę nie przenosić na moto przynajmniej do jutra )

> nie chodzi o specyfikacje techniczną ani o właściwości jezdne tylko o sam wybór oczami

> Honda pcx 125 cena 11 tys

> czy yamaha wr 125 cena 12900

> moja jazda to w tygodniu miasto w niedziele wypad za miasto lubię po lasach sobie spokojnie jeździć

> duktami.

> Co byście wybrali

Jak po lasach to raczej nr 2 zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w wyborze ( proszę nie przenosić na moto przynajmniej do jutra )

> nie chodzi o specyfikacje techniczną ani o właściwości jezdne tylko o sam wybór oczami

> Honda pcx 125 cena 11 tys

> czy yamaha wr 125 cena 12900

> moja jazda to w tygodniu miasto w niedziele wypad za miasto lubię po lasach sobie spokojnie jeździć

> duktami.

> Co byście wybrali

skuterem do duktach nie pojezdzisz, yamaha nie jest wygodna i oprocz tego, ze wyglada to generalnie to jest qpa .... ani jedno ani drugie ale z dwoja zlego juz bym raczej skuter wzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca to zupełnie dwa inne rodzaje motocykli czy ja zle widze ? jak czasem wpadasz w teren to oczywiste ze typ nr 2. Pomysl sam - jak byś balansował w kopnym piasku siedzac na "kibelku" ? w dodatku na 2 mozna sie powygłupiać. Na 1 jezdzą same dziady grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeca to zupełnie dwa inne rodzaje motocykli czy ja zle widze ? jak czasem wpadasz w teren to

> oczywiste ze typ nr 2. Pomysl sam - jak byś balansował w kopnym piasku siedzac na "kibelku" ?

> w dodatku na 2 mozna sie powygłupiać. Na 1 jezdzą same dziady

ok.gifclaps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takie zdanie mam o yamasze

Nie o KTM'ie

Ludzie sie nim podniecaja a jak przyjdzie co do czego to, eeee, lepiej nie gadac, moje wlasnie poojdzie na czesci bo statera nie moge kupic ! - Firma kurza twarz od siedmiu bolesci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w wyborze ( proszę nie przenosić na moto przynajmniej do jutra )

> nie chodzi o specyfikacje techniczną ani o właściwości jezdne tylko o sam wybór oczami

> Honda pcx 125 cena 11 tys

> czy yamaha wr 125 cena 12900

> moja jazda to w tygodniu miasto w niedziele wypad za miasto lubię po lasach sobie spokojnie jeździć

> duktami.

> Co byście wybrali

Co do Twoich upodobań to nr. 2

Skuter raczej do lasu się nie nadaje

i nie przyniesie tyle frajdy co supermoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic jak raz w tygodniu to szkoda kasy na nowy sprzet , kup cos uzywanego w pewnych rak . Jak chcesz latac po lesie to napewno nie skuter , kup jakiegos trampka w sam raz na wyprawy po lesie .

Prawda SKY ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic jak raz w tygodniu to szkoda kasy na nowy sprzet , kup cos uzywanego w pewnych rak . Jak chcesz

> latac po lesie to napewno nie skuter , kup jakiegos trampka w sam raz na wyprawy po lesie .

> Prawda SKY ???

używkę przy tej cenie to trochę bezsensu, w moto jest chyba odpis 100% vatu i w koszty sobie wrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.