Skocz do zawartości

Kubica w Sauber BMW!!


stig

Rekomendowane odpowiedzi

BMW poinformowało o podpisaniu kontraktu z Robertem Kubicą - został on kierowcą testowym zespołu Sauber BMW, będzie pracował nad rozwojem samochodów i poprowadzi trzeciego Saubera w trakcie piątkowych treningów przed Grand Prix.

- Byliśmy przekonani, że Robert dysponuje potencjałem i wolą przebicia się do Formuły 1 - powiedział dr Mario Theissen. - Teraz jesteśmy zachwyceni, że to my dajemy mu okazję do uczynienia tego kroku. Jako kierowca numer 3, zdobędzie niezbędne doświadczenie i jednocześnie pomoże nam rozwinąć konstrukcję Saubera BMW.

- To dla mnie fantastyczna okazja - mówi Robert. - Zamierzam udowodnić, że na nią zasłużyłem. Dla młodego zawodnika, takiego jak ja, przepis o trzecim kierowcy stanowi dar niebios. W przeszłości testerzy i rezerwowi zawodnicy byli wysyłani jedynie na testy. Tymczasem ja będę mógł poznać wszystkie 19 torów F1, zaznajomić się ze szczegółami weekendów Grand Prix.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli mi na drodze do Formuły 1 w ciągu kilku ostatnich lat. Bez tych osób nie mógłbym teraz przymierzać się do zangażowania w wyścigach F1.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem - twierdzi prestiżowy serwis grandprix.com - Robert Kubica zostanie drugim kierowcą Sauber BMW w 2007 roku!

info z autoklubu.mam nadzieje ze mu sie powiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tymczasem ja będę mógł poznać wszystkie 19 torów F1,

> zaznajomić się ze szczegółami weekendów Grand Prix.

I to jest chyba największa zaleta tego układu.

Mam nadzieję, że informacja ta potwierdzi się jeszcze na 100% (na razie na wszelki wypadek proponuję ostrożność...) i że Robert faktycznie będzie mógł zrobić swój następny krok w drodze na szczyt. ok.gif

> Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem - twierdzi prestiżowy serwis

> grandprix.com - Robert Kubica zostanie drugim kierowcą Sauber

> BMW w 2007 roku!

A tej informacji nie dawałbym już aż takiej wiary. To czyste spekulacje, a w ciągu całego sezonu może jeszcze zdarzyć mnóstwo rzeczy, zarówno pozytywnych jak i negatywnych dla Roberta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to jest chyba największa zaleta tego układu.

> Mam nadzieję, że informacja ta potwierdzi się jeszcze na 100% (na

> razie na wszelki wypadek proponuję ostrożność...) i że Robert

> faktycznie będzie mógł zrobić swój następny krok w drodze na

> szczyt.

skoro nawet tu tak pisza to pewnie jest to pewne zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w radiu podali, że podpisał roczny kontrakt. No to mamy swojego pierwszego kierowce w F1, co prawda jest 3 kierowcą, ale zawsze to dobry początek.

Brawo dla Roberta brawo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO

claps.gif

Jest to najlepsza opcja jaka mogła Go w następnym sezonie spotkać. Trzymam kciuki za dalszy rozwój. smile.gif

Ps. spodziewałem sie, że ta wiadomość bedzie dzisiaj królowała na MK a musiałem przeszukać wszystkie kąciki zlosnik.gif.

BTW na MotoSporcie jestem po raz pierwszy swiety.gif zatem witam Sznowne Grono cool.gif

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tej informacji nie dawałbym już aż takiej wiary. To czyste

> spekulacje, a w ciągu całego sezonu może jeszcze zdarzyć mnóstwo

> rzeczy, zarówno pozytywnych jak i negatywnych dla Roberta...

true true . tez jestem zdania ze na razie trzeba sie powstrzymac od az tak daleko idacych wnioskow.mam nadzieje ze to sie spelni ale nie ma tez co od razu tak zakladac.time'll show

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest to najlepsza opcja jaka mogła Go w następnym sezonie spotkać.

> Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

Zgadzam się. To dużo fajniej, a przede wszystkim bardziej przyszłościowo, niż GP2.

> Ps. spodziewałem sie, że ta wiadomość bedzie dzisiaj królowała na MK

> a musiałem przeszukać wszystkie kąciki .

No, cóż... Póki co mamy małyszomanię. Na kubicomanię trzeba jeszcze chwilę poczekać. wink.gif

> BTW na MotoSporcie jestem po raz pierwszy zatem witam Sznowne Grono

Witamy. I, rzecz jasna, zapraszamy częściej. 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No, cóż... Póki co mamy małyszomanię. Na kubicomanię trzeba jeszcze

> chwilę poczekać.

Tak, trzeba poczekac na zmiane obsady w TV bo teraz jak wiadomo wazniejsza jest 5 liga pilki noznej niz sport samochodowy (rajdy i inne).

Tutaj TV4 ma spore szanse powalczyc. Pokazywali F1, a w dodatku sponsorem relacji bylo BMW zlosnik.gif

A w TVP pewnie bedzie krotki komunikat sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> juz widze te tlumy chetnych zapisujacych sie na kartingi piekne i

> nowoczesne tory kartingowo-wyscigowe

No, nie wiem... Myślę, że działacze ewentualny sukces skonsumują na swój tradycyjny, polski sposób...

A potem będą się dziwić, że prokuratura się do nich przywala. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No, nie wiem... Myślę, że działacze ewentualny sukces skonsumują na

> swój tradycyjny, polski sposób...

> A potem będą się dziwić, że prokuratura się do nich przywala.

No wlasnie co mnie dziwi w tej sprawie to brak reakcji dzialaczy ze to oni swym wysilkiem nie pozwolili zginac naszemu talentowi zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No wlasnie co mnie dziwi w tej sprawie to brak reakcji dzialaczy ze

> to oni swym wysilkiem nie pozwolili zginac naszemu talentowi

Na szczęscie Robert już dawno wyzwolił się z tego pięknego kraju biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.