Skocz do zawartości

jakość obsługi szkód AC w Allianz?


Dareks

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przymierzam się do wykupienia pakietu OC+AC+NW w Allianz. Tylko w necie znalazłem trochę negatywnych opinii na temat jakości realizacji szkód, przeciąganiu terminów, itp...

Czy ktoś realizował ostatnimi czasy szkodę u nich i może się podzielić opinią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> przymierzam się do wykupienia pakietu OC+AC+NW w Allianz. Tylko w necie znalazłem trochę

> negatywnych opinii na temat jakości realizacji szkód, przeciąganiu terminów, itp...

> Czy ktoś realizował ostatnimi czasy szkodę u nich i może się podzielić opinią?

Półtorej roku temu miałem nieprzyjemność korzystać z usługi tej firmy. ( nieprzyjemność mam na myśli samo zdarzenie )

W około 35min. po zgłoszeniu telefonicznym podjechała laweta i auto osobowe aby zabrać resztę rodzinki z psem i zakupami. Autko na lawę wraz zemną i do wskazanego warsztatu z limitem jeśli dobrze pamiętam 50km.

W ciągu 72godz. rzeczoznawca pojawił się w warsztacie i po oględzinach na miejscu w ciągu 5 dni kasa na koncie.

W moim przypadku akurat nie narzekam. Szkoda była likwidowana z mojego AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> przymierzam się do wykupienia pakietu OC+AC+NW w Allianz. Tylko w necie znalazłem trochę

> negatywnych opinii na temat jakości realizacji szkód, przeciąganiu terminów, itp...

> Czy ktoś realizował ostatnimi czasy szkodę u nich i może się podzielić opinią?

W październiku zeszłego roku naprawiałem szkodę z AC w Allianz. Auto do ASO, dwa podpisy i nic mnie więcej nie interesowało. Na czas naprawy auto zastępcze, co tu więcej chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> przymierzam się do wykupienia pakietu OC+AC+NW w Allianz. Tylko w necie znalazłem trochę

> negatywnych opinii na temat jakości realizacji szkód, przeciąganiu terminów, itp...

> Czy ktoś realizował ostatnimi czasy szkodę u nich i może się podzielić opinią?

miesiac temu wymienialem szybe od kamienia... mam AC w allianz. auto dodatkowo w leasingu.

zaswiadczenie od leasingodawcy - auto do ASO - naprawa 1 dzien. wsio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> przymierzam się do wykupienia pakietu OC+AC+NW w Allianz. Tylko w necie znalazłem trochę

> negatywnych opinii na temat jakości realizacji szkód, przeciąganiu terminów, itp...

> Czy ktoś realizował ostatnimi czasy szkodę u nich i może się podzielić opinią?

Ja półtora roku temu likwidowałem szkodę w Clio. Wystarczyła wycena ASO, samochód zastępczy dostałem, szkoda zlikwidowana błyskawicznie. W cztery dni wymienione blachy, polakierowany.

Byłem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> przymierzam się do wykupienia pakietu OC+AC+NW w Allianz. Tylko w necie znalazłem trochę

> negatywnych opinii na temat jakości realizacji szkód, przeciąganiu terminów, itp...

> Czy ktoś realizował ostatnimi czasy szkodę u nich i może się podzielić opinią?

Jako poszkodowany korzystalem z OC sprawcy juz w wielu firmach. W Allianz bylo wlasnie najprzyjemniej. Kolizje z winy sprawcy mialem o godz 14, jechalem sluzbowo wiec nie mialem czasu zglaszac i zglosilem szkode po godz 18 (piątek). O godz. 20 juz dzwonil do mnie rzeczoznawca zeby sie umowic na rano poniedzialek na ogledziny i przeslal mi mailem wszystkie dokumenty do wypelnienia. Wtorek juz byla wycena i wyplata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> przymierzam się do wykupienia pakietu OC+AC+NW w Allianz.

To wprawdzie było "za" poprzedniego samochodu, ale sprawa naprawdę załatwiona profi waytogo.gif

Papierologia wypełniona w ASO w momencie oddawania samochodu, czyli brak konieczności jeżdżenia do samego Allianza, zastępczak na czas naprawy. Zero zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> przymierzam się do wykupienia pakietu OC+AC+NW w Allianz. Tylko w necie znalazłem trochę

> negatywnych opinii na temat jakości realizacji szkód, przeciąganiu terminów, itp...

> Czy ktoś realizował ostatnimi czasy szkodę u nich i może się podzielić opinią?

Bez zastrzeżeń. Likwidowałem w czerwcu szkodę z AC - wymiana pękniętej szyby przedniej. Szkoda zgłoszona telefonicznie, po kilku dniach odstawiłem auto do wybranego serwisu, następnego dnia odebrałem auto z nową szybą. Bezproblemowo. Jedyne co musiałem ze swej strony zrobić, to dostarczyć zaświadczenie o bezszkodowości od poprzednich ubezpieczycieli (czy aby należała mi się taka zniżka na AC jaką zadeklarowałem przy zawieraniu ubezpieczenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma większego znaczenia w jakiej f-mie wykupisz polise AC

najważniejsze abyś przeczytał dokładnie na jakie warunku ją podpisujesz i w jakim wariancie....bo przy szkodzie z AC dopiero się okazuje, że nie wiadomo co podpisano....

każda f-ma ma swoją politykę wypłat odszkodowań i naliczania szkód, ale w większości są zbieżne......

ps:

obyś z AC nie musiał auta wogóle naprawiać.... piwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.