Skocz do zawartości

Oceniacze zdjęciowi - do tablicy!


wladmar

Rekomendowane odpowiedzi

> zobacz na szerokośc szczeliny pomiedzy maska przednia a błotnikami, od pasazera wydaje się byc

> nierównomierna...

Linia błotnik-słupek też... Ale mogło tak być fabrycznie, nie wiem jak w Nissanach, ale np. w Skodach i nie tylko fabryczne spasowanie elementów dopuszczało takie odchylenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Linia błotnik-słupek też... Ale mogło tak być fabrycznie, nie wiem jak w Nissanach, ale np. w

> Skodach i nie tylko fabryczne spasowanie elementów dopuszczało takie odchylenia.

Potwierdzam, w Primerach jest kiepskie spasowanie, nie należy tym się (tylko i wyłącznie) kierować. Oglądałem np nowe nissany w salonie...sa sprzedawca potwierdził, że są jakieś normy "odchyleń" i szczerze mówiąc takie salonowe auto spisałbym na straty ze względu na te szczeliny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. W P12 łatwo sprawdzić poduszki. Podważ osłonkę poduszki przy suficie i zobaczysz czy jest kurtyna, siedzenia są z suwakiem rozpinasz i masz dostęp do bocznych poduszek. Przednie już ciężej trzeba troszeczkę rozkręcać, ale zobacz od spodu kierownicy czy jest zaślepka w śrubkach.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> P.S. W P12 łatwo sprawdzić poduszki. Podważ osłonkę poduszki przy suficie i zobaczysz czy jest

> kurtyna, siedzenia są z suwakiem rozpinasz i masz dostęp do bocznych poduszek. Przednie już

> ciężej trzeba troszeczkę rozkręcać, ale zobacz od spodu kierownicy czy jest zaślepka w

> śrubkach.

Dzięki, dobra rada, tak zrobię ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega szuka auta, znalazł takie coś. Wiadomo - komis, nie napisał że bezwypadkowe, więc

> prawdopodobnie ulep. Czy jest w ogóle sens tam jechać i oglądać, czy już ze zdjęć widac, że

> przystanek?

> otomoto

Nieoryginalne przyciemnianie szyb i pęcherze powietrza na tylnej.

Standardowo brak zdjęcia wnętrza ze strony kierowcy + dziwnie nieostre zdjęcie lewego boku spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Standardowo brak zdjęcia wnętrza ze strony kierowcy + dziwnie nieostre zdjęcie lewego boku Tak jakby zderzakospoler byl przesuniety / opuszczony w dol.

Mnie bardziej zadtanawia dlaczego niema fot z bokow . Od tylu klapa jakos naprawde dziwnie zawieszona zwlaszcza z prawej strony rog gorny.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niedaleko to jechać obejrzeć ..... zabrać czujnik lakieru i posprawdzać a nie sugerować się , że ktoś po zdjęciach rozpozna ,że bite:D

Jedyne co można ze zdjęć wywnioskować to to ,że ktoś nie potrafił szyb przyciemnić biglaugh.gif

Poza tym przebieg..... może być oryginalny może nie być .... I co będziemy dyskutować? Trzeba obejrzeć auto.

Jeśli na aucie faktycznie nie ma rys czego ze zdjęć się nie da wywnioskować to już jest podejrzliwe smile.gif bo po 8 latach coś musiało się delikatnie zarysować ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżdzę rok primerą, sympatyczne autko

> ale szczerze nie polecam DIESLA, moja to benzynka 1.8 z KME DIEGO G3

> silniki diesla to są z renault - ogólnie porażka

Ten 2,2 to też renualt? Ja słyszałem, że tylko 1.9 więc jak to jest ? frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.