Skocz do zawartości

Maluszek dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

> Bomba

> Bardzo mi się podoba.... teraz z sentymentem patrze na takie maluszki, w końcu taki był mój I-wszy

> pojazd...

> Twoja Girl może być z Ciebie dumna...

dziewczyna sie tez cieszy smile.gif najlepsze jest to ze tu w NL nikt takiego nie ma i malo kto kojarzy te auto a prawie KAZDY sie za nim odwraca patrzy i komentuje, ludzie machaja ,usmiechaja sie ,trabia grinser006.gif

normalnie polewka rotfl.gifyay.gifzlosnik2.gifserduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajnie, tylko tą przednią rejestracja opuśc pod zderzak.

> a boczne wloty powietrza to jak akcesoryjne, bo nie widziałem takowych.

> A autko fantastycznie prezentuje się na fotkach

jak bede mial nowe tabice to wlasnie tak zrobie. poki co tak bylo po poprzednim wlascicielu, a co do wlotow to nie wiem , tez juz takie byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak bede mial nowe tabice to wlasnie tak zrobie. poki co tak bylo po poprzednim wlascicielu, a co

> do wlotow to nie wiem , tez juz takie byly

wloty są oryginalne - miałem takie zamontowane przez fabrykę w pełnym FLu z roku 1985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy do kolegi jeszcze nie dotarli

> dwuch szwagrow od moich dwuch roznych kumpli musialo przerejestrowywac fury po ilus tam latach

> pobytu

jak to w zyciu wszystko da sie obejsc ale prawda ze jak kilka razy cie zatrzymia a auto jest na ciebie to duze szanse ze bedziesz sie z nimi uzerac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy do kolegi jeszcze nie dotarli

> dwoch szwagrow od moich dwoch roznych kumpli musialo przerejestrowywac fury po ilus tam latach

> pobytu

Chodzą takie słuchy. W gwoli ścisłości to akurat policja nie ma tu nic do tego. Bać należy się Douane. Czyli tzw. policji skarbowej. To oni się tym zajmują. Od nich dostajesz ostrzeżenie i czas na wywóz autka lub przerejestrowanie. No chyba że w kraju jesteś już ho ho albo i dłużej wtedy w promocji dostajesz bonusowy blankiecik do zapłaty. To jednak ma się podobno zmienić. Już obradują. Także nie trzeba się będzie obawiać że autko trzeba wywieźć czy przerejestrować. Mają wprowadzić podatek "drogowy" dla obcokrajowców. Oj będzie wesoło. spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodzą takie słuchy. W gwoli ścisłości to akurat policja nie ma tu nic do tego. Bać należy się

> Douane. Czyli tzw. policji skarbowej. To oni się tym zajmują. Od nich dostajesz ostrzeżenie i

> czas na wywóz autka lub przerejestrowanie. No chyba że w kraju jesteś już ho ho albo i dłużej

> wtedy w promocji dostajesz bonusowy blankiecik do zapłaty. To jednak ma się podobno zmienić.

> Już obradują. Także nie trzeba się będzie obawiać że autko trzeba wywieźć czy przerejestrować.

> Mają wprowadzić podatek "drogowy" dla obcokrajowców. Oj będzie wesoło.

oni sami nie wiedza co maja ze soba zrobic smile.gif raz mnie duane trzepalo i tak bardzo sie cieszyli ze sobie zanotuja wszystkie moje dane i dane auta ale jak juz zapelnil pierwsza kartke z moimi danymi i przeszedl do danych auta jak bardzo sie zdzwiwil ze auto "nie jest moje" grinser006.gifgrinser006.gif, spytal czyje po czym wyrzucil kartke i kazal mi sobie pojsc grinser006.gif hehe grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja takie miałem w '84

Od nowości? hmm.gif

W 85 była prezentacja FLa. Jednego z pierwszych miał mój ojciec - potem jak zrobiłem PJ trafił do mnie - pamiętam, jak był wielką sensacją na parkingu, bo był nowością. Jednym z różniących od poprzedniej wersji detali były właśnie takie wloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.