Skocz do zawartości

BMW E9 - 3.0 CSi Coupe ....


Rekomendowane odpowiedzi

> eee, nie bylo tak, zle List wczoraj przyszedl - wszystko okay, standardowa formula - zmienili VIN

> i rok produkcji, skasowali mnie $50 i tyle.

> W przyszlym tygodniu podskocze zeby ja zarejstrowac i mysle czy jej nie zafundowac EU tablic, albo

> kolorowych - czy standardowe zolte

> [...]

do BMW (no z niemcowni pochodzi) pasują classic euro white extra long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prestige $2395

Popatrz na to ciut inaczej, 2,395 PLN za rejestracje ktora bedzie cale twoje zycie z tobazlosnik.gif, bedziesz ja przenosil z auta na auto - a jak ci sie znudzi to mozesz sprzedac na aukcjiok.gif - jak sie np jakis inny Joshi pojawiwink.gif

285847366-Joshi.jpg

Jak ci sie znudzi a kupca brak to mozesz przerobic kolor.

Premium jest bo mozesz dac co ci sie podoba - czyli dowolna kombinacje.

Z reszta kazdy stan jest inny, u mnie np placisz $500 na rok za dowolna kombinacjelizak.gif.

Dlatego powiedzmy, ze bedzie mial auto przez nastepnych 40-50 lat, wychodzi jakies circa $50 na rokfly.gif[...]

post-1538-1435251592881_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takiej sytuacji to nawet ma sens wink.gif

w PL "Prestige" kosztuje 1000 zł i jest przypisany do auta sick.gif

Kupujesz nowe auto, wydajesz 1000 na "Prestige" np. E0 JOSHI, po 2 dniach kradną Ci furę i po tablicach , następne mogą być E1-E9 JOSHI i znowu wołają tysiaka no.gif

a jak wygląda kwestia, kiedy w jednym stanie będzie dwóch lub trzech chętnych na "JOSHI" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w takiej sytuacji to nawet ma sens

[...]2 dniach kradną Ci furę i po

> tablicach , następne mogą być E1-E9 JOSHI i znowu wołają tysiaka

a co po E9hmm.gif?

> a jak wygląda kwestia, kiedy w jednym stanie będzie dwóch lub trzech chętnych na "JOSHI" ?

first in, first served. Niektorzy zyja z tabliczlosnik.gif - kupujesz i dajesz na ebayzlosnik.gif.

Najdrozsze sa tablice liczbowe.

C*1 ma Prime Minister, chyba "8" poszlo jakies 6-7 lat temu w NSW za $100,000 (8 sczesliwa liczba Chinazlosnik.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli bierzesz Prestige i wpisujesz OZI?

Zajete jakies 30 lat temuzlosnik.gif (kiedy pierwsze formy personalizacji sie poojawilyzlosnik.gif)

Wzialem zielona, ale jeszcze mysle czy nie zmienic na czerwonasmirk.gif lub normalna standardowa zoltahmm.gif

. Patrze jakie byly tablice w latach 70tych w CH, D, a jak nie to wezme zolta - u mnie sie nie zmienila od lat 70tychzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do BMW (no z niemcowni pochodzi) pasują classic euro white extra long

Czy ja wiemhmm.gif - zlosnik.gif - do obecnych aut moze tak, ale przeciez inne tablice byly w latach 70tychold.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]2 dniach kradną Ci furę i po

> a co po E9?

pewnie usłyszysz w okienku "Przykro nam, ale nie może Pan już zamówić takich tablic"

w/g przepisów

Quote:

Tablice indywidualne zawierają: wyróżnik województwa oraz wyróżnik indywidualny. W województwie śląskim wyróżnik województwa zawiera na początku literę "S", następnie
cyfrę
nadaną przez Urząd Miejski w Katowicach jako dla kolejnego w województwie śląskim pojazdu z takim samym wyróżnikiem indywidualnym.


> first in, first served. Niektorzy zyja z tablic - kupujesz i dajesz na ebay.

ma to sens z tą sprzedażą wink.gif

> Najdrozsze sa tablice liczbowe.

> C*1 ma Prime Minister, chyba "8" poszlo jakies 6-7 lat temu w NSW za $100,000 (8 sczesliwa liczba

> China)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja wiem - - do obecnych aut moze tak, ale przeciez inne tablice byly w latach 70tych

w latach 70 w D były białe tablice bez eurobandu

wywozowe były jajowate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.