Skocz do zawartości

Czy BIS był produkowany na rynek USA ?


Rekomendowane odpowiedzi

> http://moto.allegro.pl/fiat-126-bis-unikat-wersja-exportowa-na-usa-i2041445379.html

> Sprzedający pisze, że wersja na rynek USA bo licznik wyskalowany w milach. Ale to jeszcze o niczym

> nie świadczy, bo mógł być na rynek GB.

USA?? yikes.gifyikes.gifyikes.gif

Sprzedający musi mieć niezłą fantazję coś takiego pisząc.

Na 100% jest licznik od wersji angielskiej.

a tak swoją drogą ciekawe czym by się miał kierować fiat wprowadzają 126p na rynek USA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> USA??

> Sprzedający musi mieć niezłą fantazję coś takiego pisząc.

> Na 100% jest licznik od wersji angielskiej.

> a tak swoją drogą ciekawe czym by się miał kierować fiat wprowadzają 126p na rynek USA??

Kabriolety były eksportowane do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> USA??

> Sprzedający musi mieć niezłą fantazję coś takiego pisząc.

> Na 100% jest licznik od wersji angielskiej.

> a tak swoją drogą ciekawe czym by się miał kierować fiat wprowadzają 126p na rynek USA??

Myślę że tym samym co Yugo - coś nowego, zupełnie odmiennego od tamtejszych samochodów... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni model sprzedawany w USA to fiat 124 jesli dobrze pamietam, a teraz wróciła nowa 500ka i to tyle. Malec nigdy nie był sprzedawany w USA. Przez moje ręce przewinął się kiedyś licznik w milach, problem był taki, że jadąc do tyłu prędkościomierz się cofał hehe.gif

Wysłałem sprzedającemu linka do złomnika shocked.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wysłałem sprzedającemu linka do złomnika

ja tez...i nawet dostalem odpowiedz:

" Nie podlega dyskusji ,że jest to wersja eksportowa można to wywnioskowac po nr nadwozia. Nie bez powodu trafił tam również oryginalny licznik wyskalowany w milach i km.Myślę ,że nie był to ,żade błąd montera , gdyż taki samochód nie przeszedł by kontroli .Z informacji od ludzi siedzących w polskiej motoryzacji wynika ,że wypuszczono próbne serię tych samochodów na Stany lecz w rzeczywistości nigdy tam nie trafiły - zostały rozprowadzone w Polsce stąd taki ,a nie inny opis w aukcji."

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ostatni model sprzedawany w USA to fiat 124 jesli dobrze pamietam, a teraz wróciła nowa 500ka i to

> tyle. Malec nigdy nie był sprzedawany w USA. Przez moje ręce przewinął się kiedyś licznik w

> milach, problem był taki, że jadąc do tyłu prędkościomierz się cofał

W każdym moim Maluchu tak było palacz.gif

Tam jest zwykły mechaniczny licznik na linkę ze ślimakiem przy skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale w moim normalnym FLowym i ELowym liczniku tak nie było

Dziwne - przecież przy zerze nie ma kołeczka na którym opiera się wskazówka.

U mnie opuszczała się sporo poniżej zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.