Skocz do zawartości

Volkswagen UP Cross


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> 5 dr.

Czy ja wiem czy to dobre rozwiązanie ,przy tak małym autku? hmm.gif

Ciekawe jak wyglądaja testy zderzeniowe toż to jest wielkości Tico albo Matiza ! no.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i tym sposobem VW wchodzi na podwórko fiatów i matizów ciekawe z jakim skutkiem

Jeżeli to auto wejdzie na nasz rynek to jak wszystko z logo VW będzie sie sprzedawać dobrze ok.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ja wiem czy to dobre rozwiązanie ,przy tak małym autku?

Podobnie mówili byli już teraz, dyrektorzy ds. sprzedaży Fiata gdy im Giugiaro zaprezentował prototyp małego autka miejskiego z 5 drzwiami. Projekt olali i odkupiło go Daewoo - nazwało go Matiz i ten oto matiz rozłożył na łopatki sprzedaż fiatowskiego trzydzwiowego seicento, które niczego nowego sobą nie wniosło. Dyrektorzy stracili stołki, a matiz okazał się hitem wink.gif Fiat musiał sobie zrobić nowy model i stworzył pandę, która tez się sprzedaje jak głupia.

> Ciekawe jak wyglądaja testy zderzeniowe toż to jest wielkości Tico albo Matiza !

Matiz ma 3.5 gwiazdki, podobnie panda - a są to konstrukcje starusieńkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a Panda, i10 czy Picanto to duże auta

No właśnie i myślę ze ze względów bezpieczeństwa a nie zapotrzebowania powinny być 3 drzwiowe ! ok.gifalien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie mówili byli już teraz, dyrektorzy ds. sprzedaży Fiata gdy im Giugiaro zaprezentował

> prototyp małego autka miejskiego z 5 drzwiami. Projekt olali i odkupiło go Daewoo - nazwało go

> Matiz i ten oto matiz rozłożył na łopatki sprzedaż fiatowskiego trzydzwiowego seicento, które

> niczego nowego sobą nie wniosło. Dyrektorzy stracili stołki, a matiz okazał się hitem

Hitem w Polsce ok.gif

Fiat

> musiał sobie zrobić nowy model i stworzył pandę, która tez się sprzedaje jak głupia.

Jako drugie ,trzecie auto w rodzinie na zachodzie i auto rodzinne we wschodniej EU ok.gif

> Matiz ma 3.5 gwiazdki, podobnie panda - a są to konstrukcje starusieńkie.

W życiu nie kupiłbym ani jednego ani drugiego no.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Całkiem fajny, ale imo mija się z celem robienie takich aut

> Ale co kto lubi

a czemuż to mija sie z celem ? ja widze wiele zalet . Mało tego najmniejszym w gamie vw zrobiłem ok 50kkm. Brakowało mi troche mocniejszego silnika i czasem dodatkowych drzwi z tyłu ale głównie jeździłem sam. Złego słowa nie powiem. Mało palił wszędzie sie wcisnął. Czego chcieć więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mówisz? To zapraszam na południe Francji - okolice Nicei, Antibes - najbogatsza część. Myślę że

> troszeczku zweryfikujesz swój światopogląd.

To sa wyjątki potwierdzające regułę ok.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale kaszlakiem i czinkłeczento pomykałeś aż miło? Zapomniałes kiedy nie było Cie stac na

> większe/bezpieczniejsze auto?

Mam wieksze zaufanie do europejskiego Fiata jak do azjatyckiego Dajewoo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam wieksze zaufanie do europejskiego Fiata jak do azjatyckiego Dajewoo

ale to nic więcej jak subiektywna ocena nie poparta żadnym konkretem. Byłbym skłonny stwierdzić ze obecne azjatyckie maluchy picanto czy i10 oferują więcej niż ich europejscy krewni. Prawda jest taka ze gdy nie jesteśmy targetem dla jakiegoś produktu nagle znajdujemy srylion powodów dla którego ów produkt powinien całkowicie zniknąć z rynku. I to doskonale widac w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote:

Prawda jest taka ze gdy nie jesteśmy targetem dla jakiegoś produktu nagle znajdujemy srylion powodów dla którego ów produkt powinien całkowicie zniknąć z rynku. I to doskonale widac w tym wątku.


Przesadzasz ,każdy ma prawo do swojej opini obiektywnej albo subiektywnej i tak powinno zostać ok.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie mówili byli już teraz, dyrektorzy ds. sprzedaży Fiata gdy im Giugiaro zaprezentował

> prototyp małego autka miejskiego z 5 drzwiami.

Ale projekt Giugiaro dla Fiata był trzydrzwiowy, miał rozsuwany dach i skierowany raczej dla dzieciarni jako autko rekreacyjne. Przynajmniej tak wynikało z fotki, którą widziałem, zanim logo Fiat zamieniło się na Daewoo. Koreańczycy tez dodali dwójkę drzwi i zmienili target.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale projekt Giugiaro dla Fiata był trzydrzwiowy, miał rozsuwany dach i skierowany raczej dla

> dzieciarni jako autko rekreacyjne. Przynajmniej tak wynikało z fotki, którą widziałem, zanim

> logo Fiat zamieniło się na Daewoo. Koreańczycy tez dodali dwójkę drzwi i zmienili target.

ok.gif Lucciola cool.gif

285668202-o2.jpg

post-22218-14352515200285_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wielu tez tak myslało i mysli, pomimo tego ze Dajewoo robi niezłe auta - smiem twierdzic ze mniej

> awaryjne niz tozsame auta fiata

No to różnimy się w postrzeganiu obu marek ! no.gifpiwo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.