Skocz do zawartości

Projekt "służbówka inna niż wszystkie" ukończony


p i p p

Rekomendowane odpowiedzi

No i koniec zabawy i wyrzucania pieniędzy. Może i dobrze bo w takim wieku to chyba już wstyd? wink.gif

Dacia Logan Pickup.

b77998b356d930c4.jpg

3aaba254966053df.jpg

b1725cab901e4fd1.jpg

2852263b1dcc9481.jpg

Kiedyś "chodził" taki dowcip, że Rumun sprzedający kompakty to CD ROM. zlosnik.gif Ta Rumuna pracuje dużo ciężej:

0a8b2319f6c9183f.jpg

Odpowiedni prześwit, stalowa płyta pod silnikiem i nie trzeba żadnej Navary.

7f587118929cd51c.jpg

Samochód wakacyjny do aktywnego wypoczynku.

d864d51825660aa7.jpg

Na stalowni w Hucie im. Lenina. zlosnik.gif

349fc0311080d2fd.jpg

Niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka...

Teraz aż się cisną wiersze i piosenki na cześć Logana, ale powiem tylko tyle:

I serce.gif Dacia 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chodzi o to ze felgi pomalowales na bialo?

Nie, nieee...że podnośnik na niebiesko. 270751858-jezyk.gif

> nie kumam tego tematu

Piękna Dacia Pickup uzupełniona ciemnymi szybami "gangsta style", halogenami dalekosiężnymi Helli blush.gifff road style", białymi felgami stalowymi w klasycznym "rally style" i reklamami w najlepszym "japan tuning style" zasługuje na topic na kąciku śliczności. biglaugh.gif Bo na ulicy robi szał! 270751858-jezyk.gifzlosnik.gif

Serio jest piękna. serce.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym to auto w tej wersji raczej nazwał "zgrabne i niebrzydkie"

Nie żartuj, zgrabne i niebrzydkie to jest Seicento.

> Piękne? No chyba nie

Piękno tego auta ja widzę w prostocie i taniości połączonej z rzadkością i praktycznością. Gdyby nie było to wyjątkowe auto to po 7 m-cach i 10 tysiącach kilometrów nie chciałoby mi się nawet robić zdjęć. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pipp czy nie masz przypadkiem jakiegoś ciężkiego etapu w

> życiu, może coś ze zdrowiem??...

Faktycznie lekki kaszel i katar...ale to mnie córka załatwiła. 270751858-jezyk.gif Poza tym nie wiem o czym mówisz. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Piszesz jak szesnastolatek który kocha jakąś brzydką dziewczynę tylko z jednego powodu.

Dokładnie! To zwyczajna dziewczyna, która lubi spacery i muzykę, chodzi w tanich ciuchach, a jak zamieniasz z nią kilka słów to chcesz od razu podnieść sobie abonament w komórce, żeby móc z nią rozmawiać non stop. A jak zaczynasz z nią coś robić to okazuje się, że sama potrafi wymienić filtr w pochłaniaczu kuchennym, żarówkę czy przetkać odpływ z pralki...

To właśnie chciałem napisać, żeby umożliwić zrozumienie tego samochodu. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie! To zwyczajna dziewczyna, która lubi spacery i muzykę, chodzi w tanich ciuchach, a jak

> zamieniasz z nią kilka słów to chcesz od razu podnieść sobie abonament w komórce, żeby móc z

> nią rozmawiać non stop. A jak zaczynasz z nią coś robić to okazuje się, że sama potrafi

> wymienić filtr w pochłaniaczu kuchennym, żarówkę czy przetkać odpływ z pralki...

Muszę ten tekst zapamiętać zlosnik.gif

Ładnie się prezentuje ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> One przynajmniej są ładne

O przepraszam. Lexusy są estetyczne, a nie ładne. Są syntetyczne, doskonałe, cyfrowe i w pozytywnym znaczeniu - sztuczne.

Dacia jest naturalna, normalna, ludzka bo ułomna jak przeciętny człowiek.

Lexus jest jak okładka Vogue'a z photoshopowaną Scarlett, a Logan Pickup to ręka na pośladku żony. biglaugh.gif

> i mają przyzwoity silnik

Czy 1.6 8v 84 KM nie jest przyzwoity?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie na taką wersję Dustera?

Bardzo fajny pomysł. Ja jestem za bo brakuje budżetowych, większych i bardziej terenowych pickupów. Jednak chciałbym wersję space cab bo w 4-drzwiowej długość paki będzie ok. pół metra krótsza niż w Loganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dacia jest naturalna, normalna, ludzka bo ułomna jak przeciętny człowiek

dokładnie claps.gif Wszyscy się tu łonanizują super brykami, przyspieszeniem, osiągami, ficzerami a prawda jest taka jest wiekszość z nas jezdzi zwykłymi, przecietnymi, tanimi autami które spełniają swoją rolę - dowożą nas do celu.

Lubię dacie bo są zwykłe, nie rzucają się specjalnie w oczy i tanie.

Sam mam astręG - chyba najbardziej nudne, bezpłciowe auto jakie wymyslono - ale wlasnie za to ją lubię. Jest tania, żenująco tania w utrzymaniu a wsiadam do niej jak do starego, wygodnego kapcia. I tak traktuje samochody - bez zbędnej napinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokładnie! To zwyczajna dziewczyna, która lubi spacery i muzykę, chodzi w tanich ciuchach, a jak

> zamieniasz z nią kilka słów to chcesz od razu podnieść sobie abonament w komórce, żeby móc z

> nią rozmawiać non stop. A jak zaczynasz z nią coś robić to okazuje się, że sama potrafi

> wymienić filtr w pochłaniaczu kuchennym, żarówkę czy przetkać odpływ z pralki...

yikes.gif

Jak widać niektórym dziewczyna do czego innego potrzebna hehe.gifpanic.gif

A zeby było na temat - jak na dostawczaka calkiem fajnie wygląda ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie na taką wersję Dustera? Nie wiadomo czy i kiedy wejdzie do produkcji ale wygląda

> ciekawie

jak taki będzie z VAT1 to pierwszy stanę w kolejce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Opel nie wprowadził do Europy swojej Corsy pick-up vell Chevroleta Montana... myślę że w naszych warunkach stracić to by na niej nie stracił ...

intro.jpg2011-chevrolet-montana-rear-three-quartersjpg.jpg

po lifcie

2011-chevrolet-montana00-1285966417.jpg

montana-tornado-corsa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.