Skocz do zawartości

Jakie polecacie springi 40/40


Zelotx

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Dzisiaj wlasnie pekla mi tylna sprezyna MTSa po przebiegu 5tys no.gif Musze kupic cos nowego wiec zwracam sie do was z pytaniem. Co polecacie jezeli chodzi o 40/40? (Nie chce nizej bo bym musial amory zmieniac sick.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema

> Dzisiaj wlasnie pekla mi tylna sprezyna MTSa po przebiegu 5tys Musze kupic cos nowego wiec

> zwracam sie do was z pytaniem. Co polecacie jezeli chodzi o 40/40? (Nie chce nizej bo bym

> musial amory zmieniac )

Eibach waytogo.gif tylko nie wiem czy jeszcze do dostania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli eibaha nie da sie dostać to z czystym sumieniem moge polecic FK

http://allegro.pl/sportowe-sprezyny-obnizajace-fiat-seicento-fk-i2172770136.html czyli cos takiego? Spora jest roznica miedzy Eibachem i MTS jezeli chodzi o jakosc? Cos pomiedzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://allegro.pl/sportowe-sprezyny-obnizajace-fiat-seicento-fk-i2172770136.html czyli cos takiego?

> Spora jest roznica miedzy Eibachem i MTS jezeli chodzi o jakosc? Cos pomiedzy?

Porównanie Eibacha to MTS'a to jak porównanie gówna do twarogu zlosnik.gif gdzie gównem jest MTS a twarożkiem ze szczypiorkiem Eibach zlosnik.gif

FK to taki kompromis pomiędzy MTS'em a Eibachem. Jeszcze większym kompromisem jest Jamex ( nie wiem czy jeszcze produkowany )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> FK to taki kompromis pomiędzy MTS'em a Eibachem. Jeszcze większym kompromisem jest Jamex ( nie wiem

> czy jeszcze produkowany )

Zgodzę się z kolegą. Ja mam Jamexy -55/40 i amorki FK i jest ładnie ale żeby nie robić Offtopu to Jamexy/FK. tańszą opcją są springi MTS i NO NAME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema

> Dzisiaj wlasnie pekla mi tylna sprezyna MTSa po przebiegu 5tys Musze kupic cos nowego wiec

> zwracam sie do was z pytaniem. Co polecacie jezeli chodzi o 40/40? (Nie chce nizej bo bym

> musial amory zmieniac )

no to ładnie ja jeżdże i nic się nie dzieje yikes.gif

ale zmieniam na fk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Porównanie Eibacha to MTS'a to jak porównanie gówna do twarogu gdzie gównem jest MTS a twarożkiem

> ze szczypiorkiem Eibach

> FK to taki kompromis pomiędzy MTS'em a Eibachem. Jeszcze większym kompromisem jest Jamex ( nie wiem

> czy jeszcze produkowany )

Jest ciągle produkowany i kiedyś większość na nich latała smile.gif Są albo -35/35 albo 55/40.

A teraz FK stało się bardziej popularne.

Są jeszcze Ta Technix ale nie wiem jak to się ma smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siema

> Dzisiaj wlasnie pekla mi tylna sprezyna MTSa po przebiegu 5tys Musze kupic cos nowego wiec

> zwracam sie do was z pytaniem. Co polecacie jezeli chodzi o 40/40? (Nie chce nizej bo bym

> musial amory zmieniac )

ja byłam zadowolona z Weitecow 60//40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest ciągle produkowany i kiedyś większość na nich latała Są albo -35/35 albo 55/40.

> A teraz FK stało się bardziej popularne.

> Są jeszcze Ta Technix ale nie wiem jak to się ma

TaTechnik to to samo co MTS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

Jeśli mieli byście do wyboru to ktory zestaw byscie polecili?

Sprezyny Jamex -55/-40 + przedni amor Ta Technix czy

Spring Fk 70/50 + Amor przedni Krosno PZM-1?

Mam dylemat zeby za nisko nie usiadl na -70 ani za wysoko nie poszedl przy -55 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Panowie.

> Jeśli mieli byście do wyboru to ktory zestaw byscie polecili?

> Sprezyny Jamex -55/-40 + przedni amor Ta Technix czy

> Spring Fk 70/50 + Amor przedni Krosno PZM-1?

> Mam dylemat zeby za nisko nie usiadl na -70 ani za wysoko nie poszedl przy -55

Drugi zestaw usiądzie niskawo i o komforcie zapomnij- bedzie beton

Pierwszy jak Cie moge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A koza nie będzie przy pierwszym?

> Zależny mi zeby siedzial niskawo ale na tyle zeby nie martwic sie na kazdym wyboju ze cos urwe.

Koza to pojecie wzgledne zlosnik.gif Dla mnie -55 to koza. Teraz na zime zalozylem - 60 i dla mnie jest koza a koledzy w pracy mowia ze nisko siedzi zlosnik.gif

-70 bedzie fajnie nisko siedział ok.gif i z cala pewnoscia bedziesz musial uwazac na drodze ale idzie sie przyzwyczaic. Musisz uwazac na koleinach najbardziej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze brac pod uwage to ze z tylu mam rekiny z 2cm dystansem.. smile.gif przy seryjnych sprezynach i amorach na duzych koleinach opona wali o ranty nadkoli i brzegi plastikowych nadkoli.Przy takim setupie felg i dystansow nie bedzie lepsze ten Jamex? -55/-40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja uzupełnię to taką fotką -70FK (sprężyna+amor)

Furio, tylko u Ciebie siedzi 1.2 wink.gif

A u kolegi jason16 nie wiemy co siedzi, bo ani się nie przywitał, ani nie ma profilu uzuepłnionego.. czerwona.gif

Ja mam -70 FK i PZMa + 0.9 i jest całkiem spoko zlosnik.gif

Edita foto:

22313024.jpg

900tka - FK 70/50 (tył cięty o zwoje 3 + guma dystansowa czyli jak 2 cięte wink.gif) + PZM-1 przód i Monroe tył, aktualnie szukam czegoś twardszego na tył, bo przy braku nadkoli, zaklepanych rantach 6J et 13 przy pasażerach z tyłu i tak trze.. Bo mam pełny tył normalnie wink.gif Przód daje rade waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzeba jeszcze brac pod uwage to ze z tylu mam rekiny z 2cm dystansem.. przy seryjnych sprezynach

> i amorach na duzych koleinach opona wali o ranty nadkoli i brzegi plastikowych nadkoli.Przy

> takim setupie felg i dystansow nie bedzie lepsze ten Jamex? -55/-40?

-50 i uciete 2 zwoje zlosnik.gif i żyje

59058_145493752156295_100000870139501_209124_5973909_n.jpg

Wybór należy do Ciebie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Panowie.

> Jeśli mieli byście do wyboru to ktory zestaw byscie polecili?

> Sprezyny Jamex -55/-40 + przedni amor Ta Technix

na tym nie jeździłem

> Spring Fk 70/50 + Amor przedni Krosno PZM-1?

> Mam dylemat zeby za nisko nie usiadl na -70 ani za wysoko nie poszedl przy -55

jeździłem na 60/50 i właśnie tym wspomnianym pzm

jak dla mnie dużo za nisko a co do pzm nigdy w życiu już tego do codziennej jazdy nie założę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba mnie przekonales Lepsza opcja bedzie ten pierwszy zestaw z racji tego ze auta używam co

> dziennie.Chce trochę sztywniej i troche nizej.Mysle ze to bedzie to co chce uzyskac.

kup cały komplet fk 60/40

choć ja i tak bym brał jak z fk to 40/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kup cały komplet fk 60/40

> choć ja i tak bym brał jak z fk to 40/40

Tylko, że Twoje auto przeznaczone jest do czego innego wink.gif.

Chociaz jak kolega ma taka baloniasta opone to moze i lepiej by z tym 40/40 wygladal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przodzie mam profil 65 a na tyle 70. wiec obnizenie -55/-40 moglo by wygladac w miare rowno przez te zludzenie z opona.

Ten uzywany zestawik Jamex + Amor Ta Technix wyniosl by mnie 400zl calosc.oplacalna kwota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na przodzie mam profil 65 a na tyle 70. wiec obnizenie -55/-40 moglo by wygladac w miare rowno

> przez te zludzenie z opona.

I tutaj się mylisz, bo przednia linia błotnika, różni się w stosunku do tylniej..

Jeżdziłem na 60/40 FK - tył cięty o 2zwoje i była motorówa(przód optycznie wyżej), doszła guma dystansowa na tył i było ok waytogo.gif

> Ten uzywany zestawik Jamex + Amor Ta Technix wyniosl by mnie 400zl calosc.oplacalna kwota?

Imo lepiej dołożyć i kupić komplet FK, bo Ta Technix to to samo co MTS, a obie firmy nie mają jakiś pochlebnych opinii.. Są po prostu najtańśze.. Kupuj 60/40 i tnij jeden zwój z tyłu, nawet na balonie będzie to lepiej wyglądać niż 55/40, a opony i koła kiedyś zmienisz zlosnik.gif

Foto zestawu FK 60/40(tył cięty 2) przód PZM-1, tył stara seria(miekko) + 900tka pod maska..

kopiaobraz346.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na przodzie mam profil 65 a na tyle 70. wiec obnizenie -55/-40 moglo by wygladac w miare rowno

> przez te zludzenie z opona.

> Ten uzywany zestawik Jamex + Amor Ta Technix wyniosl by mnie 400zl calosc.oplacalna kwota?

cena dobra

a co do jakości tego zestawu to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly zestaw Fk to prawie dwukrotna kwota tego zestawu co przedstawilem.Czy ja wiem czy dolozenie drugich 400stow da taki kosmiczny efekt.

Czy mi sie wydaje czy nie wiekszosc wywala plastikowe nadkola przy obnizeniu auta?

Edit.

Ksytek Ty zawsze mnie satysfakcjonujesz swoja odpowiedzi. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tutaj się mylisz, bo przednia linia błotnika, różni się w stosunku do tylniej..

> Jeżdziłem na 60/40 FK - tył cięty o 2zwoje i była motorówa(przód optycznie wyżej), doszła guma

> dystansowa na tył i było ok

> Imo lepiej dołożyć i kupić komplet FK, bo Ta Technix to to samo co MTS, a obie firmy nie mają jakiś

> pochlebnych opinii.. Są po prostu najtańśze.. Kupuj 60/40 i tnij jeden zwój z tyłu, nawet na

> balonie będzie to lepiej wyglądać niż 55/40, a opony i koła kiedyś zmienisz

> Foto zestawu FK 60/40(tył cięty 2) przód PZM-1, tył stara seria(miekko) + 900tka pod maska..

Wysoko coś u Ciebie.

Nie wiem ile mam ale chyba, coś kolo -50 i tak to wygląda:

0000017262-_MG_4585.jpg

0000017262-_MG_4584.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wysoko coś u Ciebie.

> Nie wiem ile mam ale chyba, coś kolo -50 i tak to wygląda:

Gdzie? zlosnik.gif -50 z tyłu/przodu? Jaki amor/springa? Jaka opona? I do którego zdjęcia się odwołujesz? wink.gif Wszystko może ważyć o wyżej/niżej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z kącika obok z nouva bravo wink.gif

Jakbyscie szukali zastawu FK 40/40 to mam nowe zestawy do sprzedania cena 300 zł z przesyłką lub 280 odbiór po ustaleniach. Zawsze troche taniej niż na alegro. więcej info na maila [email protected]

Ja mam swoje bravo posadzone na FK i jestem bardzo zadowolony wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gdzie? -50 z tyłu/przodu? Jaki amor/springa? Jaka opona? I do którego zdjęcia się odwołujesz?

> Wszystko może ważyć o wyżej/niżej

Do tego się odwołuje: kopiaobraz346.jpg

Amorki dziadkowe n-ty właściciel, tył cięty. Jak mierzyłem i porównywałem z furiowym piasta-nadkole to była różnica dwóch cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.