Skocz do zawartości

[KzAK] Auto 3drzwiówka do 13 tys.


QuBeK

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie ma ogloszenia, po prostu moi znajomi sie zastanawiaja nad sprzedaza. Maja go juz pare lat i na

> biezaco dbają, takze chetnie bym go łyknął, tylko to 2.0 troche słabe

> Gaz sekwencja, najbogatsza wersja - czyli climatronic, jasne skóry, pelna elektryka łącznie z

> szyberdachem. Coupe.

to podeślij mi zdjęcia jak mozesz, albo ich poproś o jakieś 3 fotki, na maila z profilu, i gdzie można obejrzeć zlosnik.gif

to 2.0 ile ma koni, i jak sobie radzi w takiej budzie..? poniżej 10 sek paczka? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to podeślij mi zdjęcia jak mozesz, albo ich poproś o jakieś 3 fotki, na maila z profilu, i gdzie

> można obejrzeć

> to 2.0 ile ma koni, i jak sobie radzi w takiej budzie..? poniżej 10 sek paczka?

Pali i nie jedzie. Ale zmieniasz dyfer na taki od automatu i juz jest dobrze.

Dobry dyfer ze szpera to jednak wydatek kilkuset do kilkunastuset zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to podeślij mi zdjęcia jak mozesz, albo ich poproś o jakieś 3 fotki, na maila z profilu, i gdzie

> można obejrzeć

> to 2.0 ile ma koni, i jak sobie radzi w takiej budzie..? poniżej 10 sek paczka?

Tu pytalem o to jak sobie radzi, bo chcialem ją brac dla siebie - http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=286140962&page=0

Teraz nie pamietam czy to rocznik '92 czy '93 niewiem.gifsciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to podeślij mi zdjęcia jak mozesz, albo ich poproś o jakieś 3 fotki, na maila z profilu, i gdzie

> można obejrzeć

> to 2.0 ile ma koni, i jak sobie radzi w takiej budzie..? poniżej 10 sek paczka?

to ma 150 koni

osiągi nie są powalające

ale pchać nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Astra II z dieslem 2.0 . Wprawdzie tylko 100 KM ale z turbinką idzie super. Sam taką pomykam

jak będę brał diesla to się zdecyduje na focusa tdci bo juz mam upatrzonego z pewną przeszłością.

Astry natomiast szukam, podobają mi się bertonki i rozglądam się za takową - ale tylko benzyna, w diesla nie chciałbym się pchać wink.gif

bertone z 1.8 benzyną szału nie będzie, ale jakoś się odpychać powinno, ile to miało koni? bo w ogłoszeniach raz wpisują 115 a raz 125 niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak będę brał diesla to się zdecyduje na focusa tdci bo juz mam upatrzonego z pewną przeszłością.

> Astry natomiast szukam, podobają mi się bertonki i rozglądam się za takową - ale tylko benzyna, w

> diesla nie chciałbym się pchać

> bertone z 1.8 benzyną szału nie będzie, ale jakoś się odpychać powinno, ile to miało koni? bo w

> ogłoszeniach raz wpisują 115 a raz 125

Bo są wersje i takie i takie smile.gif Czasy tzw elastyczności są naprawdę w porządku jak na silnik wolnossący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.