Skocz do zawartości

[KzAK] Auto 3drzwiówka do 13 tys.


QuBeK

Rekomendowane odpowiedzi

> ja tam w ogóle nie czuję tych 10.5 s do setki. A takiego właśnie mamy: 3D 1.6 Fiatowski. Być może

> jestem już zbyt przyzwyczajony do T-Jeta.

Ciągniesz prawie do końca, tak żeby kolejny bieg szedł od 4krpm i wtedy jakoś jedzie, spokojnie da się wykręcić 2 bieg do 100km/h.

> Co do spalania to jak dla mnie jest normalne na taki silnik i pojemność. Dziś przejechałem nim

> 75km, rano zresetowałem spalanie. Jazda cały czas z klimą, 1/3 miasto, 1/3 zwykłe drogi poza

> miastem (teren mocno górzysty) 1/3 autostrada z prędkością 120km/h. W 2 osoby + dziecko. Po

> powrocie pokazał średnie 7.6l/100km. Moim zdaniem normalne. T-Jet pali podobnie

No to mam sporo cięższą nogę. smile.gif Niestety jeśli to ma jechać to trzeba to ciągnąć po górze momentu obrotowego a to niestety powoduje duże spalanie, jeśli chodzi o jazdę autostradową to brakuje 6. biegu bo ZTCP(od czasu jak mam Krowę nie jeżdżę w trasy Stilo) na 5. biegu przy 150-160km/h jest coś około 4500rpm i wtedy auto sporo pije i jest głośne.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciągniesz prawie do końca, tak żeby kolejny bieg szedł od 4krpm i wtedy jakoś jedzie, spokojnie da

> się wykręcić 2 bieg do 100km/h.

> No to mam sporo cięższą nogę. Niestety jeśli to ma jechać to trzeba to ciągnąć po górze momentu

> obrotowego a to niestety powoduje duże spalanie, jeśli chodzi o jazdę autostradową to brakuje

> 6. biegu bo ZTCP(od czasu jak mam Krowę nie jeżdżę w trasy Stilo) na 5. biegu przy 150-160km/h

> jest coś około 4500rpm i wtedy auto sporo pije i jest głośne.

> Pozdrawiam BAS

to Stilo 1.6 mozemy odrzucic, bo po co - lanos jedzie tak samo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 206 tez bym nie polecal, 136 koni w tym aucie nie jest rewelacyjnie szybkie...

Ludzie, a powiedzcie coś więcej o tych civicach 6 i 7mej generacji, bo ciągnie mnie do tego, w utrzymaniu raczej to tanie będzie, gazuje się, dla mnie ładnie wygląda, jedyne co to to ze 99% to 1.4 90KM, jest 1.5 econo ale ciężki do znalezienia, 1.6vti 160km no to perełki, i kosztują odpowiednio,

chciałbym coś więcej wiedziec tez o civic ep (7 gen hatch 3d), i civic 7 gen coupe, są w sieci te coupety po 14-15 tys.

No i mało kto się wypowiedział tez o focusie 3d 2.0 ~130 km,

saxo vts/ pug 106gti s16 nie maja z tyłu tego problematycznego zawieszenia...? niewiem.gif

-może być droższe w zakupie

- ma być szybkie (pojęcie względne), gazowalne, mało palące 270751858-jezyk.gif

- ma być tanie w utrzymaniu, cena części, skomplikowanie..

j

Już sporo mi rozjaśliliście, proszę o więcej wiedzy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to Stilo 1.6 mozemy odrzucic, bo po co - lanos jedzie tak samo

Przejedź się Stilo to zobaczysz różnicę, nie chodzi mi o osiągi a o komfort ogólny. Generalnie pomiędzy Lanosem* czy BBM* a Stilo jest różnica jak pomiędzy średniowieczem a współczesnością.

* Bez obrazy, ale takie mam odczucia.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o twoje kryteria to saxo/106 popieram refa, motor sie gazuje bez problemu, nie pali to duzych ilosci, jest predkie i latwo i dosc tanio sie dlubie,

Belka raz na 100 tys remont i zapominasz o niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejedź się Stilo to zobaczysz różnicę, nie chodzi mi o osiągi a o komfort ogólny. Generalnie

> pomiędzy Lanosem* czy BBM* a Stilo jest różnica jak pomiędzy średniowieczem a współczesnością.

> * Bez obrazy, ale takie mam odczucia.

> Pozdrawiam BAS

oczywiście, że pewnie stilo będzie wygodniejsze, i przyjemniejsze w odbiorze, napisałem że z lanosem to długa historia ale dobra.. po krótce..

Miałem małą przygodę lanosem, jeżeli okaże się że jest z nim wszystko okej to czeka dla niego silnik 2.0 150KM, i wtedy będzie lanek 2.0 z gazownią, a samego lanosa będę miał za darmo, dlatego w tym kontekscie, stilo nie widzę wink.gifok.gif

Jeżeli jednak ten plan nie wypali ( a jest sporo szans), w ogóle nosi mnie do zmiany jakiejś to... :

-Civic

-Mazda 323f

-Focus

-Bmw 318is

-Saxo/Pug 106 gti

Z tych rozważam, z tych najtanszy w utrzymaniu bedzie chyba civic i focus, czy pug/saxo rownie tanie..? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oczywiście, że pewnie stilo będzie wygodniejsze, i przyjemniejsze w odbiorze, napisałem że z

> lanosem to długa historia ale dobra.. po krótce..

> Miałem małą przygodę lanosem, jeżeli okaże się że jest z nim wszystko okej to czeka dla niego

> silnik 2.0 150KM, i wtedy będzie lanek 2.0 z gazownią, a samego lanosa będę miał za darmo,

> dlatego w tym kontekscie, stilo nie widzę

> Jeżeli jednak ten plan nie wypali ( a jest sporo szans), w ogóle nosi mnie do zmiany jakiejś to...

> :

> -Civic

> -Mazda 323f

> -Focus

> -Bmw 318is

> -Saxo/Pug 106 gti

> Z tych rozważam, z tych najtanszy w utrzymaniu bedzie chyba civic i focus, czy pug/saxo rownie

> tanie..?

Chyba się źle zrozumieliśmy, myślałem, że szukasz przyzwoitego pupowozu, który będzie miał fajne wyposażenie, będzie dość młody i nie będzie się z niego sypała rdza.

Jak rozumiem, szukasz mocnego autka do zabawy, gdzie wyposażenie, komfort i wiek nie są istotne, więc Stilo nie jest tym czego szukasz.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba się źle zrozumieliśmy, myślałem, że szukasz przyzwoitego pupowozu, który będzie miał fajne

> wyposażenie, będzie dość młody i nie będzie się z niego sypała rdza.

> Jak rozumiem, szukasz mocnego autka do zabawy, gdzie wyposażenie, komfort i wiek nie są istotne,

> więc Stilo nie jest tym czego szukasz.

> Pozdrawiam BAS

prawie dobrze się zrozumieliśmy, oczywiście ogranicza mnie budżet, ale jak już zobacze pewnie wystarczającą ilośc trupów do kupienia, bedę szukał młodszych/slabszych, ale tu skłaniam się np. do civica ep. - m. in dlatego że 1.4 90km w EP będzie jeździł minimalnie gorzej niż Stilo, a o wiele mniej palił, 1.6 16v w stilo to silniki pokroju lanosa - jak chcesz jezdzic szybko to but, i wtedy palą o dużo za dużo, a jak jexdzisz powolutku, to tez wcale mało nie spalają.

Stilo musiałbym obejrzeć, przejechać się, pomacać, - poki co z zasłyszanych opinii to model nieudany, awaryjny, głównie elektryka, ale wiadomo - wg zasłyszanych opinii lanos to tez mega badziewie ktore sie tylko psuje - a ja muszę zaprzeczyć zlosnik.gifok.gif

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poki co z zasłyszanych opinii to model

> nieudany, awaryjny, głównie elektryka, ale wiadomo - wg zasłyszanych opinii lanos to tez mega

> badziewie ktore sie tylko psuje - a ja muszę zaprzeczyć

Są to opinie osób, które nigdy nie miały tego autka albo kupiły autko naprawiane przez handlarza na sztukę.

Jeśli chodzi o Lanosa to ja akurat słyszałem, że jest to proste, bezawaryjne autko, które jeśli nie rdzewieje to może długo posłużyć bez wkładania w nie kasy.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz czegoś mocnego w 3d i dobrych pieniadzach to polecam poszukac CLIO Sport (do 13tys to raczej dobra PH1, jak ciut dolozysz kupisz ph2). Posiadalem dwa takie, w tej chwili został mi jeden (auto rajdowe) wczesniejszy byl totalna serią używaną na codzien. Spalanie w miescie max 10 litrow przy bucie, przy spokojnej jezdzie ok 8. na trasie udawalo sie zejsc do 6,5 litra noBP 98. Dla 4 osoób w miare wygodne, przyspieszenie ok. 7,5 s do 100, do 200km/h jedzie żwawo. Do minusów należą ceny czesci blacharskich np przednie błotniki (szersze niz w pozostałych wersjach). Generalnie polecam ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciągniesz prawie do końca, tak żeby kolejny bieg szedł od 4krpm i wtedy jakoś jedzie, spokojnie da

> się wykręcić 2 bieg do 100km/h.

raz z ciekawości zakręciłem go do czerwonego pola. Mam wrażenie, że jedyne co to dało, to potem chwilowe problemy ze słuchem u mnie hehe.gif

Porównanie do Lanosa nie jest tu imho błędne. Oczywiście poza ogólnym komfortem, wyposażeniem, wyciszeniem, których nawet nei ma co porównywać, to dynamika silnika 1.6 103KM jest porównywalna z Lanosem 1.6 106KM. Wiem, bo miałem takiego Lanosa. Tak czy inaczej, jak autor wątku słusznie zauważył, to raczej nie jest samochód na jego potrzeby.

> No to mam sporo cięższą nogę. Niestety jeśli to ma jechać to trzeba to ciągnąć po górze momentu

> obrotowego a to niestety powoduje duże spalanie, jeśli chodzi o jazdę autostradową to brakuje

> 6. biegu bo ZTCP(od czasu jak mam Krowę nie jeżdżę w trasy Stilo) na 5. biegu przy 150-160km/h

> jest coś około 4500rpm i wtedy auto sporo pije i jest głośne.

> Pozdrawiam BAS

Nie wyobrażam sobie jechać Stilo przez dłuższy czas z prędkością 160km/h. Przy 120 już jest dla mnie za głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i mało kto się wypowiedział tez o focusie 3d 2.0 ~130 km,

posiadam takiego od jesienie zeszłego roku.

jak narazie jestem zadowolony. Przez ten okres (niecały rok) zero jakich kolwiek problemów (wymieniłem tylko czujnik światła biegu wstecznego bo już z zepsutym kupiłem), nic tylko lać i jeździć

spalanie w mieście (90% miasto) to przy normalnej jeździe ~10.5pb i ok 11,5 LPG (przy ac wzrasta do 13LPG)

co do wrażeń to dupy nie urywa.

Po przesiadce z matiza spodziewałem się większego szoku, ale tragedii nie ma.

Osobiście teraz szukał bym focusa ST170. Ładnie tolerują gaz a jednak mają 170km i to juz idzie fajnie. a i ceny są w miarę znośne.

Na pewno tańsze w utrzymaniu niż clio sport.

Nie ma różnicy w budzie, tylko silnik i zawias inny a i też w miarę wytrzymałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> clio sport jest zaje,,ste, ale to juz trzeba jeździć umieć.

> wadą mogą być koszty utrzymania bo ja osobiście podróbek bym nie włożył to takiego auta, a i ze

> zwykłym clio to go tylko buda łączy

> no i tego to szkoda gazować

Ekspert zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a awaryjność/serwis/częsci?

> To sie mi podoba

> http://otomoto.pl/renault-clio-sport-C24183881.html

Ogladalem swego czasu 5+ clio sportow w PL i kazdy byl ulepem. Poszukaj sobie porownania z 5th gear gdzie jest clio sport vs. saxo vts na torze. Clio zyskuje minimalna przewage na prostych.

Nie mowiac o tym, ze koszty utrzymania sa wieksze niz w 106/saxo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> saxo vts/ pug 106gti s16 nie maja z tyłu tego problematycznego zawieszenia...?

Niby jest belka, ale dobrze zrobiona jest nie do zabicia.

> - ma być szybkie (pojęcie względne), gazowalne, mało palące

> - ma być tanie w utrzymaniu, cena części, skomplikowanie..

106/saxo sie nie gazuje - szukaj czegos innego zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stilo musiałbym obejrzeć, przejechać się, pomacać

Jak masz kasę na serwis, to polecam Stilo 1.8.

Miałem 3d. Względnie prędkie, bardzo dobrze spasowane i wygodne. Spalanie: 9l. lpg

Mnie - po n-tej naprawie - skończyła się cierpliwość (jedyne auto które wiozłem na lawecie).

Co nie zmienia faktu, że do dzisiaj b. pozytywnie wspominam ten model

(jedyne dwa minusy to trochę za miękkie zawieszenie i za długi, mało precyzyjny, drążek zmiany biegów)

Jeździłem też Lanosem i porównywanie tych samochodów można stosować tylko na zasadzie skrajnego kontrastu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - ma być szybkie (pojęcie względne), gazowalne, mało palące

> - ma być tanie w utrzymaniu, cena części, skomplikowanie..

Może jakiś Hyundai Coupe 2.0 ? Jedyny problem, to, że modele w Twoim budżecie są przeraźliwie brzydkie.

Nowszy już jakoś wygląda (chociaż to zupełnie nie moja estetyka), jest ładnie spasowany i przede wszystkim niedrogi w eksploatacji.

Chociaż - ujmując to wprost - zastanów się czy chcesz auto do szpanu czy do jeżdżenia.

Z tego co piszesz to priorytetem jest tania eksploatacja. Jak już wybierzesz jakiś model, to podzwoń po sklepach i mechanikach z pytaniem o koszty podstawowych napraw. Jeżeli będziesz w stanie wykonać każdą z nich bez uszczerbku na kieszeni - to znaczy, że znalazłeś samochód. Jeżeli na którąś z kwot zareagujesz 'ileeee?!' to spokojnie możesz szukać dalej.

no... chyba, że lubisz emocje, to kup coś takiego zlosnik.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niby jest belka, ale dobrze zrobiona jest nie do zabicia.

> 106/saxo sie nie gazuje - szukaj czegos innego

ale, nie lubią gazu czy nie gazuje się bo nie? ( bo Ref tak powiedział) ? zlosnik.gif

ps. Refik, a e36 318is to ciężko będzie dobre znaleźć... ? Mnie by pasowało takie autko.... ale 13-14 letnie autko za tyle kasy zlosnik.gif, chociaz liczy sie bardziej stan zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może jakiś Hyundai Coupe 2.0 ? Jedyny problem, to, że modele w Twoim budżecie są przeraźliwie

> brzydkie.

> Nowszy już jakoś wygląda (chociaż to zupełnie nie moja estetyka), jest ładnie spasowany i przede

> wszystkim niedrogi w eksploatacji.

> Chociaż - ujmując to wprost - zastanów się czy chcesz auto do szpanu czy do jeżdżenia.

> Z tego co piszesz to priorytetem jest tania eksploatacja. Jak już wybierzesz jakiś model, to

> podzwoń po sklepach i mechanikach z pytaniem o koszty podstawowych napraw. Jeżeli będziesz w

> stanie wykonać każdą z nich bez uszczerbku na kieszeni - to znaczy, że znalazłeś samochód.

> Jeżeli na którąś z kwot zareagujesz 'ileeee?!' to spokojnie możesz szukać dalej.

> no... chyba, że lubisz emocje, to kup coś takiego

ok.gifok.gifok.gifok.gif

spoko, rekonesans co do cen części i napraw na pewno zrobię wink.gif

Mogę zrezygnować z kupy koni pod maską, na rzecz ekonomii i świętego spokoju, ale nie kupie czegoś co mi się nie podoba... dlatego tak skłaniam się ku tym civicom (ktore powinny byc tanie w eksploatacji), mogą byc nawet te 1.4 90KM, fajniej bybyło 1.5 econo lub 1.6 vtec - tylko usłyszałem tu od kogos ze 1.6 v-tec jest awaryjny niewiem.gifzlosnik.gif

Dzięki za pomoc - jak obadam co się dzieje z lanosem - to bede wiedzial czy juz zacząc szukac.. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem fajną furkę, mazda mx3, już rzadko spotykana, była ładnie zrobiona, morski kolor, fajne fele, plus takie ciemne lexusy z tyłu i wyglądała ładnie

do tego samochod ma fajny silnik źródło

V6 1,8 l (1845 cm³), 4 zawory na cylinder, DOHC

Moc maksymalna: 133 KM (97,7 kW) przy 6800 obr/min

Maksymalny moment obrotowy: 157 Nm przy 5300 obr/min

Osiągi

Przyspieszenie 0-100 km/h: 8,5 s

Prędkość maksymalna: 210 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ostatnio widziałem fajną furkę, mazda mx3, już rzadko spotykana, była ładnie zrobiona, morski

> kolor, fajne fele, plus takie ciemne lexusy z tyłu i wyglądała ładnie

> do tego samochod ma fajny silnik źródło

> V6 1,8 l (1845 cm³), 4 zawory na cylinder, DOHC

> Moc maksymalna: 133 KM (97,7 kW) przy 6800 obr/min

> Maksymalny moment obrotowy: 157 Nm przy 5300 obr/min

> Osiągi

> Przyspieszenie 0-100 km/h: 8,5 s

> Prędkość maksymalna: 210 km/h

ale to staaaareeeee zlosnik.gif, ale racja - fajne

a Corsa C Gsi?

Który z tych wszystkich wymienionych będzie najtanszy/najprzyjemniejszy w uzytkowaniu (bezawaryjność, koszt serwisu, koszt częsci, usterkowość), koszt paliwa pomijamy.

? niewiem.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Który z tych wszystkich wymienionych będzie najtanszy/najprzyjemniejszy w uzytkowaniu

> (bezawaryjność, koszt serwisu, koszt częsci, usterkowość), koszt paliwa pomijamy.

> ?

Ten, ktory znajdziesz w najlepszym stanieok.gif

To sa w wiekszosci auta 10-letnie, po 2-3 wlascicielu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to staaaareeeee , ale racja - fajne

"jak najmłodszy, ale nie ma tu reguły, czasem lepiej wziąc starszy a lepiej zadbany, pewniejszy" zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z Clio jest taka sprawa, że mi się nie podoba

kwestia gustu zlosnik.gif na pewno lepsze wrażenie w środku sprawia niż lanos zlosnik.gif

Co do silnika 14. 16V zaręczam, że bez problemów lanosa objedzie zlosnik.gifzlosnik.gif. Żona ma takie śmieszne autko i ceny części nie są dramatycznie drogie, po za tym jest duży wybór zamienników. Na pewno ma sztywniejszą seryjną zawiechę, niż seryjny lanos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kwestia gustu na pewno lepsze wrażenie w środku sprawia niż lanos

> Co do silnika 14. 16V zaręczam, że bez problemów lanosa objedzie . Żona ma takie śmieszne autko i

> ceny części nie są dramatycznie drogie, po za tym jest duży wybór zamienników. Na pewno ma

> sztywniejszą seryjną zawiechę, niż seryjny lanos.

generalnie lanos to mnie rozczarował sztywnością.... tyłu hehe, ale póki co jeszcze nie miałem czasu podjechać, jak sprawdze to sie okaze czy zmieniłem geometrie czy nie zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Mitsubishi Colt 1,6

np. http://otomoto.pl/mitsubishi-colt-b-ladny-1-6-16v-czarny-C23149189.html

Samochód absolutnie bezawaryjny, silnik świetnie znosi LPG i nie ma z nim najmniejszych problemów.

Auto katalogowo ma 10s do 100km, ale na forach piszą, że ma 8,9. Spalanie przyzwoite 8l PB.

Bardzo duży wybór i przyzwoite ceny. Nie jest to poszukiwane auto przez młodzież jak Hond Civic.

Łatwo znaleźdz zadbane z bardzo dobrym wyposażeniem jak: klima, Abs, 4 poduchy, elek. szyby, lusterka, halogeny, regulacja fotela, regulacje kierownicy, centralny zamek itp.

Ja posiadam i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja polecam Mitsubishi Colt 1,6

> np. http://otomoto.pl/mitsubishi-colt-b-ladny-1-6-16v-czarny-C23149189.html

> Samochód absolutnie bezawaryjny, silnik świetnie znosi LPG i nie ma z nim najmniejszych problemów.

> Auto katalogowo ma 10s do 100km, ale na forach piszą, że ma 8,9. Spalanie przyzwoite 8l PB.

> Bardzo duży wybór i przyzwoite ceny. Nie jest to poszukiwane auto przez młodzież jak Hond Civic.

> Łatwo znaleźdz zadbane z bardzo dobrym wyposażeniem jak: klima, Abs, 4 poduchy, elek. szyby,

> lusterka, halogeny, regulacja fotela, regulacje kierownicy, centralny zamek itp.

> Ja posiadam i jestem bardzo zadowolony.

dziękuje ok.gifwink.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 15 000 max

> Te colty mnie interesują, gdyby jeszcze tyłek miały ładniejszy

czyli jednak mitsu? też dobry wybór, tego clio widziałem dlatego go podrzuciłem - wart swojej ceny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli jednak mitsu? też dobry wybór, tego clio widziałem dlatego go podrzuciłem - wart swojej ceny

wszystko się wyjaśni około lipca, na pewno Wam się pochwalę jak zakupię coś ( jeśli nie zakupię - zostanie lanos z nowym serduchem)

Najwazniejsze z tych aut co mi tu proponujecie zeby silnik dobrze znosił instalacje gazową wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystko się wyjaśni około lipca, na pewno Wam się pochwalę jak zakupię coś ( jeśli nie zakupię -

> zostanie lanos z nowym serduchem)

> Najwazniejsze z tych aut co mi tu proponujecie zeby silnik dobrze znosił instalacje gazową

Reno jak najbardziej ok.gif i 1.6 i 1.8 który ma miejsca pod instalację wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsa Gsi vs. Mitsubishi Colt vs. Honda Civic - to zestawienie jeśli chodzi o mniejsze autko

Który mniej awaryjny, tańsze części ?

Czy ktoś z Krakowa ma Colta CJ0 żeby dać usiąść i się przymierzyć?? wink.gif

Corse Gsi ? - ale tutaj chyba wystarczy posiedziec w normalnej corsie, odczucia będą podobne, były inne fotele w Gsi? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> opla bym odrzucił i został przy mitsu i hondzie

w tej kasie jest też spory wybór (pozornie - bo nic nie obejrzałem jeszcze) Focusa I 2.0 3drzwiowa buda ok.gifzlosnik.gif

Chyba Focusy są dośc solidne, a i cena częsci mnie nie powinna zabić niewiem.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w tej kasie jest też spory wybór (pozornie - bo nic nie obejrzałem jeszcze) Focusa I 2.0

> 3drzwiowa buda

> Chyba Focusy są dośc solidne, a i cena częsci mnie nie powinna zabić

i lepiej się prowadzi w porównaniu z tą trójką, którą wymieniłeś ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Rzadko piszę na AK, ale czesto czytam. Postanowiłem wypowiedzieć się w tym temacie ponieważ sam będę szukał takiego auta, przełom lipiec/sierpień (do 15 tyś PLN).

Zastanawiałeś się nad Yarisem T-sport? To mój faworyt, jedyny problem to, że przy LPG trzeba pilnować ustawienia zaworów (a ich regulacja jest dość droga - szklanki).

Poza tym myślę nad Clio II 1.6 lub Sport (ale jednak może być zbyt drogie w utrzymaniu), lub czymś z VAG 1.8T, ale same stare i drogie samochody mają... Seat Ibiza III jest nie drogi, ale 1.4 75-100km nie ma temperamentu.

Ślędzę z zaciekawieniem ten temat ok.gif

pozdrawiam Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć,

> Rzadko piszę na AK, ale czesto czytam. Postanowiłem wypowiedzieć się w tym temacie ponieważ sam

> będę szukał takiego auta, przełom lipiec/sierpień (do 15 tyś PLN).

> Zastanawiałeś się nad Yarisem T-sport? To mój faworyt, jedyny problem to, że przy LPG trzeba

> pilnować ustawienia zaworów (a ich regulacja jest dość droga - szklanki).

> Poza tym myślę nad Clio II 1.6 lub Sport (ale jednak może być zbyt drogie w utrzymaniu), lub czymś

> z VAG 1.8T, ale same stare i drogie samochody mają... Seat Ibiza III jest nie drogi, ale 1.4

> 75-100km nie ma temperamentu.

> Ślędzę z zaciekawieniem ten temat

> pozdrawiam Mariusz.

Yaris T-sport jest tak wolny, ze to wstyd zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Odkopuje swój wątek, ponieważ z małym poślizgiem (miało być kupione do konca lipca), poszukiwania czegoś trwają intensywnie teraz.

Intensywnie myślę nad:

Focus 3d 1.8 Tdci lub jakbym znalazł fajnego to 1.8/2.0 +LPG

Astra Bertone 1.8/2.2 + LPG

co jeszcze?

Budżet mamy panowie max 16 tys zł ( jezeli nie ma Lpg to należy pamiętać o koszcie dołożenia sekwencji) absolutny max wtedy to 17 tys.

Czekam na propozycje, znalazłem ślicznego Focusa, jedyne com mnie powstrzymuje jeszcze przed jego zakupem to 1.8 Tdci 100km, ale tak to poważnie go rozważam.

20.GIF

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&a...=0&fpart=10

http://otomoto.pl/fiat-stilo-abarth-C25486929.html - te stilo niegłupie, tylko ten półautomat mnie odstrasza zlosnik.gif

a to ? http://otomoto.pl/toyota-corolla-C25352635.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znasz jakieś pewne egzemplarze na sprzedaż..?

Znam, '92 rocznik ale to Ciebie nie bedzie interesowało. Silnik 2.0 , chcialem brac dla siebie ale po przemysleniu to za maly silnik do zabawy. A auto naprawde pewne i zadbane z pewnych rąk.

Ale za te pieniadze co masz to sporo mlodszych roczników mozesz szukac, wiec tego '92 Ci nie proponuje wink.gif

Popytaj na kąciku BMW - niedawno tam byl moj temat o tym e36 Coupe co chcialem kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znam, '92 rocznik ale to Ciebie nie bedzie interesowało. Silnik 2.0 , chcialem brac dla siebie ale

> po przemysleniu to za maly silnik do zabawy. A auto naprawde pewne i zadbane z pewnych rąk.

> Ale za te pieniadze co masz to sporo mlodszych roczników mozesz szukac, wiec tego '92 Ci nie

> proponuje

> Popytaj na kąciku BMW - niedawno tam byl moj temat o tym e36 Coupe co chcialem kupic.

podeslij ten '92 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podeslij ten '92

Nie ma ogloszenia, po prostu moi znajomi sie zastanawiaja nad sprzedaza. Maja go juz pare lat i na biezaco dbają, takze chetnie bym go łyknął, tylko to 2.0 troche słabe no.gif

Gaz sekwencja, najbogatsza wersja - czyli climatronic, jasne skóry, pelna elektryka łącznie z szyberdachem. Coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.