Skocz do zawartości

Mazda Spider


dan54

Rekomendowane odpowiedzi

> Fani Włoszczyzny będą czy ??

> Mazda zrobi Alfie dobrze: Mazda & Fiat

> i po PL

> Hehe, co to się narobiło

fajowo. kupili najlepszą platformę dla "roadstera" dla ludu jaką mogli. bardzo fajny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł. Jeśli autko zostanie narysowane przez Włocha to mi pasuje taki interes.

Marzy mi się tylko, żeby ktoś w Fiacie otrzeźwiał i przestał sprzedawać pod markami grupy Fiat amerykańskie ohydztwa.

Widzę tylko jedną wadę: produkcja poza EU = cło = wysoka cena(czyli dotychczasowy problem Mazdy).

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo fajny pomysł. Jeśli autko zostanie narysowane przez Włocha to mi pasuje taki interes.

Wiesz, te auta też były narysowane przez Włocha, więc żadna to gwarancja, że będzie ładne grinser006.gif

795px-Fiat_Multipla_silver_front.JPG

siwy-zdjęcia-fiat-grande-punto-nb26001.jpg

> Marzy mi się tylko, żeby ktoś w Fiacie otrzeźwiał i przestał sprzedawać pod markami grupy Fiat

> amerykańskie ohydztwa.

Tu się zgodzę. Te trumny to coś okropnego sick.gif

> Widzę tylko jedną wadę: produkcja poza EU = cło = wysoka cena(czyli dotychczasowy problem Mazdy).

A jak będą produkować we Włoszech, to będzie japońska cena + włoska jakość sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, te auta też były narysowane przez Włocha, więc żadna to gwarancja, że będzie ładne

Multipla czy GP mają coś w sobie...

> Tu się zgodzę. Te trumny to coś okropnego

...a te amerykańskie to kogoś musiało pogiąć.

Są osoby(np. ja), które kupują włoskie samochody właśnie ze względu na design...

> A jak będą produkować we Włoszech, to będzie japońska cena + włoska jakość

... miałem MareęW składaną w PL... i została wymieniona na gwarancji na MareęW wyprodukowaną we Włoszech i uważam, że autko było dobrze złożone.

Swego czasu kumpel zrobił mi wykład jaką to genialną fabrykę, spełniającą super normy Fiat ma w PL, jakoś nie mam przekonania do pracy naszych rodaków, uważam, że max, jeśli chodzi o skomplikowanie samochodu, co mogą dobrze złożyć to Seicento, ale może nie mam racji.

Pozdrawiam BAS

ps. Przepraszam wszystkich pracowników polskich fabryk Fiata, ale miałem duże przejścia z autkiem złożonym w jednej z tych fabryk, w części domu mam okna na profilach Rehau a w części na polskiej Panoramie i niestety te polskie są dużo gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Multipla czy GP mają coś w sobie...

Ale nie powiesz, bo za to są bany? grinser006.gif

> ...a te amerykańskie to kogoś musiało pogiąć.

> Są osoby(np. ja), które kupują włoskie samochody właśnie ze względu na design...

OK, wygląd jest ABSOLUTNIE kwestią gustu. Mnie się np. podobają Alfy, Mitsubishi i BMW. A są ludzie, którym podoba się Multipla czy Thalia. Boję się takich ludzi, ale szanuję zlosnik.gif

> ... miałem MareęW składaną w PL... i została wymieniona na gwarancji na MareęW wyprodukowaną we

> Włoszech i uważam, że autko było dobrze złożone.

> Swego czasu kumpel zrobił mi wykład jaką to genialną fabrykę, spełniającą super normy Fiat ma w PL,

> jakoś nie mam przekonania do pracy naszych rodaków, uważam, że max, jeśli chodzi o

> skomplikowanie samochodu, co mogą dobrze złożyć to Seicento, ale może nie mam racji.

Może nie mam racji, ale nie ufam samochodom "made in Poland". Ani w ogóle "made in EU", bo to co robią Brytyjczycy czy Czesi to czasami po prostu jest żałosne. Jestem konserwatystą i lubię auta "made in Japan" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale nie powiesz, bo za to są bany?

Multi jest nietuzinkowa, GP faktycznie szału nie ma, ale do GP mogę być zrażony przez jakość plastików we wnętrzu, które są tragiczne, zwłaszcza, że porównywałem do NB.

> OK, wygląd jest ABSOLUTNIE kwestią gustu. Mnie się np. podobają Alfy, Mitsubishi i BMW. A są

> ludzie, którym podoba się Multipla czy Thalia. Boję się takich ludzi, ale szanuję

Uważam, że MareaW czy Lancia Lybra to są jedne z ładniej narysowanych autek, NCroma też ma to coś, Stilo jest ciut zbyt podobne do Golfa, ale jednak wnętrze jest fajne a i zewnątrz(3d) ma parę fajnych pomysłów, jak choćby tylne lampy w kształcie strzałek.

> Może nie mam racji, ale nie ufam samochodom "made in Poland". Ani w ogóle "made in EU", bo to co

> robią Brytyjczycy czy Czesi to czasami po prostu jest żałosne. Jestem konserwatystą i lubię

> auta "made in Japan"

Jeździłem 626 kombi, autko z końca produkcji, jeździło się sympatycznie, ale brakowało mi tego czegoś co ma F/AR/L i najnowszy C4.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda Mazdy Nissan się skundlił, teraz Mazda...

Spokojnie, Mazda potrzebuje kasy na rozwój, od 3 lat chyba zamyka rok stratą, sprzedała technologię i nic więcej.

Póki wymiana jest w tą stronę, nie widzę problemu.

Mam nadzieję, że drugi raz nie popełni błędu FoMoCo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spokojnie, Mazda potrzebuje kasy na rozwój, od 3 lat chyba zamyka rok stratą, sprzedała technologię

> i nic więcej.

> Póki wymiana jest w tą stronę, nie widzę problemu.

Dlaczego tylko w jedną? FPT ma cała gamę nowoczesnych silników, których mazda nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, te auta też były narysowane przez Włocha, więc żadna to gwarancja, że będzie ładne

wkleiłeś zdjęcie grande punto jako przykład porażki stylistycznej?

nie pomyliłeś się...? pytam, bo wiesz - z własnej nieprzymuszonej woli kupiłeś to:

Mitsubishi_lancer_lancer_4205319.jpg

spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz, te auta też były narysowane przez Włocha, więc żadna to gwarancja, że będzie ładne

Grande Punto nie jest ładne? Multipla... no cóż, wyróżnia się przynajmniej zlosnik.gif

Jeśli coś musiałeś tu wkleić, to mogłeś Stilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wkleiłeś zdjęcie grande punto jako przykład porażki stylistycznej?

> nie pomyliłeś się...? pytam, bo wiesz - z własnej nieprzymuszonej woli kupiłeś to:

Spokojnie. W tym roku Japończycy wznieśli się na wyżyny smaku i designu i wprowadzili LIFTING Lancera. Samochód niesamowicie zyskał na subtelności głównie dzięki temu:

Quote:

W Lancerze Sportback skrócono spojler o 19 cm


hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spokojnie. W tym roku Japończycy wznieśli się na wyżyny smaku i designu i wprowadzili LIFTING

> Lancera. Samochód niesamowicie zyskał na subtelności głównie dzięki temu:

> Quote:

> W Lancerze Sportback skrócono spojler o 19 cm

icon_eek.gif

nooo, teraz jak zrobili lifting, to jest super...

286010045-l.jpg

zlosnik.gif

post-56757-14352516526584_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nooo, teraz jak zrobili lifting, to jest super...

wow. jaki piękny zlosnik2.gif

ta retro rura z tyłu. majstersztyk. dobrze ze zajęli się spoilerem i jej nie ruszyli.

odnośnie skundlenia: przeciez mazda 3 była (jest?) focusem. diesle coponiektóre francuskie. także nihil novi smile.gif niech tylko trzymają się swojego designu i nie pozwalają dotykać flagowych samochodów (Mx5) i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Smutna rzeczywistość współczesnego rynku samochodowego

Czy ja wiem czy smutna? W sumie po początkowych problemach jakościowych jest całkiem dobrze. I robią fajne auta jak choćby GTR. A np. diesel 2.0 japońsko-francuski jest bardzo dobrą konstrukcją. Także osobiście nie uważam żeby to było złe połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.